فرش ماشینی

عرق گیاهی کاسنی رناس

عرق گیاهی کاسنی رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی کاسنی رناس
مقدار: 998 عدد

نحوه مصرف عرق کاسنی و فوایده آن برای خرید

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: خروج سموم از بدن ، ادرار آور ، بهبود تب صفراوی ، پاک کننده مثانه و کلیه و مجاری ادراری و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرق کاسنی یکی از انواع محصولات عرقیات است که دارای خواص درمانی است و دارای طبع سرد است . اگر شما صورتتان جوش میزند و آن جوش به خاطر وجود گرمی دربدنتان باشد می توانید از این گیاه به صورت موضعی یا نوشیدنی استفاده کنید . خود گیاه کاسنی از راسته گل مینا است و در دسته بندی گیاهان گل ستاره ای قرار می گیرد . این گیاه به صورت کشتی و وحشی یافت می شود . این گیاه به تنهایی دارای خواص شتسشوی کبد ، شستشوی کلیه ، افزایش نیروی جنسی و افزایش حجم اسپرم ، پاک کنندگی مجاری ادراری و مثانه و هم چنین اثر تقویتی بر بینایی دارد . در ادامه ما به توضیح محصول و نحوه مصرف عرق کاسنی و فوایده آن برای خرید خواهیم پرداخت تا شما از آن به خوبی اطلاعاتی را که درباره این عرقی گیاهی لازم دارید را استخراج کنید .

 

1- خواص عرق کاسنی

همانطور که گفته شد کاسنی یک گیاه دارالی خاصیت های فراوان روحی و دارویی است و برای مصارف مختلف تجویز می شود . شاید بارها این جمله را از بزرگتر ها شنیده اید که اگر گرمی زیاد خورده اید برای اینکه تاثیرات آن روی پوست شما نمایان نشود از عرق گیاهی کاسنی استفاده کننید .  به خاطر سرد بودن می تواند گرمی برخی از خوراکی ها را خنثی کند .  هم چنین این عرق برای پاکسازی کبد بسیار مفید است . اگر می خواهید دچار بیماری کبد چرب نشوید بهتر است عرق کاسنی خرید کرده و از آن استفاده کنید . چون این گیاه دارای خاصیتی است که به دفع صفرا کمک می کند به همین دلیل از بار کاری روی کبد کاسته خواهد شد . به همین دلیل نیز هست که کاسنی را برای بهبود تب استفاده می کنند . برخی دیگر از خواص عرق گیاهی کاسنی را می توان خروج سموم از بدن ، ادرار آور ، بهبود تب صفراوی ، پاک کننده مثانه و کلیه و مجاری ادراری ، از بین برنده زردی ویرقان که به خاطر وجود گرمی بیش از اندازه در بدن بوجود امده است ، افزایش اشتها ، افزایش باروری ، مبارزه با نقرس و هپاتیت ، برطرف کننده کمبود ویتامین ث ، افزایش نیروی جنسی ، روشن کننده پوست ، رفع عطش و غیره نام برد .

 

2- نحوه مصرف و مضرات عرق کاسنی

شما می توانید در روز اگر به این عرق گیاهی احتیاج داشتید یک استکان را در کمی آب حل کنید و سپس بنوشید . به خاطر اینکه عرق کاسنی سردی است توصیه می شود بعد از غذاهایی همچون ماهی ، ماست ، دوغ و دیگر غذاها که سرد هستند حتی المقدور استفاده نشود . هم چنین اگر بیش از اندازه از این عرق گیاهی استفاده کنید ممکن است دچار عوارضی چون زایمان زودرس ، ضعف دست و پا ، انقباض عضلات رحم و شل شدن پوست شوید . عوارضی که گفته شد برای مصرف طولانی مدت و بیش از اندازه این گیاه بود مگرنه می توانید با استفاده درست از خواص این گیاه بهره ببرید . در پایان نیز باید گفت ما به شما خرید عرق گیاهی کاسنی را به خاطر ویژگی های درمانی مختلفی که دارا است در صورتی که مناسب برای شما با این شرایط است به شما توصیه میکنیم

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div