فرش ماشینی

عرق گیاهی دارچین رناس

عرق گیاهی دارچین رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی دارچین رناس
مقدار: 1000 عدد

توضیحاتی درباره محصول عرق دارچین

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تقویت معده ، تقویت قوه ی باء ، تقویت اعصاب ، از بین برنده بوی دهان ، از بین برنده ی وحشت و ترس
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرقیات گیاهی را میتوان یکی از پر کاربرد ترین محصولات درمانی دانست که در ایران مورد استفاده قرار میگیرد و مردم به آن اعتقاد دارند و آن را مصرف میکنند اما باید بدانید کدام یک از این عرقیات گیاهی در چه موردی مصرف میشود در این قسمت درباره ی عرق گیاهی دارچین اصل صحبت میکنیم و میخواهیم خواص این ادویه را برای شما شرح بدهیم تمام خواص این گیاه جزو فواید عرق دارچین نیز بوده است . توضیحاتی درباره محصول عرق دارچین خدمت شما ارائه می دهیم که بتوانید مطالعه و مشاهده کنید .

 

1- گیاه دارچین چیست

کمتر ایرانی است که ادویه ی دارچین را نشناسد و طمع فوق العاده ی آن را نچشیده باشد اما اطلاعاتی درباره ی درخت و نوع ساخت ادویه ندارند دارچین از درختی که ارتفاع زیادی دارد و حدود ده متر ریشه دارد به دست می آید این درخت دارای گل های سفید بوده این ادویه را از پوست این درخت به دست می آورند پوست درخت را کنده و به بعد از خشک شدن پودر کرده و از آن استفاده میکنند عرق دارچین طبیعی اصل را از این گیاه گرفته و برای شما مصرف کننده ی عزیز تهیه می کنند.

 

2- خواص عرق دارچین

در ادامه این مقاله سعی شده است برای شما بعضی از خواص عرق دارچین را برای شما به صورت کامل شرح دهیم.

 

2-1- دارچین و تقویت معده

کسانی که مشکل معده دارند و با خوردن غذا معده درد میگریند میتوانند با خوردن مقدار کمی از این عرق مقوی معده ی خود را تقویت کرده و درد را از بین ببرند.

 

2-2- عرق طبیعی دارچین برای از بین بردن بوی دهان

کسانی که از بوی دهان کلافه شده اند میتوانند با خوردن این محصول از شر بوی دهان خلاص بشوند زیرا این ادویه بوی بسیار مطبوعی دارد و دهان را خوش بو میکند . عرق دارچین می تواند برای کسانی که دارای ترس و اضطراب هستند مفید باشد . چون این عرق گیاهی ترس و اضطراب را کاهش دهد . برای استفاده از عرق گیاهی باید آن را تهیه کنید . ما پیشنهاد می کنیم که از این محصول را از فروشگاه بارنلی خریداری کنید . برای خرید عرق گیاهی دارچین اصل با تاثیر فوق العاده برای درمان درد معده و با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی بارنلی اقدام کنید .

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div