فرش ماشینی

معجون گیاهی میگرن و سردرد

معجون گیاهی میگرن و سردرد
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی میگرن و سردرد
مقدار: 500 عدد

توضیحاتی درباره محصول معجون گیاهی میگرن و سردرد

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: میگرن و سردرد
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
100,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

توضیحاتی درباره محصول معجون گیاهی میگرن و سردرد را قصد داریم خدمت شما ارئه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و با این محصول آشنا شوید . امروزه یکی از بیماری ها دردناک که می تواند زندگی روزمره و حتی استراحت را نیز دچار اختلال کند بیماری میگرن و یا سردرد های عفونی است . این بیماری با تاثیر روی قسمت هایی از مغز می تواند شما را دچار سردرد های شدید کند . این بیماری را یکی از ناتوان کننده ترین بیماری های انسانی دانسته اند . این سردر سدید می تواند به صورت ضربه و یا تپش در قسمت های سر رخ بدهد . این بیماری می تواند باعث حساسیت شدید به نور و صدا ، استفراق و تهوع شود . توصیه به این افراد این است که در اتاقی ساکت و تاریک استراحت کنند تا بیماری آنها تشدید نشود . حملات میگرنی می تواند روزها و ساعت ها باقی بماند که حتی فرد اگر بخواهد بخوابد نیز با مشکل دچار شود . سوزن شدن دست و پا ، افزایش نقطه کور ، فلاش نور ، صاعقه های چشمی می تواند همراه با سردرد میگرنی رخ دهد . برای بهبود توصیه می شود پس از مراجعه به پزشک از معجون گیاهی میگرن و سردرد اصل استفاده کنید . خواص این معجون رفع سردرد های معمولی و حتی میگرنی است . نسترن ، سنبل ، بادرنجبویه ، نعنا و اسطخدوس از گیاهانی است که در این محصول به کار رفته اند . در ادامه می خواهیم به خواص انها اشاره کنیم .

 

1- محتویات معجون گیاهی میگرن و سردرد

1-1- نسترن

گیاهی است که دارای خواص بسیاری از جمله در گل های آن است . برای این گیاه مواردی همچون آرامبخش و خواب آور ذکر شده است . این گیاه می توان برای رفع سردرد و رفع تنش های عصبی و همچنین دفع عفونت ها به کار گرفته شود .

 

1-2- سنبل الطیب

از این گیاه به کار رفته در معجون میگرن و سردرد به عنوان آرامبخش قوی یاد شده است . برخی دیگر از خواص این گیاه عبارتند از رفع و بهبود سردرد های میگرنی ، درمان نفخ و بهبود کارکرد معده .

 

1-3- بادرنجبویه

تسکین سردرد های عصبی و میگرنی ، آرامش عصبی ، ضد افسردگی و رفع خستگی روحی از جمله وظایف بادرنجبویه است .

 

2- طریقه مصرف معجون گیاهی میگرن و سردرد

برای استفاده از این معجون گیاهی جهت بیماری های سردرد می توانید هنگام بروز این بیماری و هنگام خواب یک استکان میل کنید . توصیه می شود بیش از حد از این محصول استفاده نکنید چون ممکن است باعث اختلالات عصبی شود . برای خرید معجون میگرن و سردرد اصل با قیمت ارزان می توانید از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید و این محصول را بعد از خرید درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div