فرش ماشینی

عرق گیاهی اسطوخودوس رناس

عرق گیاهی اسطوخودوس رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی اسطوخودوس رناس
مقدار: 997 عدد

عرق اسطوخودوس به عنوان یک عصاره

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: درمان سرما خوردگی ، درمان سر دردهای مزمن ، در مان و بهبود سرگیجه و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرق اسطوخودوس یک محصولی است که در دسته عرقیات گیاهی کاشان در فروشگاه اینترنتی بارنلی قرار دارد . برای اینکه با خواص و فواید اسطخدوس و یا مضرات عرق اسطوخودوس آشنا شوید توصیه می کنیم مقاله را بخوانید تا این توضیح محصول ، بتواند به شما کمک کند که آیا این عرق گیاهی را مصرف کنید یا نه . اسطوخودوس یک گیاهی است علفی است و از تیره نعناعیان است . 30 الی 40 گونه از این گیاه در حال حاضر وجود دراد که هرکدام از آنها در ظاهر و یا خواص با هم متفاوت هستند . ارتفاع این گیاه ممکن است به 30 الی 60 سانتی متر برسد و دارای گل هایی با رنگ های مختلف است مثل قرمز سیر تا بنفش . بعضی وقت ها به خاطر اینکه این گیاه بعد از گل دادن دارای زیبایی است ، در برخی مناطق آن را به عنوان گیاه زینتی پرورش میدهند . این گیاه تا حدی پر شاخه است و در مناطق مختلف دنیا از جمله ایران ، هند و اروپا و چین کاشت و برداشت می شود . علاوه بر اینکه در ایران ، هند و چین این گیاه دارای اهمیت ویژه ای در طب سنتی است . هم چنین به غیر استفاده دارویی مکه در این کشورها می شود اروپاییان به عنوان خوراکی از آن نیز استفاده می کنند . حال عرق اسطوخودوس به عنوان یک عصاره در اختیار مردم ایران قرار دارد . به گونه ای که از عرقیات گیاهی اسطوخدوس را برای تسکین و التیام بخش انواع و اقسام عفونت های جسمی و ناراحتی های روانی تجویز و خردی آن را به شما توصیه می کنند .

 

1- طبیعت عرق اسطوخودوس

عرق گیاهی اسطوخودوس دارای خواص درمانی بسیاری است و همانطور که گفتیم مردم اروپا به عنوان غذا نیز از آن استفاده می کنند . خواص عرق گیاهی عبارتند از : درمان سرما خوردگی ، درمان سر دردهای مزمن ، در مان و بهبود سرگیجه ، بهبود لرزش بدن ، درمان فراموشی ، درمان نقرص و خواب آور .

 

1-1- طریقه مصرف عرق اسطوخودوس

شما می توانید برای انواع ناراحتی های روحی و روانی یک استکان الی دو استکان از عرق گیاهی اسطوخودوس را میل کنید . توصیه ما این است که افرادی که دارای حساسیت هستند از عرق اسطوخودوس استفاده نکنند چرا که این گیاه دارای بوی تند است و از تیره نعناعیان می باشد . هم چنین استفاده طولانی مدت از این عرقیات گیاهی باعث می شود نتیجه معکوس رخ بدهد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div