فرش ماشینی

معجون گیاهی شب ادراری

معجون گیاهی شب ادراری
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی شب ادراری
مقدار: 700 عدد

معجون شب ادراری با کیفیت فوق العاده و قیمت ارزان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: درمان شب ادراری
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
105,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

قصد ما در این مقاله ارائه توضیحاتی پیرامون معجون گیاهی شب ادراری است . معجون ها در طب سنتی بسیار کاربرد دارند و در زمان های گذشته در درمان بیشتر بیماری ها کاربرد داشته اند در گذشته و حتی در زمان حال نیز توسط ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرند و در درمان بیماری ها بسیار موثر هستند . یکی از این بیماری ها شب ادرای است که بیشتر در میان کودکان شایع است اما ممکن است بزرگسالان نیز به این بیماری دچار بشوند معجون شب ادراری یکی از راه های جلوگیری از این مشکل است و در کودکان ادرار را بسیار کم کرده تا این مشکل از بین برود .

 

1 - شب ادراری چیست

مشکل شب ادراری بیشتر در دوران کودکی به وجود میاد و هنگامی رخ میدهد که فرد در هنگام خواب قادر به کنترل ادرار خود نباشد و این مشکل ناشی از تکمیل نشدن مرکز تخلیه ی ادرار در مغز است و کودکان تا سن 6 سالگی نیز ادامه پیدا میکند و بعد از بین میرود اما در هنگام بزرگ سالی وجود این مشکل دارای شبهه است که در این مقاله به قسمت هایی از آن اشاره میکنیم اما میتوان با استفاده از معجون گیاهی شب ادراری و استفاده نکردن از دارو های مضر شیمیایی این بیماری را درمان کنید .

 

1-1- علل بروز شب ادراری

اگر در هنگام بزرگسالی به شب ادرای دچار هستید برخی از علل آن در ادامه ی این مطلب آمده است که برخی از آن ها را میتوان با استفاده از معجون شب ادراری از بین برد .

 

2 - خواص معجون گیاهی شب ادراری

این معجون گیاهی دارای خواص مختلفی است و با کمبود و یا نقص هایی ازجمله بیماری ها زیر مبارزه می کند :

 

1-2- کاهش هورمون ضد ادرار

این هرمون در بدن باعث برگشت مقادیری از آب به خون و همینطور کنترل دفع ادرار از کلیه را دارد و نبود این هورمون باعث شب ادراری میشود و میتوان این بیماری را با استفاده از معجون شب ادراری اصل از بین برد.


2-2- اختلال روانی
اگر فردی نگهان دچار استرس و یا شک روانی شود ممکن است به شب ادراری مبتلا شود.

3-2- عفونت های ادراری
این عفونت ها نیز باعث ایجاد مشکل شب ادراری در بزرگسالان میشود و میتوان با استفاده از معجون گیاهی آن را برطرف کرد.

4-2- استرس زیاد از حد
استرس های محیطی بییش اندازه گاهی مواقع باعث ایجاد شب ادراری میشود. این ها برخی از مواردی هستند که در بزرگسالی باعث ایجاد شب ادراری می شوند و میتوان آن ها را با استفاده از این معجون پرخاصیت از بین برد . شما می توانید برای خرید و بهره مندی از معجون شب ادراری با کیفیت فوق العاده و قیمت ارزان از فروشگاه اینترنتی بارنلی اقدام کنید و در هر کجای ایران که باشید درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div