فرش ماشینی

معجون گیاهی سرماخوردگی و سرفه

معجون گیاهی سرماخوردگی و سرفه
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی سرماخوردگی و سرفه
مقدار: 1000 عدد

خواص معجون سرماخوردگی و سرفه

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: سرماخوردگی و زکام
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
95,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

سرما خوردگی یکی از بیماری ها رایج بین ایرانی ها و مردم دنیا است که از نوع بیماری ویروسی است و می تواند از فرد بیمار دیگری که با شما ارتباط داشته است به شما سرایت کند . اکنون می خواهیم ارائه توضیحاتی محصول معجون گیاهی سرماخوردگی و سرفه خدمتتان ارائه دهیم که می توانید آن را مشاهده و مطالعه کنید وبا این محصول و توانایی آن آشنا شوید . برای اینکه بتوانید این محصول را داشته باشید و با قیمت مناسب خریداری کنید بهتر است که از فروشگاه اینترنتی بارنلی اقدام کنید و در هرجایی که باشید درب منزل تحویل بگیرید . توصیه ما این است در صورتیکه دچار بیماری سرماخوردگی شدید برای بهبود سرخود از داروهای شیمایی استفاده نکنید . برخی ها نیز هستند که آنفلونزا را با سرما خوردگی اشتباه می گیرند برای همین باید به پزشک مراجعه کنید . اگر شما سر خود از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید میکروب ها به انها مقاومت نشان خواهند داد و در نتیجه کم کم بهبود درمان شما طولانی تر و سخت تر خواهد شد . سرفه از دیگر عواملی است که در سرماخوردگی افراد را اذیت می کند . با این محصول می توانید از این معجونها برای کشتن میکروب های گلو و ریه و رفع سرفه استفاده کنید . گیاهان به کا رفته در این معجون آویشن ، شیرین بیان ، گل ختمی ، پونه ، مورد ، بومادران و کرفس می باشند . خواص معجون سرماخوردگی و سرفه ، رفع سرفه ، رفع زکام و درمان سرما خوردگی می باشد . در ادامه توضیحاتی درباره گیاهان به کار رفته در این محصول به شما ارائه می دهیم .

 

1- محتویات معجون سرماخوردگی و سرفه

1-1- گل ختمی

حتما از ختمی در درمان گلو درد و سرفه شنیده اید . جوشانده این گیاه می تواند عفونت های دستگاه تنفسی مثل گلو وریه را منهدم کند به همین دلیل می تواند در درمان سرفه به شما کمک کند .

 

1-2- آویشن

آویشن به کار رفته در معجون سرما خوردگی و سرفه از دیگر گیاهان به کا رفته در این معجون در صورتیکه حساسیت نداشته باشید می تواند در کشتن عفونت های بدن شما و قطع سرفه بسیار مفید باشد .. بدین ترتیب با مرگ عفونت ها درمان سرما خوردگی شما تسهیل می شود .

 

1-3- کرفس

کرفس سرشار از ویتامین ، کلسیم و پتاسیم است . به همین دلیل این گیاه که در این معجون گیاهی نیز به کار رفته است می تواند با استفاده از ویتامین ها به درمان شما و مبارزه با سرما خوردگی به شما کمک کند .

 

2- طریقه مصرف معجون سرماخوردگی و سرفه

برای مصرف این محصول روزانه دو الی سه استکان می توانید از این معجونها استفاده کنید . اگر دارویی مصرف می کنید بهتر است با فاصله یک الی دوساعت معجون را استفاده کنید تا دچار اختلال نشوید . برای خرید معجون سرما خوردگی اصل کاشان با قیمت بسیار مناسب و ارزان می توانید از فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان اقدام کنید و درب منزل این محصول را تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div