فرش ماشینی

عرق گیاهی شنبلیله رناس

عرق گیاهی شنبلیله رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی شنبلیله رناس
مقدار: 1000 عدد

عرق گیاهی شنبلیله کاشان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: نیرو بخش ، مقوی ، ضد التهاب گلو و گلو درد ، بهبود بیماری قند و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
95,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در اینجا می خواهیم درباره محصول عرق شنبلیله و نحوه مصرف آن مطالبی را خدمت شما ارائه کنیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . این متن توضیح و شرح یک عرق گیاهی درجه یک شنبلیله است که دارای خاصیت فراوان است و برای انواع درد ها و بیماری های روحی و روانی استفاده می شود و انتخابی عالی برای خرید و درمان می باشد . شنبلیه گیاهی است که در واقع در مناطقی از آسیا و اطراف دریای مدیترانه کاشت و برداشت می شود .در جنوب آسیا و شمال آفریقا و اطراف مدیترانه و هم چنین ایران این گیاهان بسیار دیده می شوند . شنبلیله جز گیاهان بومی منطقه ایران نیز محسوب می شود . گیاه شنبلیه دارای خواص بسیاری است . به غیر از برگ های سبز این گیاه دارای دانه های مغذی و بسیار مفیدی دارد . این گیاه را عموما به صورت گیاه خشک شده ، عرق ، دمنوش و غیره استفاده می کنند . شنبلیه دارای بمب ویتامینی و عناصر طبیعی موجود است . این گیاه در برگیرنده ویتامین آ ، ث و ب است . هم چنین عناصر آهن ، کلسیم ، سلنیوم ، منیزیم و منگنز در آن دیده می شود . هم چنین این گیاه دارای پروتیین نیز هست . برای افرادی که در جذب غذا مشکل دارند یا افرادی که بسیار کمبود وزن دارند توصیه می شود قبل از هر غذا یک استکان عرق شنبلیه بخورند .

 

1- خواص عرق شنبلیله

این گیاه دارای طبیعت گرم است . برای عرق گیاهی شنبلیله کاشان موارد مصرف بسیاری گفته شده است و شما می توانید از آن ها استفاده کنید . خواص این گیاه عبارتند از : نیرو بخش ، مقوی ، ضد التهاب گلو و گلو درد ، بهبود بیماری قند ، بهبود قارچهای پوستی با استعمال خارجی ، بهبود زخم ها ف افزایش وزن ، افزایش اشتها ، افزایش جذب عناصر غذا ، درمان کم خونی ، برطرف کننده قند خون و تقویت موی سر .

 

1-1- مضرات عرق شنبلیله ( در صورت استفاده بیش از حد )

در صورتیکه عرق شنبلیه را بیش از اندازه مصرف کنید عوارضی هم چون اسهال ، حساسیت ، ایجاد آلرژی ، افزایش سطح قند خون و غیره .

 

2- عرق شنبلیله و نحوه مصرف آن

توصیه می شود یک استکان عرق شنبلیله را در یک لیوان آب بعد از غذا میل کنید . برای مصرف موضعی می توانید عرق گیاهی را با استفاده از پنبه یا دستمال به محل ماساژ دهید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div