فرش ماشینی

عرق گیاهی شاتره رناس

عرق گیاهی شاتره رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی شاتره رناس
مقدار: 998 عدد

عرق شاتره دارای خواصی همچون بازکننده گرفتگی کبد

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تصفیه کننده خون ، مفید برای کبد ، ریشه دندان و سحال ، بر طرف کردن خارش ، مخالف یرقان ، صفرابر ، مناسب تقویت پوست ، غلضت و چسبندگی خون را کم میکند
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در این متن می خواهیم توضیحات مختصر و مفید درباره محصول عرق شاتره را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و از آن استفاده کنید . شاتره که با نام دیگر شاهتره نیز شناخته می شود گیاهی از شاخه علفی است در زمین های مزارع و کشاوری می کارند و ارتفاع آن گاها تا 80 سانتی متر نیز می رسد . این گیاه دارای شاخه ها و برگ هالی فراوان با تقسیمات متعدد و زیاد و انبوه است دارای برگ های کوچک و بزرگ است . اما این گیاه دارای گل هایی به رنگ سفید است که گاها مایل به صورتی نیز هست . میوه گیاه شاتره کروی و کوچک هستند . استفاده ای که از شاتره می شود در واقع از قسمت های هوایی این گیاه می باشد . در ایران دوگونه شاتره فقط کاشت و برداشت می شوند که نام آنها فورماریو ویلانتی و پرویفلئورا فوماریو است . اما شاتره دارای نوعی دیگر به نام افیسیالیس نیز هست که در کشورمان رویش نمی کند . استفاده آن در کشور ما بیشتر به عنوان عرق شاتره و یا دم کردنی آن است که خواص مختلفی از جمله کاهش تب و تقویت کبد دارد . طبع شاتره را از بوعلی سینا پرسیدند و بو علی آن را سرد و خشک بیان کرده است . شما می توانید از عرق شاتره یا دمنوش آن استفاده کنید که هردو مورد دارای خاصیت هستند و در گروه گلاب و عرقیات سایت قرار میگیرد .

 

1- مصرف خانگی دمنوش گیاهی شاتره

برای اینکه دمنوش شاتره را به طور خانگی مصرف کنید می توانید از برگ و گل ساقه استفاده کنید . آنها را خشک کنید و باهم مخلوط کنید و سپس به آب جوش اضافه کنید و بگذارید تا 15 دقیقه بجوشد تا خوب دم بکشد . سپس آن را به صورت گرم قبل از غذا مصرف کنید . دوز مصرفی آن روزانه سه بار است . مصرف زیاد این گیاه و یا هر گیاه دیگر می تواند مقداری از عناصر بدن شما را بالا ببرد که برای شما ضرر دارد . مصرف زیاد عرق شاتره و یا دمنوش شاتره به خاطر بالا بردن الکالوئید ها ضرر دارد .

 

1-1- خواص عرق گیاهی شاتر

1 – مانع فونت بدن می شود

2 – به کاهش تب کمک می کند

3 - برطرف کننده کمبود ویتامین ث

4 – دمنوش آن تقویت کبد می کند

5 – نوشیدن عرق شاتره استفراغ را متوفق می کند

6 –دمنوش شاتره برای تبخال مناسب است .

 

2- عرق شاتره و خواص آن

به خاطر خاصیتی که شاتره دارد عرق این گیاه را می گیرند . در کاشان که پایتخت گل و گلاب ایران است انواع عرقیات گیاهی به بازار عرضه می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی است . عرق گیاهی شاتره دارای خواصی همچون بازکننده گرفتگی کبد ، تقویت معده ، تصفیه خون و کبد ، اشتها آور ، جلوگیری از خارش ، بهبود یرقان و زردی و ضد جوش و لک نام برد . قبل از هر غذا یک استکان عرق شاتره را نوش جان کنید . این گیاه دارای طبیعت معتدل می باشد . برای خرید این محصول می توانید از فروشگاه دمنوش بارنلی کاشان اقدام کنید و بعد از پرداختی ایمن محصول را در هرجای ایران که هستید درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div