فرش ماشینی

عرق گیاهی ختمی رناس

عرق گیاهی ختمی رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی ختمی رناس
مقدار: 1000 عدد

گیاه ختمی نیز دارای خواص و فواید بسیار

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: درمان یبوست ، رفع سرف ها ی خشک و تنظیم عادت ماهیانه و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

محصول عرق ختمی یکی دیگر از محصولات فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان است که اکنون می خواهیم به آن بپردازیم و شما می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و در صورتیکه به این عرق گیاهی نیاز داشتید آن را از این فروشگاه اینترنتی به راحتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید . عرق گل ختمی را از گل گیاه ختمی می گیرند که دارای خواص فراوانی است . این گیاه دارای ارتفاع دو متر و دارای گل های صورتی و سفید و قرمز است این گیاه در درمان جوش ها و امراض مختلف مثل کبد موثر است . طبیعت گیاه گل ختمی معتدل است و حتی در طب سنتی ایران آن را سرد و تر دانسته اند . دانه گیاه گل ختمی برای درمان و بهبود زخم معده موثر است و نقش سودمندی را خواهد داشت . برگ گیاه ختمی نیز دارای خواص و فواید بسیار است که از آن جمله می توان به : بهبود ورم پستان و معده ، التیام درد و شکستگی ها ، بهبود درد سیاتیک ، برطرف کردن رعشه و لرزش دست و پا و ورم بنا گوش اشاره کرد . برای این کار بهتر است که ضمادی از این برگ گیاه را درست کنید و در محلی که احساس ناراحتی دارید بمالید . در ادامه باید گفت انواع دیگری از این گیاه نیز موجود است که ختمی معمولی ، ختمی کوهی ، ختمی باغی بزرگ ، ختمی باغی ریز و ختمی چینی از آن پنج نوع هستند . عرق گل ختمی نیز دارای خواص بسیاری است که در ادامه قصد داریم به آن اشاراه داشته باشیم و همچنین نحوه مصرف عرق گل ختمی به همراه مضرات آن را بیان خواهیم کرد . شما می توانید با مطالعه این مقاله اقدام به خرید عرق گیاهی با کیفیت ختمی کرده و از خواص درمانی بسیار بالایی که دارا می باشد استفاده کنید تا شما یک خرید موفق را با فروشگاه بارنلی تجربه کرده باشید.

 

1- خواص عرق گل ختمی

همانطور که گفتیم عرق گیاهی که از ختمی بدست میاید دارای فواید بسیاری است که از آن جمله می توان به درمان آسم ، برونشیت ، رفع گرفتگی صدا ، نرم کننده پوست و رفع التهاب مثانه اشاره نمود . برخی دیگر از خواص این عرق این گیاه عبارتند از : درمان یبوست ، رفع سرف ها ی خشک و تنظیم عادت ماهیانه .

 

2- نحوه مصرف و مضرات عرق گل ختمی

اگر دارای بیماری هستید توصیه می کنیم که بعد از غذا یک استکان از عرق این گیاه را میل کنید . مصرف روزانه بیشتر از حد مجاز توصیه نمی شود و نهایتا روزی دو استکان بیشتر نباید باشد . برای درمان سرفه و گلو درد بهتر است گل و ریشه گل ختمی را در آب بجوشانید و سپس آن را به همراه آب جوشانده شده مصرف کنید . درباره مضرات عرق گل ختمی نیز باید گفت که این گیاه دارای ضرر نیست و گیاهی مفید است. برای منع مصرف عرق گل ختمی توصیه می شود مادران باردار و شیرده از آن استفاده نکنند . توصیه بعدی به افرادی است که دارای مزاج سرد هستند . این افراد برای استفاده از گل ختمی بهتر است آن را به همراه عسل میل کنند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div