جستجوی فرش بر اساس رنگ
جستجوی عرقیات بر اساس خواص
فروش اینترنتی فرش ماشینی
فرش ماشینی

عرق گیاهی زوفا

عرق گیاهی زوفاعرق گیاهی زوفا
مقدار: 1000 عدد

عرق زوفا ، دمنوش زوفا ، روغن زوفا و غیره از موارد مورد استفاده برای تسکین درد و التیام سرما خوردگی

مشخصات فنی

موارد درمانی: نیرو دهنده ، بادشکن ، مقوی معده ، التیام آسم و سرما خوردگی و ...
گیاهان به کار رفته: زوفا
39,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

 در این متن می خواهیم درباره محصول عرق گل زوفا و نحوه مصرف آن مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و در صورتیکه نیاز به این محصول عرق گیاهی داشتید می توانید از فروشگاه بارنلی که در زمینه گلاب و عرقیات گیاهی در حال فعالیت است و بستری را برای خرید آنلاین عرقیجات فراهم کرده است اقدام کنید . گیاه زوفا یکی از گیاهان خودرو است که در مناطقی که دارای شرایط ویژه هستند می روید . زوفا یکی از گیاهانی است که دارای ماده شیمیایی هیسوپین است . این گیاه دارای نام خارجی است که آن نام به خاطر همان ماده شیمیایی است و هیسوپ نامیده می شود . گیاه زوفا از تیره نعناعیان محسوب می شود .  گل های معطر و زیبا ، رنگدانه های بنفش ، چند ساله و 60 سانتی متر رشد از ویژگی های بارز این گیاه دارویی است . مناطقی که زوفا در آنها کاشت و برداشت می شود در ایران ، هندوستان ، اروپا و ترکیه و روسیه می باشد . گلهای این گیاه آبی و گاهی سفید هستند .

 

1- خواص گیاه زوفا

زوفا را برای استفاده به طرز های مختلفی تجویز می کنند . عرق زوفا ، دمنوش زوفا ، روغن زوفا و غیره از موارد مورد استفاده برای تسکین درد و التیام سرما خوردگی و دیگر ناراحتی ها استفاده می شود . برای سرما خوردگی ، مشکلات پوستی است و دارای خاصیت آنتی بیوتیکی است . از اسانس زوفا حتی در نوشابه سازی نیز اسفاده می شود . عسلی که از گل زوفا بدست بیاید دارای کیفیت مطلوب و خوبی خواهد بود . گیاه زوفا دارای طبیعت گرم و خشک است .

 

2- عرق زوفا و خواص آن

عرق زوفا یک از موارد استفاده از خواص گیاه زوفا است . در واقع این عرق گیاهی درجه یک زوفا دارای خواص : نیرو دهنده ، بادشکن ، مقوی معده ، التیام آسم و سرما خوردگی ، رفع زکام ، رفع عفونت های کلیوی و ریوی ، غرغره کردن آن می تواند گلودرد را بهبود می بخشد و رفع کم خونی در دختران جوان هنگام بلوغ  . درباره نحوه مصرف عرق گیاهی زوفا می توانید در روز یک استکان از این عرق گیاهی را بنوشید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div