فرش ماشینی

معجون گیاهی درد استخوان

معجون گیاهی درد استخوان
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی درد استخوان
مقدار: 300 عدد

درباره محصول معجون گیاهی درد استخوان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: درد استخوان
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
95,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

استخوان ها شاکله اصلی یک بدن را تشکیل می دهند و نقش آنها محافظت از بدن و نگه داشتن اندام انسان است . در خیلی از کودکان و بزرگسالان به خاطر کمبود کلسیم دچار بیماری پوکی استخوان می شوند . مواد غذایی همچون نوشابه و مواد قندی می توانند به این بیماری بیافزایند . برای اینکه دچار کمبود کلسیم نشوید توصیه می شود که از کشک و شیر و پروتیئن ها استفاده کنید . درد استخوان ها نیز به خاطر ضعیف بودن استخوان ها است و باید برای انها مکملی خوب تعبیه شود تا بتواند درد های استخوانی بهبود یابد . ما می خواهیم درباره محصول معجون گیاهی درد استخوان مطالبی را برای شما ارائه دهیم که می توانید آن را بخوانید و با خواص شگفت انگیز آن آشنا شوید . این محصول گیاهی از گیاهانی همچون برگ گردو ، نعنا فلفلی ، مخلصه ، شوید ، طارونه و کاسنی درست شده است . خواص همه این گیاهان در ترکیب باهم می تواند از درد استخوان های شما بکاهد بنابر این می توانید از این معجن گیاهی برای رفع درد استخوانهای خود استفاده کنید . در ادامه با برخی از این گیاهان که در معجون گیاهی درد استخوان به کار رفته اند شما را آشنا خواهیم کرد .

 

1- محتویات معجون گیاهی درد استخوان

1-1- کاسنی

مطالعاتی که روی این گیاه انجام شده است نشان داده که استفاده از کاسنی می تواند به علت خاصیت ضد التهابی که دارد در درمان درد های مفصلی و استخوانی به شما کمک کند .

 

1-2- برگ گردو

برگ گردو را به عنوان ضماد در قدیم الایام برای رفع درد استفاده می کرده اند . برای همین مورد در معجون درد استخوان به کار گرفته شده است .

 

1-3- نعنا فلفلی

نعناع فلفلی نیز به خاطر اینکه دارای خاصیت ضد التهابی است برای بهبود درد پا و مفاصل و استخوان ها استفاده می شود . در ادامه باید بگوییم که می توانید برای خرید معجون درد استخوان با کیفیت عالی و قیمت ارزان از فروشگاه بارنلی اقدام کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div