فرش ماشینی

معجون گیاهی اعصاب

معجون گیاهی اعصاب
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی اعصاب
مقدار: 998 عدد

مطالبی درباره معجون گیاهی اعصاب

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: اعصاب و روان
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
105,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

از دیگر محصولاتی که می خواهیم به شما توضیح دهیم محصول معجون گیاهی اعصاب است . متاسفانه امروزه به خاطر مشغله های کاری و تغییر نحوه زندگی اعصاب انسان ها تحت تاثیر قرار گرفته و ضعیف شده اند . از نشانه های ان می توان به زود عصبانی شدن ، دعوا کردن ، بلند کردن صدا ، خط خطی کردن کاغذ و یا حتی پرخوری اشاره کرد . بعضی از افراد هستند هنگام عصبانیت پرخوری می کنند و تحت تاثیر این تنش غذا جذب بدن نمی شود و به همین دلیل به عنوان چربی روی هم انباشته خواهد شد . توصیه می کنیم که اعصاب را به عنوان یکی از موارد تاثیر گذار در زندگی روحی و جسمی تان جدی بگیرید . ما قصد داریم مطالبی درباره معجون گیاهی اعصاب خدمت شما ارائه دهیم که می توانید مطالعه کنید و با آن بتوانید کمی از تنش های عصبی روزمره خود بکاهید و به آرامش عصبی برسید . معجون که به شما معرفی می کنیم از اسطوخودوس ، گل گاوزبان ، بادرنجبویه ، نسترن و سنبل تهیه شده است و این ترکیبات در کنار هم می توانند تاثیر خوبی روی اعصاب شما داشته باشند . خواص معجون گیاهی اعصاب تقویت اعصاب و ارامبخش است که می توانید از ان استفاده کنید . در ادامه می خواهیم به توضیحاتی درباره برخی از محتویات این معجون گیاهی به شما ارائه دهیم .

 

1- محتویات موجود در معجون اعصاب

1-1- اسطخدوس

از جمله خواصی که برای اسطخدوس می توان نام برد و طی سالیان گزارش شده است ضد آلزایمر ، ضد افسردگی ، ضد اضطراب ، خواب آور ، مقوی اعصاب و آرامبخش می باشد . این گیاه را برای آرامش روحی و روانی استفاده می کنند و بیشتر تاثیرات آن نیز روی اعصاب و قسمت های مختلف مغز است . وجود اسطخدوس با کیفیت در معجون اعصاب می تواند به آرامش اعصاب بسیار کمک کند .

 

 2-1- گل گاوزبان

همیشه دیده اید برای افرادی که عصبی هستند یا اضطراب دارند گل گاوزبان دم می کنند . این تجربه ای که از قدیمی تر ها نیز به ما رسیده است بیان می کند که گل گاوزبان می تواند تاثیرات مفیدی روی اعصاب شما بگذارد . این گیاه دارای خاصیت آرام کننده اعصاب و روان است و همچنین دارای خاصیت نشاط آوری است .

برای تهیه و خرید معجون اعصاب با قیمت ارزان و تاثیر استثنایی می توانید از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید و در هر جای ایران که هستید می توانید درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div