فرش ماشینی

معجون گیاهی قلب

معجون گیاهی قلب
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی قلب
مقدار: 597 عدد

خرید معجون گیاهی کاشان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: قلب و عروق
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
100,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

قلب حساس ترین عضو بدن هر فرد است که باید به بهترین شیوه از ان مراقبت کرد تا دچار ضعف و بیماری نشود چرا که وظیفه اصل آن حیات و گردش خون است . ما در این متن می خواهیم به ارائه مطالبی درباره محصول معجون گیاهی قلب خدمت شما بپردازیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید. در صورتیکه خواستید خرید معجون گیاهی کاشان را انجام دهید ما توصیه می کنیم به فروشگاه اینترنتی بارنلی کاشان مراجعه کنید و در دسته عرقیات گیاهی کاشان محصول مورد نیاز خود که معجون قلب است را خریداری کنید . همانطور که گفتیم قلب یک عضو مهم و حیاتی در بدن است که وظایف مهمی از جمله تپش قلب ، ضربان حیات ، جریان و گردش خون و لنف را دارا است . حال در زندگی های نادرست این عضو حساس با مشکل مواجه می شود و با بیماری هایی همچون ثپش قلب ، ضربان نامنظم قلب ، فشار خون و حتی سکته قلبی مواجه می شود . برای تقویت قلب ما توصیه می کنیم از معجون گیاهی قلب کاشان استفاده کنید . خواص این محصول گیاهی ، تقویت قلب و آرامبخشی عمومی است که می توانید از ان استفاده کنید و از فواید آن بهره مند شوید . این محصول دارای محتویاتی همچون گل گاوزبان ، گلاب ، بهارنارنج ، کیالک یا زالزالک ، بیدمشک ، تخم بالنگ می باشد که همه دارای خاصیت آرامبخش وتقیوت قلب و عروق را در خود دارند . در ادامه به برخی از این محتویات اشاره می کنیم .

 

1- محتویات معجون قلب

1-1- بیدمشک

یک از خواص بیدمشک آرامبشخ بودن و تقویت قلب است . شربت بییدمشک برای کسانی که تپش قلب بالا و قلب ضعیف دارند توصیه می شود .

 

1-2- گل گاوزبان

یکی از خاصیت های گل گاوزبان به کار رفته در معجون قلب ، آرامش قلب است که در واقع به صورت جوشانده یا غیره استفاده می شود .

 

1-3- گلاب

دارای خواص بسیاری می باشد اما آنچه که می خواهیم درباره آن توضیح بدهیم کاهش تنش ، مقوی معده و آرامش اعصاب است که در گلاب وجود دارد .

 

1-4- تخم بالنگ

از خواص این دانه های سیاه تقویت قلب و رفع تپش است .

 

2- طریقه مصرف معجون گیاهی قلب

برای استفاده از این معجون بهتر است روزانه دو استکان از این معجون را بنوشید و میل کنید . مصرف بیش از اندازه می تواند برای شما افسردگی را به ارمغان بیاورد . برای خرید معجون قلب اصل با تاثیر دارویی بر قلب و اعصاب می توانید از فروشگاه بارنلی کاشان اقدام کنید و آن را تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div