فرش ماشینی

معجون گیاهی زنان

معجون گیاهی زنان
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی زنان
مقدار: 500 عدد

ارائه مواردی درباره معجون گیاهی زنان

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید:
برند:
ارگانیک:
کیفیت:
موارد درمانی: بیماری های زنان
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
90,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

زنان هم دارای بیماری های خاصی هستند که ممکن است به علت های گوناگون از جمله اختلالات هورمونی باشد . اغلب زنان در طول زندگی خود دچار مشکلات هورمونی می شوند ولی در زمان هایی این بیماری ها حساس می شوند . ما می خواهیم به ارائه مواردی درباره معجون گیاهی زنان بپردازیم که شما با آن آشنا شوید و خواص آن را برای درمان ناراحتی های زنانه ببینید و مطالعه کنید و در صورتیکه قصد خرید این محصول را دارید می توانید از فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات گیاهی بارنلی استفاده کنید و بعد از خرید آن را درب منزل تحویل بگیرید . بیماری های هورمونی و نا منظمی هورمونی در زنان در هنگام بلوغ و بعد از عادت ماهیانه ، باداری و یا یائسگی رخ می دهد . توصیه پزشکان این است که این نامنظمی ها باید جدی گرفته شود چونکه می تواند در صورتیکه به مقدار ناچیز هم باشد عواقب بدی برای شما به دنبال داشته باشد . از علایم این بیماری را می توان جوش های پوستی ، افزایش موهای زائد روی سینه و گردن ، چاقی غیر منتظره و غیره در دوران جوانی دانست . پس اگر با این علائم مواجه شد می توان تقریبا فهمید که شما دارای اختلا هورمونی هستید و نیاز به درمان دارید . معجونی که ما برای شما از ان صحبت کردیم دارای گیاهانی همچون بید ، بومادران ، بابونه ، رازیانه و شوید می باشد که در نهایت می تواند به تنظیم هورمون های شما در بیماری های زنانه کمک کند . در ادامه با برخی از این گیاهان که در معجون ما به کار رفته اند آشنا خواهید شد .

 

1- محتویات موجود در معجون زنان:

1-1- رازیانه

اگر رازیانه مصرف کنید به علت رشد هورمون های زنانه را افزایش خواهد داد نوعی تعادل هورمونی برای شما به ارمغان خواهد آورد .

 

1-2- بید

این گیاه که در معجون زنان به کار گرفته شده است برای رفع جوش هایی که از این اختلالات روی صورت شما پدیدار می شود بسیار مفید است .

 

1-3- بومادران

توصیه شده است که برای تنظیم عادت ماهیانه از بومادران استفاده شود چرا که می تواند اختلالات هورمونی که ناشی از ترس و اضطراب و یا سرما خوردگی است را برطرف کند . هم چنین این گیاه می تواند تسکین دهنده ی درد های قاعدگی باشد .

 

2- طریقه مصرف معجون گیاهی زنان

برای استفاده از این محصول می توانید روزانه یک الی دو استکان مصرف کنید . فقط به خاطر داشته باشید که استفاده بیش از حد از این محصول می تواند تاثیرات معکوس برای شما داشته باشد . برای خرید معجون گیاهی زنان ، منظم کننده هورمون و تسکین دهنده درد های قاعدگی می توانید از فروشگاه بارنلی استفاده کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div