فرش ماشینی

عرق گیاهی نسترن رناس

عرق گیاهی نسترن رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی نسترن رناس
مقدار: عدد

عرق گیاهی نسترن برای بیماری درد معده

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تقویت قلب و درمان ورم کلیه و ...
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود نيست
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

ایرانیان اعتقاد خواصی به طب سنتی دارند و از گیاهان دارویی بسیار زیادی استفاده میکنند بعضی از این گیاهان  را میتوان به صورت خام استفاده کرد برای همین خاطر عرق آن را تولید کرده و استفاده میکنند که خواص گیاه نیز حفظ شود اما در ادامه میخواهیم درباره عرق گیاهی نسترن توضیحاتی را برای شما همراه با خواص و ویژگی های این گیاه برای خرید ارئه کنیم .

 

گیاه نسترن

گیاه نسترن گیاهی کوچکی است که ساقه ی آن تا سه متر رشد ککرده و دارای گل های بسیار زیبایی است که به رنگ های گلی ، سفید مایل به گلی یا سفید بوده برگ های این گیاه نیز کوتاه و نک تیز بوده است که دندانه ای شکل هستند .

 

2- خواص عرق نسترن اصل

در ادامه ی این مطلب می خواهیم به برخی از مهم ترین خواص از جمله تقویت قلب و درمان ورم کلیه که این گیاه دارا است اشاره کنیم.

 

2-1- عرق گیاهی برای تقویت قلب و اعصاب

اگر میخواهید قلب سالم داشته باشید باید بدانید که نسترن بهترین راه برای داشتن قلب سالم است زیرا با استفاده از این عرقیات گیاهی میتوانید قلب خود را تقویت کرده و به راحتی به فعالیت های روزانه خود بپردازید همینطور این عرق گیاهی برای اعصاب بسیار مناسب بوده است و شما را آرام تر می کند اعصاب آرام خود بهترین راه برای داشتن قلبی سالم است.

 

2-2- عرق طبیعی نسترن ضد اسکوربوت درمان ورم کلیه و درد معده

به خاطر ویتامین C  که در داخل این گیاه بوده است شما میتوانید از بیماری خطرناک اسکوربوت در امان باشید همینطور عرق گیاهی نسترن برای بیماری درد معده بسیار مفید بوده و این بیماری را از بین میبرد و همینطور برای ورم کلیه نیز توصیه میشود.

 

2-3- عرق نسترن برای تصفیه کننده خون

گیاه نسترن برای کسانی که به سلامتی قلب خود اهمیت میدهند بسیار توصیه میشود چراکه خون را تصفیه میکند و باعث سلامتی قلب می شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div