فرش ماشینی

عرق گیاهی بادرنجبویه رناس

عرق گیاهی بادرنجبویه رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی بادرنجبویه رناس
مقدار: 997 عدد

گیاه بادرنجبویه یکی از داروهای گیاهی مورد علاقه ابو علی سینا

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: ضد خستگی روحی ، تسکسن سردردهای عصبی ، درمان اسهال و دل پیچه و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در اینجا شرح محصول عرق بادرنجبویه به همراه نحوه مصرف را خدمت شما بیان کنیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید و در صورتیکه نیاز به این محصول داشتید می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی بارنلی که در حوزه فروش گلاب و عرقیات گیاهی و فرش ماشینی در فضای اینترنت در حال فعالیت است تهیه کنید . یکی از نوشیدنی های گیاهی سرشار از خاصیت ، عرق بادرنجبویه است در واقع برای کسانی که ضعف اعصاب و قبل ضعیف دارند تجویز می شود . جالب است بدانید گیاه بادرنجبویه یکی از داروهای گیاهی مورد علاقه ابو علی سینا است که برای تقویت قلب و آرامش روح و روان استفاده می شده است . این گیاه خاصیت آرامبخش نیز دارد و برای این موضوع نیز تجویز می شده است .

 

درباره عرق و گیاه بادرنجبویه

علفی و معطر است و از دسته لب گلی ها محسوب می شود . این محصول در اواخر اردیبشهت قبل از اینکه گل ها به ثمر بنشینند برداشت می شود . این گیاه در آسیا و اروپا و مناطق مدیترانه به حاصل می شنیند . در ایران هم در مناطق اطراف تهران ، شمال و شمال غرب کشور به صورتی کشت و برداشت می شود . این گیاه را معمولا در جریان هوا قرار می گیرند تا خشک شوند . برداشت این گیاه معمولا در اواخر اردیبهشت، قبل از ظهور گل ها انجام می شود. برگ ها و سرشاخه ها پس از برداشت، در جریان هوا  قرار می گیرند تا به سرعت خشک شوند و پس از آن در محل تاریک و خشک نگهداری می گردند.  در ضمن این گیاه به کمبود آهن واکنش نشان خواهد داد و برای اینکار از کود آهن استفاده می شود . گیاه بادرنجبویه به صورت عرق بادرنجبویه ، دمنوش بادرنجبویه و یا پماد و روغن بادرنجبیویه وجود دارد .

خواص و نحوه مصرف عرق بادرنجبویه

عرق بادرنجبویه دارای طبیعت گرم است و خواص زیر برای آن تعریف شده است : ضد خستگی روحی ، تسکسن سردردهای عصبی ، درمان اسهال و دل پیچه ، درمان آسم و سرفه ، درمان لرزش دست ، کاهش درد مفاصل ، درمان حساسیت های فصلی . برای مصرف بادرنجبویه بهتر است از دوز روزی دو استکان در روز بیشتر نشود . چون  این گیاه و عرق گیاهی آن گرم مزاج هستند به همین دلیل مصرف بیش از اندازه آن می تواند نتیجه معکوس داشته باشد . شما می توانید برای خرید عرق بادرنجبویه اصل با تاثیر فوق العاده و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی بارنلی اقدام کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div