فرش ماشینی

معجون گیاهی چای

معجون گیاهی چای
جهت بزرگنمایی روی تصاویر زیر کلیک نمایید
معجون گیاهی چای
مقدار: 7994 عدد

معجون چای و درمان سرماخوردگی

مشخصات فنی

طبع:
منطقه تولید: کاشان
برند: رناس
ارگانیک: کاملا ارگانیک و غیر صنعتی
کیفیت: درجه یک
موارد درمانی: سرما خوردگی ، نیرو زا ، آنفلونزا ، طعم دهنده
زمان مناسب مصرف:
موارد منع مصرف:
گیاه مورد استفاده:
120,000 ریال 
لیتر و کیفیت:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه

چای در ایران جزو نوشیدنی های اصیل است که بیشتر ایرانیان آن را مصرف میکنند طعم چای تلخ بوده و بدون قند قابل آشامیدن نیس اما شما میتوانید با اضافه کردن معجون گیاهی چای طعم فوق العاده ی به این نوشیدنی بدهید علاوه بر طعم عالی که این محصول به چای میدهد از گیاهان پر خاصیت تشکیل شده است که هر کدام خواص دارویی و مفیدی برای بدن شما دارا هستند در ادامه خواص چای و همینطور خواص این معجون گیاهی را برای شما شرح می دهیم . برای استفاده و خرید معجون کاملا طبیعی چای با تاثیر فوق العاده می توانید از فروشگاه بارنلی اقدام فرمایید .

 

1- خواص چای

گیاه چای سیاه بسیار پرخاصیت بوده و برای درمان بیماری سرماخوردگی و آنفلوانزا بسیار کار آمد است از جمله خواص دارویی این گیاه میتوان به از بین برنده ی بوی بد دهان ، جلوگیری از دیابت و همینطور کاهش آثار دیابت نوع دوم ، کند کننده روند پیری بدن ، کنترل کننده ی فشار خون و کلسترول و همینطور تصفیه کننده ی خون ، جلوگیری از پوکی استخوان و ... اشاره کرد چای سیاه را با استفاده از این معجون گیاهی میل کیند تا هم خوش طمع تر و هم عطر بهتری داشته باشد و از خواص گیاهی آن نیز استفاده کنید .

 

2- خواص معجون گیاهی چای

معجون چای خوش عطر دارای خواصی از جمله از بین بردن آنفلوانزا و سرما خوردگی ، معطر و طعم دهنده به چای ، نیروزا بوده و برای تحرک بدن بسیار مناسب است ، درهنگام روز با استفاده از این محصول پرخاصیت بوی بد دهان را از بین ببرید ، با مصرف این محصول میتوانید استرس و خستگی را از خود دور کنید ، یکی از ویژگی های بسیار مفید این معجون جلوگیری از لخت شدن خون است که میتوانید با خوردن چای به همراه این کالا این مشکل را برطرف کنید این موارد برخی از خواص این محصول بوده است شما میتوانید این محصول را از فروشگاه بارنلی به راحتی تهیه کنید و آن را همراه با چای میل کنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
clear-bug-div