فرش ماشینی

عرق گیاهی کرفس رناس

عرق گیاهی کرفس رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی کرفس رناس
مقدار: 9999 عدد

عرق گیاهی کرفس با خاصیت درمان بواسیر و رماتیسم

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی:
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

عرقیات گیاهی را به عنوان یک راه ساده و دردسترس برای درمان بیشتر بیماری ها به کار میرود و بیشتر ایرانیان از آن به عنوان طب سنتی استفاده میکنند این عرقیات برای بدن انسان بسیار مفید بوده و معایب بسیار کمی دارند در ادامه میخواهیم پیرامون عرق گیاهی کرفس پر خاصیت که برای از بین بردن درد بسیار موثر است صحبت کنیم . این عرق گیاهی دارای فواید زیادی است و برای رفع درد بسیار مناسب بوده است در ادامه این سبزی را برای شما تشریح کرده و بعد به برخی از خواص آن اشاره میکنیم .

 

1- عرق گیاه کرفس

کرفس گیاهی با خاصیت درمانی است که در مدت زمان دو ساله به نهایت رشد خود میرسد ابتدا ساقه ی آن رشد کرده و بعد برگ های آن در مدت یک سال رشد میکنند ساقه ی این گیاه کوتاه بوده و به جای آن برگ ها رشد کرده که به حدود 60 سانتی متر نیز میرسند ریشه این گیاه بسیار مقوی بوده است و بسیار بزرگ است و معمولا در سوپ استفاده میشود عرق این گیاه نیز بسیار مقوی بوده که در ادامه فواید آن را برای شما شرح میدهیم .

 

2- خواص عرق کرفس

در این قسمت به برخی از فواید عرق کرفس اصل را به شما که از جمله درمان رماتیسم و و درد مفاصل می باشد را به صورت کامل ارائه می کنیم .

 

2-1- عرق گیاهی برای درمان روماتیسم

کسانی که از بیماری روماتیسم و درد های ناشی از آن رنج میبرند میتوانند با استفاده ار عرق کرفس این درد ها را تسکین داده و آن را از بین ببرند .

 

2-2- عرق برای از بین بردن درد مفاصل

اگر بخواهید درد مفاصل و عضلات بدن را از بین ببرید میتوانید از عرق گیاهی کرفس استفاده کنید تا درد مفاصل دیگر در بدن شما وجود نداشته باشد این گیاه حتی مفاصل آسیب دیده را میتواند درمان کند و بهبود ببخشد .

 

2-3- کرفس و بواسیر

با خرید عرق کرفس با قیمت ارزان و تاثیر زود هنگام میتوانید بیماری بواسیر را از بین ببرید ( بواسیر یا همان هیروئید به رگ های خونی بزرگ شده در پایین روده و مقعد گفته می شود که باعث درد در این ناحیه میشود ) .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div