فرش ماشینی

معجون گیاهی معده

معجون گیاهی معده
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی معده
مقدار: 591 عدد

توضیحاتی درباره محصول معجون گیاهی معده

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: معده و گوارش
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
95,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

قصد داریم در این متن توضیحاتی درباره محصول معجون گیاهی معده خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و در صوتیکه نیاز به این محصول گیاهی داشتید می توانید آن را در فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان و در دسته بندی معجون گیاهی تهیه کنید . یکی از مشکلات مردم ایران در دستگاه گوارش و بیماری های گوارشی است . عمده ترین دلیل این بیماری ها می تواند تجربه نادرست در تغذیه و تغذیه نامناسب باشد . باید گفت که اکثر ایرانی ها بد غذا هستند و از غذاهایی که دارای چربی و نمک بسیار است استفاده می کنند . فست فودها می توانند یکی از امن گروه باشند که می توانید با دوری کردن از آنها زندگی راحت تری داشته باشید . اما متاسفانه این تغذیه به علت ارزان بود و راحتی در پخت و راحتی در دسترسی جای خود را در میان سفره های غذایی باز کرده است . این تغذیه مستقیما می تواند موجب تاثیر بر اعضای دستگاه گوارش مثل معده و روده شود و در حقیقت وظایف این اعضا را که جذب غذا وهضم آن است را مختل می کنند . حال ما به شما معجونی را معرفی می کنیم که برای تقیوت معده و دستگاه گوارش تعبیه شده است . این معجون دارای گیاهانی همچون نعنا ، شیرین بیان ، زنیان ، پونه ، کاکوتی ، زیره و سیر می باشد . در ادامه قصد داریم به برخی از تاثیرات این گیاهان در دستگه گوارش شما بپردازیم تا بتوانید آن را مطالعه و مشاهده کنید .

 

1- محتویات معجون گیاهی معده

1-1- نعنا

نعنا موجود در معجون گیاهی معده و گوارش می تواند به هضم غذا کمک کند . اگر دل پیچه یا دل درد داشتید می توانید نصف استکان عرق نعنا را همراه با آب میل کنید . چیزی که حتما بزرگتر ها نیز به شما توصیه می کنند .

 

1-2- شیرین بیان

شنیده می شود ریشه گیاه شیرین بیان برای رفع مسمویت غذای ، سوزش سر دل و بهبود زخم معده استفاده می شود . همچنین این گیاه می تواند به ترمیم و تقویت معده کمک کند . این گیاه دارای خاصیتی است که می تواند رشد باکتری های عفونی و سمی را در روده مهار کند و از رشد آنها جلوگیری کند .

 

1-3- زنیان

برای زنیان موجود در معجون معده خاصیت های مختلفی گفته اند که تقویت معده و دستگاه گوارش نیز یکی از انها می باشد . در واقع این گیاه می تواند به درمان بیماری های معده بپردازد بدین ترتیب کم کم می تواند به ترمیم معده کمک کند .

 

2- طریقه مصرف معجون گیاهی معده و گوارش

شما می توانید برای استفاده از این معجون گیاهی هر روز یک الی دو استکان از ان را میل کنید . توصیه می شود احتیاط را رعایت کنید و دوز مصرفی خود را بیش از حد بالا تر نبرید . توصیه می کنیم برای استفاده از این محصول یک دوره سی الی چهل روزه تدارک ببینید و از آن طی این مدت استفاده کنید . استفاده طولانی مدت از این معجون می تواند نتایج معکوس برای دستگاه گوارش شما داشته باشد . برای خرید محصول معجون معده و گوارش با قیمت ارزان و تحویل درب منزل از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div