فرش ماشینی

معجون گیاهی فشار خون

معجون گیاهی فشار خون
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی فشار خون
مقدار: 994 عدد

گیاه کرفس موجود در معجون فشار خون در کاهش فشار خون موثر است

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: فشار خون
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
95,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

در این متن می خواهیم توضیحاتی درباره محصول معجون گیاهی فشار خون را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . اگر به این محصول نیاز داشتید می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید و اهن را در هرجای ایران که هستید ان را درب منزل تحویل بگیرید . فشار خون یکی از بیماری های گریبان گیر انسان ها مخصوصا در کشور خودمان ایران است . چون این بیماری علائم رایج و نمایانی ندارد به همین دلیل به آن مرگ خاموش می گویند . در حقیقت باید گفت که فشار خون خودش به تنهایی یک بیماری نیست . چرا که هر انسان برای زنده ماندن و گردش خون در بدنش نیاز به فشار خون دارد . این افزایش فشار خون و یا کاهش فشار خون از حد نرمال است که می تواند موجب بیماری باشد . حد نرمال فشار خون برای افراد جوان 12 روی 8 میلی متر جیوه است . برای افراد میانسال این عدد کمی بیشتر است و می تواند بین 13 الی 9 باشد . اگر فشار خون از 14 میلی متر جیوه بالا تر برود می گویند فرد دارای فشار خون بالا است . برای درمان این بیماری هرچه زود تر باید عمل کرد چرا که می تواند روی قسمت های مختلف بدن تاثیر بگذارد . معجون گیاهی فشار خون دارای ترکیباتی از گیاهان سیر ، کرفس ، برگ زیتون و بادرنجبویه است . این ترکیب می توان فشار خون شما را پایین بیاورد . در ادامه به برخی از خواص این گیاهان که در این معجون به کار رفته اند می پردازیم .

 

1- محتویات معجون گیاهی فشار خون

 

1-1- سیر

برای کسانی که فشار خون بالا دارند توصیه می شود که سیر را در برنامه غذایی خود قرار دهند . مصرف سیر هر صبح به صورت ناشتا می تواند فشار خون شما را تا کل روز کنترل کند .

 

2-1- کرفس

در مقاله ای نوشته شده است که اگر نگران فشار خون بالا هستید کرفس بخورید . این مطلب نشان دهند این است که گیاه کرفس موجود در معجون فشار خون در کاهش فشار خون موثر است .

 

3-1- بادرنجبویه

یکی دیگر از گیاهان پر خاصیت بادرنجبویه است . این گیاه علاوه بر اینکه فشار خون شما را کاهش می دهد می تواند تپش قلب شما را کاهش دهد .

 

2- طریقه مصرف معجون گیاهی فشار خون

برای استفاده از این محصول می توانید روزانه یک الی دو استکان از این معجون را میل کنید . توصیه می شود از این معجونها برای کودکان استفاده نشود . مورد بعدی اینکه در صورت استفاده بیش از حد فشار خون شما ممکن است نامنظم شود یا بیش از اندازه پایین بیاید . توصیه می کنیم برای خرید معجون فشار خون با قیمت فوق العاده که دارای خواص دارویی مختلفی نیز می باشد از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div