فرش ماشینی

عرق گیاهی زنیان رناس

عرق گیاهی زنیان رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی زنیان رناس
مقدار: 1000 عدد

طبیعت گیاه زنیان گرم و خشک

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: ضد عفونی کننده معده ، ضد نفخ ، ضد قارچ و انگل ، ضد اسهال ، دافع رطوبت و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در اینجا قصد داریم توضیحاتی مربوط به عرق زنیان و نحوه مصرف آن را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید با این عرق گیاهی آشنا شوید و از آن استفاده کنید . بهتر است این مقاله را تا آنها بخوانید تا متوجه خواص درمانی عرق گیاهی زنیان بشوید . عرقیات گیاهی سال هاست مورد استفاده مردنم ایرانم و سایر کشور ها قرار می گیرد و به عنوان عصاره ای از گیاه که دارای تقریبا بسیاری از خواص گیاه است در دسترس مردم است . گیاه زنیان در عربی به گیاه انیسون بری معروف است . این گیاه یکساله و علفی است و ازتیره چتریان می باشد که ارتفاع آن تا 90 سانتی متر نیز ممکن است برسد . گل های گیاه زنیان چتری است و ممکن است سفید یا گلی رنگ باشد . این گیاه دارای بویی مشابه گیاه آویشن است به همین دلیل ممکن است برخی ها ان را هنگام بوییدن با عرق آویشن اشتباه بگیرند . طبیعت گیاه زنیان گرم و خشک است . استفاده های این گیاه مختلف و متفاوتست . این گیاه در صنعت صابون سازی ، ادویه ، مواد خوراکی و عطر سازی استفاده می شود . رایحه ی زینیان در مسواک و دهانشویه کاربرد دارد . در ادامه قصد داریم مواردی را به عنوان خواص عرق گیاهی این گیاه به شما معرفی کنیم تا شما بیشتر از ان اطلاع داشته باشید . در صورتی که شما می خواهید خرید موفق عرق گیاهی زنیان را داشته باشید می توانید مشخصات را در ادامه خوانده و با توجه به خواص درامانی آن اقدام به خرید نوع درجه یک این محصول کنید.

 

1- عرق زنیان و خواص آن

همانطور که گفتیم زنیان دارای طبیعت گرم و خشک است به همین دلیل عرق زنیان نیز گرم و خشک خواهد بود . خواص و فواید زیادی برای این عرق گیاهی گفته شده است که آنها را برای شما بیان می کنیم . به طور مختصر این عرق گیاهی دارای خواصی همچون ضد عفونی کننده معده ، ضد نفخ ، ضد قارچ و انگل ، ضد اسهال ، دافع رطوبت بدن و دافع رطوبت معده می باشد . از دیگر خواص عرق زنیان عبارتند از : ضد اسهال ، بهبود رعشه و فلج ، درمان آرتروز ، برطرف سازی خشکی و التهاب شانه ها ، درمان کشیدگی تاندون ها ، ضد درد و ضد التهاب و برطرف کننده گرفتگی و اسپاسم بدنی .

 

2- طریقه مصرف و مضرات عرق زنیان

برای بزرگسالان توصیه می شود که روزانه سه مرتبه می توانند دو قاشق غذاخوری را در آب حل کنند و بعد از غذا نوش جان کنند . برای کودکان توصیه شده که روزانه دوقاشق مرباخوری در آب حل شود و بعد از غذا نوش جان شود و سه مرتبه در روز این کار می تواند تکرار شود . برای رفع گلو درد و غرغره کردن یک قاشق غذاخوری را در گلو ریخته و بعداز غرغره کردن آن را قورت دهید . برای استنشاق نیز می توانید دو قطره در هردو سوراخ بیتنی بریزید و آن را استنشاق کنید . بهتر است افرادی که دارای مزاج گرم هستند از این عرق زنیان استفاده نکنند و اگر هم مجبور به خوردن آن هستند بهتر است با کاسنی و یا شاطره استفاده شود چون جز داروهای گیاهی سرد محسوب می شوند . استفاده از این عرق برای کودکان زیر 7 سال و همچنین زنان باردار باید با احتیاط همراه باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div