فرش ماشینی

عرق گیاهی سیر رناس

عرق گیاهی سیر رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی سیر رناس
مقدار: 798 عدد

عرق طبیعی سیر برای بیماری های عفونی

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: سیر
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
90,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

سیر برخلاف اینکه بوی ناخوشایندی دارد و اگر کسی آن را بخورد باعث ناراحتی دیگران میشود ولی بسیار مفید و پر خاصیت بوده و برای بدن افراد بسیار مفید است اما ما در این مقاله میخواهیم محصول جدیدی به نام عرق گیاهی سیر را به شما معرفی کنیم که بسیار مفید بوده و خواص بسیار بالای دارد ، ابتدا میخواهیم مشخصاتی از این سبزی پر خاصیت و همینطور فواید عرق سیر را برای شما شرح میدهیم.

 

1- گیاه سیر چیست ؟

گیاه سیر از خانواده ی لاله است و دارای ساقه ای لوله ای و سفت بوده این گیاه میتواند تا 30 یا 40 سانتی متر رشد داشته باشد ریشه و پیاز این گیاه از چند تکه ی دیگر به نام سیرچه درست شده است که در شرایط مناسب میتوان این سیرچه ها را بکارید و درخت سیر دیگری به دست بیاورید در ادامه میخواهیم در مورد عرق گیاهی سیر اصل نوشته و فواید آن بنویسیم.

 

2- خواص گیاه سیر

در ادامه خواص و فواید عرق گیاهی سیر را از جمله پایین آوردن فشار خون و آرامش بخش بودن را به صورت کامل برای شما شرح میدهیم.

 

2-1- پایین  آوردن فشار خون ، تنظیم قند خون و چربی خون

عرق سیر برا ی فشار خون بسیار مناسب بوده و برای کسانی که فشار خون بالایی دارند توصیه میشود و باعث پایین آمد و تنظیم فشار خون میشود همینطور قند خون را در بدن تنظیم میکند و برای افرادی که قند خون بالایی دارند مناسب است ایرانی ها به خاطر چربی بالایی که میخورند چربی خون بالایی دارند شما میتوانید با خوردن این عرق گیاهی چربی خون را تنظیم کنند .

 

2-2- آرامش بخش بودن عرق گیاهی سیر

با خرید عرق گیاهی سیر از افسردگی و بیماری هایی اعصاب دور بشوید کسانی که استرس بسیار زیادی دارند با خوردن این عرق مفید میتوانند استرس خود را از بین ببرید.

 

2-3- عرق طبیعی سیر برای بیماری های عفونی

پزشکان قدیمی بر این باور هستند که دشمن اصلی بیماری های عفونی سیر بوده و بیشتر این بیماری های عفونی را با خوردن سیر از بین ببرید . ناگفته نمایند این عرق گیاهی از مسمومیت هی خطر ناک نیکوتین جلوگیری میکند.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div