فرش ماشینی

خرید گلاب قمصر

rose-water-qamsar.jpg

به دلیل شهرت بالای گلاب و عرقیات قمصر کاشان در سطح کشور و جهان و با توجه به درخواست های بالا در این مورد بر آن شدیم تا به طور کامل در مورد گلاب و عرقیجات قمصر مطالب کامل و جامعی را بیان داریم . در ادامه با ما باشید تا به طور کامل با این مسئله آشنا شوید .

 

قمصر ، پایتخت گل و گلاب ایران

قمصر کاشان واقع در 25 کیلو متری جنوب کاشان که در استان اصفهان بوده و جمعیت آن به 40 هزار نفر می رسد . این شهر در میان دره ای سبز و زیبا به طول 9 و عرض 4 کیلو متر است که دارای درختان با تنوع بالا و بوته های گل محمدی می باشد . نام قدیم این شهر قم سر بوده که جاده ابریشم از آن عبور می کرده است و راه ارتباطی برای رسیدن به سیلک می باشد . جالب است بدانید شهر قمصر را پایتخت گل و گلاب کشور می دانند و هر ساله شاهد برگزاری جشنواره گلابگیری در آن هستیم که عامل مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی است . همه ساله از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد ماه جشنواره های گلابگیری به روش سنتی در این شهر برگزار می شود و به دلیل مسافران و میهمانان فراوانی که وارد می شوند امکانات خوبی را برای آنها فراهم کرده است .

 

جشنواره گل و گلاب در قمصر

یکی از مهمترین مراسم هایی که طرفداران زیادی داشته و همه ساله در 14 استان از کشورمان برگزار می شود گلاب گیری است . لازم به ذکر است که در این میان جشنواره گل و گلاب قمصر از بیشترین شهرت در کشور برخوردار می باشد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . به طور کلی تولید گلاب توسط کارگاه های موجود در کاشان به 15 هزار تن گلاب سنگین ( گلاب درجه یک اصل کاشان ) می رسد .

 

شستشوی حرم امن الهی با گلاب قمصر کاشان

قدمت کاشت گل محمدی در ایران به 7 هزار سال می رسد و مراسم و آئین گلابگیری سابقه ای 1000 ساله دارد که با گذشت زمان شاهد تغییرات جزئی در آن می باشیم . نکته بسیار مهم موجود در این مسئله کیفیت گلاب قمصر کاشان می باشد که شهرت جهانی دارد . هر ساله بعد از پرده برداری خانه خدا ، برای شستشوی کعبه از گلاب قمصر کاشان استفاده می کنند که افتخاری بی نظیر برای تولید کنندگان این شهر می باشد . عرقیات و گلاب قمصر از نظر مذهبی دارای ارج و قربی است و هم چنین برای شستشو و معطر کردن اماکن متبرکه و حرم امامان و معصومین آن را مورد استفاده قرار می دهند .

 

دلیل محبوبیت گلاب و عرقیجات قمصر کاشان

اکثر تولید کنندگان گلاب و عرقیجات قمصر کاشان ، روش سنتی را برگزیده و با این روال بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید می کند . در این بین کارگاه هایی نیز وجود دارد که برای تولید از دیگ های نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می کند . اما ما می خواهیم در مورد دلیل محبوبیت و شهرت گلاب قمصر نیز مطالبی را بررسی و ارائه دهیم . با توجه به مطالبی که ذکر شد به دلیل استفاده از از دیگهای سنتی مسی در تولید این محصولات درجه کیفیت آن و اسانس های حاصل از گلاب و عرقیات بسیار بالا می باشد که همین امر در فروش و مورد پسند قرار گرفتن این محصولات بسیار موثر بوده است . طبق آخرین آمار موجود ، تعداد 25 کارخانه صنعتی و بیش از 1500 کارکاه سنتی که تعدادی بالغ بر 3500 دیگ سنتی مسی و آلومینیومی در آن مورد استفاده قرار گرفته به منظور تولید گلاب و عرقیات گیاهی ، اسانس و عطر گل محمدی در شهرستان کاشان وجود دارد .

 

خرید گلاب قمصر کاشان

یکی از بزرگترین مواردی که در خرید گلاب و عرقیجات باکیفیت مد نظر عموم افراد قرار می گیرد تخیص و خرید بهترین گلاب قمصر کاشان می باشد که در مقالات گذشته هم چون خرید گلاب و عرقیات کاشان ، فروش عمده گلاب درجه یک کاشان ، روش های تشخیص گلاب خالص ، گلاب قمصر کاشان و غیره در این باره و راههای تشخیص این اهم به صورت مفصل صحبت کرده ایم .

در این قسمت لازم است موضوع دیگری را مورد بررسی قرار دهیم . شرکت گلاب و عرقیات بارنلی یکی از معتبرترین و به نام ترین عرضه کنندگان عرقیات و گلاب قمصر کاشان در سراسر کشور می باشد . این شرکت به منظور فراهم کردن خریدی آسان برای مشتریان و جلب رضایت آنان با عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی این امر را ممکن کرده است که هم وطنان عزیزمان در نقطه ای از کشور می تواند گلاب و عرقیجات قمصر کاشان را با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کرده و رب منزل تحویل بگیرند .

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین بارنلی انواع گلاب و عرقیات سنتی و صنعتی ، دمنوش های گیاهی ، شربت های گیاهی ، عرقیات گیاهی ترکیبی ، عصاره های گیاهی و غیره را مشاهده و متناسب با نیاز خود خریدتان را ثبت و تحویل بگیرید . خرید مستقیم گلاب و عرقیات اصل کاشان امتیازی است که شرکت بارنلی برای کلیه کاربرانش فراهم کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'گلاب و عرقیات قمصر کاشان' , 'گلاب و عرقیجات قمصر' , 'گلاب قمصر کاشان' , 'عرقیات و گلاب قمصر' , 'عرقیات و گلاب قمصر کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درمان ریزش مو با عرقیات گیاهی
نگاهی گذرا بر شاتره
چند نکته برای مراقبت از فرش ماشینی
روش های تشخیص گلاب خالص
انواع عرقیات گیاهی با طبع گرم
ادامه
clear-bug-div