فرش ماشینی

عرق گیاهی خارشتر رناس

عرق گیاهی خارشتر رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی خارشتر رناس
مقدار: 999 عدد

خواص عرق گیاهی خار شتر

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: دفع سنگ کلیه و مثانه ، درمان صرع و ضعف اعصاب ، کمک به هضم غذا و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در این متن می خواهیم درباره محصول عرق خارشتر به همراه نحوه مصرف توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه کنید و در صورتیکه به این محصول نیاز داشتید آن را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان خریداری کنید . عرقیات گیاهی یکی از انواع محصولات این فروشگاه است که با بهترین کیفیت برای خرید ارائه و عرضه می شوند . این محصولات از مزارع کاشان و روستاهای اطراف بدست میایند و می توان گفت دارای کیفیت مناسبی هستند . عرقیجات گیاهی نوشیدنی های گوارا با مزه های مختلف هستند که انواع و اقسام التیام ها ، آرام بخش ها و نیرو زا ها را در خود جای می دهند و مصرف می شوند. هزینه این نوع عرقیات گیاهی بسیار کم است که همین امر این محصولات را با صرفه کرده است و شما می توانید برای برخی بیماری ها با هزینه بسیار کمتر از آنها استفاده کنید . عرقیات گیاهی دارای عوارض خاصی نیستند ولی باید گفت مصرف بیش از اندازه آنها نیز توصیه نمی شود . چون در بدتن اگر غلظت هر عنصر بالا برود ممکن است در کار بقیه اعضا اختلال ایجاد کند . خار شتر یکی از گیاهانی است که دارای خواص بسیاری است و برای کاهش وزن نیز استفاده می شود . خرید عرق خارشتر برای کاهش وزن یکی از مقوله های خواص خارشتر است که در خود جای داده است .

 

1- خرید عرق گیاهی خار شتر

خارشتر دارای طبیعت گرم است . گیاه خارشتر به این علت که دارای ریشه های بلند است به آب کمی نیاز دارد . خارشتر را می توانید در شوره زار ها ببینید و محل رویش آن اکثرا در این مکان ها است . هم چنین این گیاه دارای مقاومت نسبت به سرما است . ترنجبین را احتمالا شنیده اید ، این میوه محصول و ثمره گیاه خارشتر است . تولید عرق از این گیاه طی فرآیند تبخیر مخلوط آب و گیاه خارشتر بدست میاید ( بیشتر از ریشه آن برای عرقگیری استفاده می شود ) . این گیاه به منظور مصرف موضعی و نوشیدنی تجویز می شود .

 

2- خواص عرق خارشتر و تاثیر:

درمان اسهال ، چربی سوز ارزان قیمت ، سنگ شکن کلیه  ، دفع سنگ کلیه و مثانه ، درمان صرع و ضعف اعصاب  ، کمک به هضم غذا ، دفع انگل های روده ، ادرار آور و ضد سیاه سرفه و تب و لرز ، ضد عفونی کننده کلیه ، دارای خاصیت آنتی بیوتیک ، کمک به کاهش وزن

 

2-1- نحوه مصرف عرق خار شتر :

اگر دارای مشکل کلیه و یا سنگ مثانه هستید هر روز دو استکان از عرق خارشتر را میل کنید  و تاثیر آن را مشاهده کنید . اگر نیز می خواهید برای کاهش وزن و چربی سوزی از آن استفاده کنید توصیه می کنیم روز یک استکان از آن را با کمی آب مخلوط کنید و میل کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div