فرش ماشینی

عرق گیاهی کندر رناس

عرق گیاهی کندر رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی کندر رناس
مقدار: 1000 عدد

این عرق گیاهی دارای خاصیت تقویت حافظه نوزادان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تقویت هوش و حافظه ، تقویت تمرکز و حواس ، ضد فراموشی ، زیاد کننده میل جنسی ، تقویت قلب و مغز ، معده
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در اینجا می خواهیم درباره محصول عرق گیاهی کندر توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مشاهده و مطالعه کنید . کندر یک شیره از گیاهی است که دقیقا دارای همین نام است و مزه اش به تلخ مایل است . این گیاه به صورت خوراکی ، نوشیدنی و حتی بخور نیز تجویز می شود که برای درمان بسیاری از درد ها و ناراحتی های ذهنی و جنسی مفید است . عرقیات نوشیدنی هایی هستند که دارای عصاره ای از یک گیاه خاص می باشند و می توان عرقیجات را از ساقه گیاه ، گل و یا ساقه آن گرفت . برای عرق گیری از گیاهان آنها را به همراه بخش های هوایی داخل دیگی پر از آب می ریزند و طی عملیات تبخیر از تعریق گیاهان عرقیات گیاهی را تامین می کنند که البته این فرآیند پیچیده است و نیازمند تجهیزات است که ممکن است آنها را در گلاب گیری ها دیده باشید .

 

1- خواص عرق کندر و مصرف آن در بارداری

کندر گیاهی که دارای رنگ ها و انواع مختلفی است که بهترین نوع آن کندر سفید است که از انواع دیگر بهتر نامیده شده است . کندر همانند کشمش به صورت جویدنی نیز گاها مصرف می شود . ابو علی سینا توصیه کرده که برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز می توانید کندر بجوید . به غیر از بوعلی سینا ، در روایات مختلفی از ایمه و پیامبر وارد آمده که کندر دارای خواص بسیاری از جمله تقویت حافظه و تقویت میل جنسی است . طبیعت کندر گرم و خشک است . برای خرید و مصرف عرق کندر در طی بارداری باید گفت برخی مطالعات بیان دارد که این عرق گیاهی دارای خاصیت تقویت حافظه نوزادان خواهد بود ولی درباره نوع مصرف و دوز مصرف هنوز مطالعاتی به نتیجه نرسیده است . در طب اسلامی به کندر توصیه شده است . با خرید عرق کندر می توانید هر روز یک استکان قبل از هر وعده غذایی بنوشید و تاثیر نوشیدن آن بر روی حافظه واضح و مشخص خواهد بود . اگر دارای خونریزی بینی هستید می توانید کندر و یا عرق گیاهی آن را بوکنید و یا خود کندر را دود کنید و بو بکشید . اگر قلب ضعفی دارید عرق کندر می تواند قلب و عروق شما را برای کار کردن بهتر و راحت تر آماده کند .

 

1-1- برخی از خواص درمانی عرق گیاهی کندر

ادرار آور  ، تقویت معده ، قلب و اعصاب  ، تقویت حافظه و تمرکز  ، تقویت و افزایش میل جنسی ، ادرار آور ، درمان اسهال و استفراغ ، رفع گرفتگی صدا و حنجره ، درمان خونریزی های شدید قاعدگی در دختران و زنان ، مفید برای بانوان باردار ( تقویت و سرعت حافظه نوزادان )

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div