فرش ماشینی

عرق گیاهی گشنیز رناس

عرق گیاهی گشنیز رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی گشنیز رناس
مقدار: 1000 عدد

طبع عرق گشنیز سرد و خشک

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: کاهش فشار خون مخصوص کسانی که دارای فشار خون بالا هستند ، پیشگیری و جلوگیری از نفخ و سوء هاضمه ، جلوگیری از ناراحتی های معده و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

قصد داریم به توضیح یکی دیگر از محصولات فروشگاه اینترنتی بارنلی بپردازیم که نام آن عرق گشنیز است و در دسته عرقیجات گیاهی قرار می گیرد . عرقیات گیاهی در واقع عصاره هایی هستند که از قسمت های مختلف گیاه ممکن است گرفته شوند و از آنها به عنوان عرقیات دارویی ، خوراکی و یا طعم دهنده استفاده شود . عرق گشنیز یکی از آنها محسوب می شود که دارای خاصیت ضد حساسیت است و برای درمان آن استفاده می شود . گشنیز در حال حاضر نوعی گیاه از دسته سبزیجات است که گاها آنها را در سبد های سبزی مشاهده نموده اید . این گیاه در مناطق ایران و خاورمیانه می روید و مخصوص این مناطق است . این گیاه به خاطر خواصی که دارد به صورت عرق گشنیز ، دم کرده و گیاه خشک شده آن استفاده می گردد . گشنیز را به عنوان طعم دهنده در سوپ استفاده می کنند . هم چنین ریشه استفاده در آن در آشپزی به تایلند بر می گردد. خود این گیاه دارای خواصی چون درمان بی خوابی ، کاهش اضطراب ، کاهش فشار خون و دفع سنگ مثانه و کلیه می باشد . حال عرق گیاهی گشنیز نیز برای انواع بیماری ها تجویز می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . شما می توانید بعد از مطالعه این مقاله از محصول عرق درجه یک گشنیز را با قیمت بسیار مناسب و ارزان که دلیل آن عرضه مستقیم از کارخانه می باشد خریداری کنید.

 

1- خواص عرق گشنیز

طبع عرق گشنیز سرد و خشک است و در درمان انواع بیماری ها همچون تشنج و بیماری های روده ای به کار می رود . حال برخی از خواص این گیاه را برای شما آماده کرده ایم که عبارتند از : کاهش فشار خون مخصوص کسانی که دارای فشار خون بالا هستند ، پیشگیری و جلوگیری از نفخ و سوء هاضمه ، جلوگیری از ناراحتی های معده ، ضد تشنج ، شادی آور ، خواب آور ، تقویت قلب ، تقویت اعصاب ، تقویت معدعه ، ضد کرم و باکتری ، نیرو دهنده عمومی بدن ، ضد صرع ، رفع خستگی روحی و جسمی ، تقویت حافظه ، کمک به درمان دیابت و بواسیر .

 

2- نحوه مصرف عرق گشنیز

توصیه می شود که کودکان و به خصوص کودکان زیر 7 سال به علت پایین بودن فشار خون از عرق گیاهی گشنیز استفاده نکنند و این مورد از مضرات عرق گشنیز می باشد . برای مصرف درمان آلرژی و حساسیت بهتر است که هر روز سه استکان از عرق گشنیز را قبل از غذا میل کنید . استفاده بیش از حد و طولانی مدت از این عرق گیاهی باعث معکوس شدن نتیجه درمانی خواهد شد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div