فرش ماشینی

معجون گیاهی کلیه و سنگ شکن

معجون گیاهی کلیه و سنگ شکن
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی کلیه و سنگ شکن
مقدار: 0 عدد

معجون کلیه و سنگ شکن ، رفع سنگ های موجود در کلیه

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: کلیه و سنگ شکن
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
105,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود نيست
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در اینجا می خواهیم توضیحاتی مختصر درباره محصول معجون گیاهی کلیه و سنگ شکن را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . در صورتیکه به این محصول احتیاج داشتید می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان و در دسته بندی عرقیات گیاهی تهیه بفرمایید . معجون یک محصول است که می توان آن را برای درمان و بهبود برخی ناراحتی ها و یا بیماری ها استفاده کرد . محصولی که ما خدمتتان معرفی کرده ایم محصول معجون گیاهی کلیه است . کبد یکی از اعضای مهم بدن است که در دفع سموم از بدن و همچنین تصفیه خون نقش ویژه ای دارد . برای همین باید از کلیه به عنوان این عضو مهم بدن بسیار مراقبت کرد . یکی از بیماری ها و ناراحتی هایی که بخش کلیه را درگیر می کند می تواند سنگ کلیه و یا پر شدن کلیه از سموم باشد که می تواند شما را به اتاق عمل بکشاند . متاسفانه بی توجهی به این عضو می تواند حتی موجب از دست دادن کلیه شود . معجون گیاهی کلیه و سنگ شکن علاوه بر اینکه سنگ های درون کلیه شما را که ناشی از اشتباهات فردی خودتان است را دفع می کند و یا می شکند بلکه می تواند به شستشو و پاکسازی کلیه نیز بپردازد . این معجون شامل گیاهانی همچون خارشتر ، خارخاسک ، کرفس و گشنیز می باشد . در ادامه به برخی خواص این محتویات می پردازیم .

 

1- محتویات موجود در معجون کلیه و سنگ شکن

1-1- خارشتر

خار شتر گیاهی است که از لحاظ علم پزشکی طبع آن سرد است . خواص مختلفی را برای خار شتر گفته اند که از اصلی ترین آنها می توان رفع سنگ کلیه ، رفع سنگ مثانه و رفع صفرا اشاره کرد .

 

2-1- خار خاسک

گیاه خار خاسک نیز یکی از گیاهان دارویی است که دارای خاصیت رفع سنگ کلیه و مثانه و همچنین رفع التهاب مجاری می باشد . وجود خار خاسک در معجون کلیه و سنگ شکن ، رفع سنگ های موجود در کلیه است .

 

3-1- کرفس

کسانی که مبتلا به سنگ کلیه هستند به آنها توصیه می شود که کرفس یا اب کرفس بخورند . چرا که به عنوان یک سنگ شکن طبیعی به شمار می رود . این گیاه همچنین سموم بدن را نیز دفع می کند و کار کلیه ها را راحت تر می کند . این گیاه وظیفه پاکسازی مجاری ادراری را نیز دارا است .

 

4-1- گشنیز

گشنیز هم دارای خاصیت ادرار آوری است و به همین دلیل می تواند به دفع سموم بدن کمک کند .

 

2- طریقه مصرف معجون کلیه و سنگ شکن

نحوه مصرف معجون کلیه و سنگ شکن بدین صورت است که شما بسته به نوع بیماریتان باید از ان استفاده کنید . توصیه می شود از این معجون گیاهی روزانه دوبار استفاده کنید . اگر خیلی بیشتر از این دوز صرف کنید احتمال نتیجه برعکس روی کلیه ها و بدن شما زیاد خواهد شد . برای خرید معجون کلیه و سنگ شکن با قیمت مناسب و تاثیر دارویی عالی می توانید به فروشگاه اینترنتی بارنلی مراجعه کنید و این محصول را در هرجای ایران که هستید درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div