فرش ماشینی

عرق بوقناق رناس

عرق بوقناق رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق بوقناق رناس
مقدار: 993 عدد

عرق بوقناق اصل برای کسانی که دیابت دارند

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تحریک کننده ی آنزیم های کبد ف افزایش انسولین ، درمان دیابت ، ترمیم غده پانکراس
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

محصول عرق بوقناق یکی دیگر از محصولاتی است که در دسته عرقیات گیاهی در سایت فروشگاه اینترنتی بارنلی قرار دارد . حال در ادامه قصد داریم توضیحاتی درباره محصول عرق گیاهی بوقناق و هم چنین طریقه مصرف آن را به شما ارائه دهیم که یتوانید با این محصول آشنا شوید . نام دیگر گیاه بوقناق زول است که دارای طبیعت گرم است . بوقناق به تنهایی قند خون را کاهش می دهد به همین دلیل عرق بوقناق اصل برای کسانی که دیابت دارند به شدت توصیه می شود . این گیاه دارای گل هایی به رنگ بنفش است پس می توان گفتا که یکی از گیاهان گلدار و خاردار است که دارای خواص دارویی برای بیماری های قندی است . گفته می شود بوقناق یا ایرنجیوم که دارای 250 نوع است و هرکدام دارای خواص درمانی متنوعی هستند که در حال حاضر 9 گونه آن در ایران می رویند .

 

1- موارد مصرف عرق بوقناق

برای این گیاه توصیه می شود که کسانی که دارای قند خون بالا و یا بیماری دیابت هستند از این عرق گیاهی استفاده کنند . در واقع عرق گیاهی بوقناق می تواند با تحریک تولید انسولین باعث شود تا قند خون به شدت کاهش یابد . اینکار باعث می شود که ناراحتی قند شما بهبود یابد . این مسئله را باید عرض کنیم که در صورتی می توانید با بیماری دیابت مبارزه کنید که هم از داروهای تجویز شده استفاده کنید و هم مواردی همچون ورزش ، تغذیه الگوی زندگی و غیره را رعایت کنید .

 

2- خواص عرق بوقناق

بوقناق دارای خواص زیادی است که مهم ترین ان تاثیر آن بر افزایش انسولین است . درواقع برای بوقناق موارد درمانی رایجی همچون تحریک آنزیم های کبدی ، افزایش انسولین ، بهبود دیابت و ترمیم پانکراس را نام برده اند . دیگر موارد درمانی که برای عرق گیاهی بوقناق نام برده شده است عبارتند از : کاهش سکته قلبی و مغزی ، بهبود کم خونی ، بهبود تنگی نفس ، بهبود آسم و درمان بیماری ضعف عضله قلبی .

 

2-1- طریقه مصرف عرق بوقناق

میزان مصرف عرق بوقناق در هر شخص بستگی به میزان قند خون ناشتا ، عدم حساسیت ، حال عمومی شخص و توجه به بهبود بیماران دیابتی دارد . می توانید روزانه 2 تا 4 استکان از این عرق گیاهی را میل کنید .

شما می توانید برای خرید عرق بوقناق اصل با خواص شگفت انگیز جهت بهبود دیابت و قیمت بسیار مناسب و تحویل درب منزل بعد از خرید از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید . ما هرجای ایران که باشید محصولی که خرداری کردید را درب منزل تحویلتان می دهیم .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div