فرش ماشینی

عرق گیاهی نعنا رناس

عرق گیاهی نعنا رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی نعنا رناس
مقدار: 997 عدد

عرق نعناء دارای خواصی هم چون ضد اسپاسم و گرفتگی

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: ضد اسپاسم و گرفتگی ، ضد درد و ضد نفخ و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
90,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرق نعنا یا نعناع یکی از انواع عرقیات گیاهی بسیار محبوب است که در سایت بارنلی جهت عرضه به کل کشور با قیمت مناسب برای خرید قرار داده شده است . نعناع دارای نام علمی منتا است و از تیره دولپه ای ها محسوب می شود . گیاه علفی نعناء دارای ریشه ، ساقه و گل می باشد . گل های گیاه دارای رنگ بنفش و یا گلی است . بوی این گیاه معطر و مطبوع است و هنگامی گل ها به ثمر می نشینند که مرداد و شهریور فرا رسیده باشد . جالب است بدانید که مرغوبترین نعنا کشور در فین کاشان کاشت و برداشت می شود . کاشان و شهر ها و روستاهای اطرافش دارای پتانسیل بالا در گیاهان دارویی و کوهستانی است که از آن جمله باید به قمصر ، برزک ، نیاسر ، مشهد اردهال و غیره اشاره کرد . حال در ادامه مبحث می خواهیم درباره خواص و در نهایت خرید عرق نعنا و خواص آن مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید از آن استفاده کنید . همیشه وقتی دل درد می گیرد از بزرگتر ها توصیه می شود که عرق نعناع بخورید . استفاده نادرست از این عرق گیاهی نیز باعث حساسیت می شود .

 

1- خواص عرق نعنا

عرق نعناع دارای رایحه تند و معطری است که در فرایندی مخصوص از آن عرق گیری می شود . در واقع برگ های گیاه را در دیگ های مخصوص در آب جوش قرار می دهند و طی عملیات تبخیر عرق گیاهی را از آن بدست میاورند . این محصول را در دوغ و ماست به عنوان طعم دهنده استفاده می کنند . عرق نعناء دارای خواصی هم چون ضد اسپاسم و گرفتگی ، ضد درد و ضد نفخ است . اگر بعد از خوردن غذا احساس دل پیچه یا دل درد داشتید می توانید بعد از غذا یک استکان مخلوط آب و عرق گیاهی را مصرف کنید تا دل پیچه شما بهبود یابد . چون ممکن است دل درد شما به خاطر هضم نادرست و نجویدن غذا یا دیگر مسایل باشد که عرق گیاهی نعناع با خاصیتی که دارد به کمک دستگاه گوارش بدن برای هضم غذا میاید . اگر دهانتان بدبو شده است می توانید از این عرق گیاهی نعنا استفاده کنید . به خاطر عطر به خصوصی که در نعناء هست در صنایع دهانشویه و آدامس نیز استفاده می شود و خاصیت خوشبو کنندگی دارد  . هم چنین گاهی اوقات از بوییدن نعناع یا عرق نعناء برای رفع گرفتگی بین استفاده می شود .

 

1-1- نحوه مصرف عرق نعنا و موارد منع مصرف آن

عرق نعناء را می توانید هر بار در یک استکان مخلوط با آب بخورید . اگر دوست ندارید مخلوط کنید می توانید نصف استکان از این عرق گیاهی را میل کنید تا مشکلتان برطرف شود . این گیاه فقط برای کسانی که دارای حساسیت به این گیاه یا آلرژی فصلی دارند توصیه نمی شود . در صورت مصرف زیاد این گیاه ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div