فرش ماشینی

عرق گیاهی بابونه رناس

عرق گیاهی بابونه رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی بابونه رناس
مقدار: 997 عدد

خواص و نحوه مصرف بابونه برای خرید

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: نیرو بخش ، تهای بلغمی ، عفونتهای دردناک را تسکین میدهد ، اختلالات قاعدگی و درد ناک را منظم میکند
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
850,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در این متن توضحات مختصر و مفید درباره خواص و نحوه مصرف بابونه برای خرید را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید از آن استفاده کنید . برای برخی ها پیشگیری و یا بهبود بوسیله داروها و عرقیات گیاهی بسیار اهمیت دارد چون آنها معتقدند که دارای مضرات شیمیایی نیستند به همین دلیل مصرف معتدل آن در طول دراز مدت عوارضی به دنبال نخواهد داشت . بابونه گیاهی است دارای ارتفاع حدودا 30 سانتی متری که در دسته گیاهان دائمی قرار می گیرد . این گیاه دارای گلی سفید رنگ و دارای قسمتی زرد رنگ در وسط است که در واقع برای عرق گیری از آن استفاده می شود . ساقه گیاه بابونه رنگ سبز مایل به سفید دارد . بابونه معطر است و عموما در چمنزار ها برداشت می شود . در ادامه به دلایل خرید عرق بابونه که دارای فواید نیرو بخشی و تسکین دهنده عفونت ها و همچنین منظم کردن اخلاف قاعدگی می باشد صحبت میکنیم.

 

1- خواص و نحوه مصرف عرق بابونه

بسیاری از افراد بابونه را برای پوست و مو استفاده می کنند . . شامپوهایی که به نام بابونه در حال عرضه است دارای خواص زیادی برای پوست و مو می باشد .عصاره این گیاه را به همراه مواد شیمیایی اضافه می کنند تا شما بتوانید آن را به صورت شامپو مصرف کنید .  عرق بابونه نیز دارای خواص شگفت انگیزی است . عرق بابونه و درمان میگرن که انسان را دارای سردرد های عجیب و دردناک می کند نیز معروف است . عرق این گیاه برای درمان و تسکین درد های میگرنی استفاده می شود . هم چنین عرق گیاهی بابونه برای چاقی مفید است و اشتهای افراد را زیاد که برای این افراد خرید عرق بابونه را توصیه میکنیم می کند . به غیر از عرقیات به صورت دمنوش نیز استفاده می شود . این گیاه خودرو است و ممکن است کنار جوی ها ، جاده و حتی علفزارها مشاهده کنید . عرقیات گیاهی که از بابونه گرفته می شوند در واقع از گلهایی گرفته می شود که طی یک فصل رویش گلدهی می شوند . در ادامه برخی از خواص و مفیدات عرق بابونه را خدمت شما ارائه خواهیم داد که می توانید آن را مطاله کنید . در ضمن طبیعت گیاه بابونه گرم است .

 

1-1- خواص عرق بابونه :

درمان افسردگی  ، تقویت پوست و مو، تقویت معده و سیتسم گوارشی ، بهبود و درمان میگرن ، تقویت سیستم ایمنی بدن  ، اشتها اور و چاق کننده ، تسکین درد دندان کودکان ، درمان سرماخوردگی و گلو درد ، نظم دادن به قاعدگی ، نیرو بخش ، بهبود تب های بلغمی ، نابود کننده عفونت های بدن .

 

1-2- میزان مصرف عرق بابونه در روز :

شما می توانیدقبل از هر وعده غذایی یک فنجان از عرق بابونه را بنوشید ( یعنی روزی سه مرتبه ) . مصرف زیاد این عرق گیاهی توصیه نمی شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div