فرش ماشینی

گلاب رناس

گلاب رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
گلاب رناس
مقدار: 990 عدد

خواص گلاب و عرقیجات کاشان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: آرامبخش و آرام کننده اعصاب مخصوصا برای کسانی که دچار فشار های روحی روانی هستند و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
145,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرق گلاب یکی از نوشیدنی های های شگفت انگیز است که از گل های محمدی بدست میاید . اگر از هر ایرانی در باره این محصول بپرسید حتما همه آن را می شناسند چون یکی از نوشیدنی ها و عصاره هایی است که تقریبا تمام ایرانی ها در منازل خود دارند و از ان استفاده های مختلفی از جمله طعم دهنده در حلوا ، شربت ، شل زرد و غیره استفاده می شود . یکی از اعجاز های طبیعت گل محمدی است که از آن گلاب گرفته می شود . عرق گلاب قمصر کاشان یکی از انواع این محصول است که با کیفیت برای خرید با قیمت بسیار مناسب به بازر جهانی نیز عرضه می شود . هر ساله برای شستشوی خانه خدا یا خانه کعبه از این عصاره گیاهی استفاده می شود. دلیل نامگذاری گل محمدی این است که پیامبر (ص) از آن به عنوان عطر استفاده می کرده است و از نام ایشان به عنوان نام گل استفاده شده است . در کاشان هرساله در اردیبهشت این گل ها به ثمر می نشینند و در واقع اردیبهشت در کاشان به عنوان فصل گل و گلاب کاشان شناخته می شود . این عصاره طبیعی را فواید زیادی گفته اند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

 

1- گلاب کاشان و فواید آن

گلاب گرمی است و به عنوان آرامبخش استفاده می شود و می توان گفت این محصول از محبوبترین گلاب و عرقیات می باشد. به همین دلیل است که در مساجد و مراکز مذهبی از عطر گلاب استفاده می شود اینکار باعث آرامش می شود . این نوشیدنی همچنین دارای خاصیت مقوی کننده معده و قلب و کبد است . هم چنین این ماده جریان خون را تا حدودی تحریک می کند و برای پوست نیز به تحریک سلول های سازنده می پردازد و به همین دلیل ساخت پوست جدید و روشن صورت خواهد گرفت .

 

1-1- دیگر فواید گلاب اصل قمصر

از دیگر خواص گلاب و عرقیجات کاشان می توان به آرامبخش و آرام کننده اعصاب مخصوصا برای کسانی که دچار فشار های روحی روانی هستند و در تنش های عصبی قرار میگریند کاهش استرس و رفع بی خوابی ، تقویت لثه و پاک کننده وشاداب پوست  ، تقویت معده و بهبود نفخ  ، تصفیه هوای موجود در شش ها با بوییدن آن ، تقویت عمومی بدن ، بهبود التهابات گلو با غرغره کردن گلاب کاشان

 

2- چه کسانی نباید گلاب مصرف کنند

البته باید مصرف عرق گیاهی گلاب برای کسانی که ناراحتی گوارشی دارند مثل زخم گوارشی ، اسهال و نفخ شدید استفاده نشود . کسانی که دارای بواسیر هم هستند بهتر است از گلاب قمصر کاشان استفاده نکنند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div