فرش ماشینی

عرق گیاهی برگ زیتون رناس

عرق گیاهی برگ زیتون رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی برگ زیتون رناس
مقدار: 999 عدد

فواید عرق طبیعی برگ زیتون

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی:
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
90,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

امروزه با پیشرفت علم گیاه شناس به خواص برگ درختان پی برده اند و میتوان گفت که آن ها را در طب سنتی بسیار استفاده میکنند ایران نیز یکی از پیشروان علم طب سنتی بوده که از دیرباز از برگ درختان مانند چنار ، گردو و دیگر برگ های که در طبیعت وجود دارد استفاده میکند ، اما در این مطلب میخواهیم شما را با عرق گیاهی برگ زیتون آشنا کنیم که دارای خواص بی شماری است. در ادامه این محصول را از نظر ظاهر و بعد خواص این عرق را برای شما شرح میدهیم . شما می توانید با مطالعه خواص درمانی عرق برگ زیتون در صورت نیاز اقدام به خرید آن از فروشگاه بارنلی کنید که به علت عرضه مستقیم این فروشگاه محصولات دارای قیمتی ارازن می باشند.

 

1- درباره برگ زیتون

درخت زیتون درختی همیشه سبز بوده است که از خانواده ی درختان کوتاه است برگ این درخت که مورد بحث است کوچک و یکپارچه است که در روبه روی هم قرار دارند میوه ی این گیاه نیز به صورت شفت است .

 

2- خواص عرق برگ زیتون اصل

در این قسمت برخی از فواید عرق طبیعی برگ زیتون را به همراه خواص درمانی که این عرق گیاهی برای شما دارد را به صورت کامل شرح میدهیم .

 

2-1- پایین آوردن قند خون

قند خون بیماری است که بیشتر افراد جامعه به آن دچار اند اگر میخواهید قند خون خود را کنترل کرده و پایین بیاورید از عرق گیاهی برگ زیتون استفاده کنید.

 

2-2- تقویت کننده ی حافظه

با خرید عرق برگ زیتون برای کودکان و نوجوانان باعث تقویت هوش فرزندان خود شوید یکی از خواص مهم این گیاه  تقویت حافظه است که امروزه افراد به آن نیاز دارند.

 

2-3- عرق برگ درخت زیتون برای نارسایی کبدی

اگر از بیماری نارسایی کبد رنج میبرید به شما این عرق را توصیه میکنم زیرا برای نارسایی کبد بسیار مفید بوده و در مواقعی نارسایی کبد را از بین میبرد.

 

2-4- برگ زیتون و استخوان سازی

برگ درخت زیتون برای افرادی که پوکی استخوان دارند بسیار مناسب بوده است و با خوردن این عرق گیاهی میتوانید در بدن خود استخوان سازی کنید.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div