فرش ماشینی

عرق گیاهی بیدمشک رناس

عرق گیاهی بیدمشک رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی بیدمشک رناس
مقدار: 997 عدد

عرق بیدمشک اصل دارای طبع سرد و تر

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تسکین سردر ها ، افزایش اشتها ، تقویت دستگاه گوارش و معده ، کاهش تب و تب بر ، تسکین و ارامبخش تنش های عصبی و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
130,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

محصول عرق بیدمشک که در فروشگاه بارنلی در حال به عرضه رسیدن است یک از اسانس ها یا عرقیات گیاهی است که از گیاهی به همین نام گرفته می شود . شربت عرق بیدمشک یکی از شربت هایی است که ممکن است بوی دلنشین و گوارایی آن شما را مجاب کند که در تابستان به طور مداوم برای رفع تشنگی از این شربت استفاده کنید . آرامش اعصاب ، درمان کم خونی و بهبود بیماری های قلبی و عروقی از مزیت ها و خواص عرق گیاهی بیدمشک می باشد که به آسانی از فروشگاه بارنلی می توانید خرید کنید . اسانس یا عرق گرفته شده از گل های گیاه بیدمشک است که می توان گفت در کاشان و مناطق اطراف گرفته می شود و معروفترین آن ها قمصر ، تنیاسر و برزک هستند . البته گرفتن عرقیجات گیاهی در فین کاشان ، مشهد اردهال ، قهرود ، ابیانه و غیره نیز انجام می شود وبه همین دلیل نام کاشان به عنوان سوغاتی های عرقیات گیاهی و داروهای گیاهی در سطح کشور شناخته می شود . طی عملیاتی گل بیدمشک را همراه با آب در دیگ های مخصوص می جوشانند و سپس با استفاده از تبخیر می توانند عرق گیاهی بیدمشک کاشان را بدست بیاورند . در ادامه می خواهیم درباره خواص و نحوه مصرف این عرق گیاهی به شما توضیحاتی را ارائه دهیم .

 

1- خواص اصلی عرق بیدمشک

عرق بیدمشک اصل دارای طبع سرد و تر است . به خاطر وجود تانن در این گیاه در موارد تنش های عصبی ، خستگی و درد ها استفاده می شود . اگر دارای قلبی ضعیف هستید توصیه می کنیم شربت بیدمشک بخورید یا اینکه عرق بیدمشک را در استکانی همراه با آب میل کنید .

 

1-1- درمان عرق بیدمشک

تسکین سردر ها ، افزایش اشتها ، تقویت دستگاه گوارش و معده  ، کاهش تب و تب بر  ، تسکین و ارامبخش تنش های عصبی ، کاهش فشار خون ، کاهش فشار عصبی و کاری روی روح

 

2- نحوه مصرف و مضرات عرق بیدمشک

برای کسانی که قند خون پایینی دارند این عرق توصیه نمی شود چون این گیاه اگر بدون مواد قندی مصرف شود قند خون را به مقداری زیاد پایین می آورد . توصیه ما برای این افراد استفاده از شربت بیدمشک است . مورد دیگر برای خانم های باردار و کودکان زیر دو سال است که باید در مصرف آن احتیاط کنند . می توانید قبل از هر وعده غذایی یک استکان عرق بیدمشک را میل کنید . توصیه ما این است که به هیچ وجه در هنگامی که ناشتا هستید از عرق گیاهی بیدمشک استفاده نکنید چون قند خون شما را به شدت پایین می آورد و شما را در صبح با مشکل کمبود انرژی مواجه خواهد کرد . هم چنین می توانید به صورت شربت آن را استفاده کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div