فرش ماشینی

عرق گیاهی طارونه رناس

عرق گیاهی طارونه رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
عرق گیاهی طارونه رناس
مقدار: 2000 عدد

عرق طارونه مفید برای تسکین درد مفاصل

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: تقویت اعصاب ، آرامبخش ، درد مفاصل
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
85,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

اگر بخواهید بیماری های خود را به صورت سنتی و به روش بسیار آسان برطرف کنید به شما عرقیات گیاهی را توصیه میکنم چون طرز استفاده ی بسیار آسانی دارد و همینطور  به راحتی با هزینه ی بسیار پایین در اختیار شما قرار میگیرد ما دراین مقاله میخواهیم در مورد عرق گیاهی طارونه نوع گیاه و همینطور خواص آن اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم . برای خرید عرق طارونه همراه با ارسال درب منزل و قیمت بسیار مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان مراجعه کنید .

 

1- گل طارونه

طارونه یک گیاه یا درخت نیست بلکه به گل درخت نخل گفته میشود در میان درخت نخل  مغزی وجود دارد که به مغز خرما مشهور است در فصل بهار در میان درخت نخل شکوفه های زیبایی میروید که آن ها را طارونه مینامند و از آن عرق مقوی می گیرند که در ادامه برخی از خواص آن را برای شما شرح میدهیم .

 

2- فواید عرق گیاهی طارونه

در ادامه خواص عرق طارونه اصل را برای شما ارائه میکنیم.

 

2-1- عرق برای تقویت اعصاب

اگر اعصاب شما از مسائل پیش آمده به راحتی به هم میریزد میتوانید از عرق طارونه استفاده کنید تا هم اعصاب آرام تری داشته باشید و هم تمرکز بیشتری برای حل مسائل خواهید داشت .

 

2-2- عرق طارونه برای آرامش

اگر استرس زیاد دارید و نمیتوانید به راحتی بخوابید با استفاده از عرق طارونه که بسیار آرامش بخش است استرس خود را از بین ببرید و به راحتی بخوابید چون با مصرف این عرق شما بسیار خواب آلود شده و راحت به خواب میروید .

 

2-3- عرق برای درد های مفاصل

افرادی که از درد مفاصل رنج میبرید میتوانید با خرید عرق طارونه اصل و مصرف آن درد را تسکین داده و از بین ببرید افراد زیادی هستند که از روماتیسم رنج میبرند و درد زیادی را تحمل میکنند با خوردن روزانه این محصول میتوانید درد خود را تسکین بدهید. کسانی که قوای جنسی پایینی دارند میتواننند با مصرف این عرق قوای جنسی خود را تقویت کنند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div