فرش ماشینی

معجون گیاهی چاقی رناس

معجون گیاهی چاقی رناس
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی چاقی رناس
مقدار: 997 عدد

معجون گیاهی اصل کاشان

مشخصات فنی

105,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در این متن قصد داریم توضیحاتی مختصر درباره معجون گیاهی چاقی بدهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و با خواندن آن بتوانید با این محصول آشنا شوید . یکی از محصولاتی که در دتسه بندی های فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان قرار می گیرد دسته بندی های مربوط به معجون گیاهی کاشان است . این دسته بندی دارای تنوع بسیاری است و تاگر شما قصد خرید داشتید می توانید با بهترین کیفیت و قیمت محصولات این دسته بندی را از فروشگاه بارنلی فراهم کنید . معجون گیاهی چاقی اصل در واقع برای کسانی خوب است که دارای اشتها نیستند و در وهله دوم نیز جذب خوبی در بدن آنها صورت نمی گیرد . این معجون می تواند با تاثیر بر جذب و افزایش اشتها در بدنتان تحولی ایجاد کند و طی چند ماه بتوانید به وزن ایده ال و تناسب اندام مورد نظر خود برسید . ترکیباتی که در این معجون به کار رفته است همگی گیاهی هستند و شامل یونجه ، شنبلیله ، برگ چنار و پونه می باشد . اگر قصد دارید چاق شوید اولین گام بعد از استفاده از این محصول این است که تغذیه خودتان را نیز اصلاح کنید . اگر این افزایش وزن همراه با ورزش باشد برای شما مشکلی از قبیل اضافه وزن و انباشته شدن چربی به وجود نخواهد آورد .

 

طریقه مصرف معجون گیاهی چاقی

برای استفاده از معجون گیاهی اصل کاشان بهتر است هر روز سه استکان از این معجون را قبل از صبحانه ، ناهار و شام میل کنید . این کار باعث می شود که شما هم افزایش اشتها پیدا کنید و غذای بیشتری بخورید و هم بتوانید بیشتر غذا جذب کنید . توصیه ما این است که برای مصرف این معجون دوره ی یک ماهه الی چهل روزه تدارک ببینید . مصرف زیاد از حد از این معجون می توان باعث ضعف عمومی بدن و کاهش قوه ی بینایی شود . پس توصیه می کنیم که از این محصول به نحوه متعادل مصرف کنید تا در کنار ورزش و تغذیه مفید بتوانید نتناسب اندام خود را پیدا کنید . برای خرید معجون گیاهی چاقی اصل کاشان با تاثیر فوق العاده برای تناسب اندام و افزایش وزن و قیمت مناسب می توانید از فروشگاه اینترنتی بارنلی اقدام کنید . در ادامه به توضیحات فواید برخی از عرقیات گیاهی که در این محصول به کار رفته می پردازیم :


برگ چنار :
چنار گیاهی است پر خاصیت که از برگ و ساقه آن عرقیات گیاهی می گیرند . عرق چنار همانطور که در مقالات متعدد نوشته شده است ، دارای خاصیت چاق کنندگی است .و این عرق گیاهی همچنین با بهبود و تنظیم معده شما می تواند جذب مواد مورد نیاز برای افزایش وزن را زیاد کند .


شنبلیله :
شنبلیله یکی از گیاهان دیگر به کاررفته در این محصول است که دارای خاصیت جذب کنندگی و افزایش اشتها است . شما می توانید با مصرف این عرق گیاهی اشتهایتان را افزایش دهید .


یونجه :
یونجه نیز در این محصول به کار رفته و کار آن محکم کردن استخوان بندی در کودکان و همچنین ملین و چاق کنندگی است .


بابونه :
بابونه نیز برای اقزایش اشتها بسیار مناسب است و برای کودکانی که کم غذا هستند نیز بسیار مفید است .

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div