فرش ماشینی

فرش 700 شانه 8 رنگ

carpet-700-reeds-8-color.jpg

پر فروش ترین دسته فرش های ماشینی ، فرش های 700 شانه هستند . با وجود آنکه این محصول در چندین سال قبل به مرحله تولید رسیده ومدت زمان نسبتا زیادی از حضور آن در بازار می گذرد اما همچنان با قوت و شدت در حال تولید و تقاضا ست . ویژگی های خاص فرش های 700 شانه ، محصول را به پرفروش ترین و محبوب ترین کف پوش تبدیل کرده است . از ویژگی های مهم فرش 700 شانه می توان به داشتن کیفیت خوب در عین داشتن قیمتی نازل اشاره کرد . خرید حداقل یک تخته فرش 700 شانه برای هر خانه ای الزامی ست ، چراکه این محصول با داشتن مقاومت و پارخوری بالا مناسب برای مکان های پر رفت و امد و فضاهای شلوغ خانه است .

تنوع و ترکیب رنگی عالی محصول ویژگی دیگری ست که در ادامه مفصلا مورد بحث قرار می گیرد . با توجه به تقاضای بالای فرش های 700 شانه لزوم نگارش مقاله ایی در حیطه فرش ماشینی 700 شانه با تمرکز بر نوع 8 رنگ اصلی احساس شده است . در همین راستا و جهت رفع نیاز مشتریان به اطلاعاتی در مورد فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ مقاله حاضر در رابطه با فرش های ماشینی 700 شانه از که در زمینه خود تعداد 8 رنگ اصلی دارند نگاشته شده است . امید است با خواندن مقاله حاضر و کسب اطلاعات در این زمینه بهترین انتخاب را در بین کف پوش ها داشته باشید .

فرش های ماشینی 700 شانه
ابتدا با فرش های ماشینی 700 شانه و انواع و اقصام آن آشنا می شویم . فرش های 700 شانه در سه دسته کلی شامل :
1- فرش های 700 شانه واقعی 2- فرش های 700 شانه تبدیلی و 3- فرش های طرح 700 شانه تقسیم می شوند .
با کیفیت ترین محصولات 700 شانه ، فرش های 700 شانه واقعی هستند . فرش هایی که با داشتن تعداد 700 گره در هر متر عرض خود استحکام قابل قبولی به همراه آورده اند .

فرش های 700 شانه تبدیلی محصولاتی هستند که توسط دستگاه های 500 شانه بافته شده و با تعداد گره 500 در هر متر عرض از دستگاه خارج می شوند . انجام فرآیندی هایی خاص فرش های 500 شانه را به 700 شانه تبدیل کرده و این امر دلیلی ست بر نام گرفتن فرش های 700 شانه تبدیلی . کیفیت فرش های تبدیلی از فرش های واقعی کم تر بوده و در عین حال قیمتی ارزان تر هم خواهند داشت . تشخیص این گونه فرش ها و ایجاد تمایز بین محصولات 700 شانه تبدیلی و محصولات 700 شانه واقعی بر اساس ظاهر فرش کار آسانی نیست و فقط از متخصصین این حرفه بر می آید .

دسته سوم که نسبت به دو دسته قبل ارزان تر و کم کیفیت تر هستند ، فرش های طرح 700 شانه است . محصولاتی با داشتن 500 گره در هر متر عرض که برخی از ویژگی های فرش های 500 شانه را حفظ کرده اند اما به علت استفاده از نقشه های 700 شانه در بافت این محصولات نام طرح 700 شانه به خود گرفته اند . رویت پشت فرش و شمردن تعداد گره های عرضی به راحتی 500 یا 700 شانه بودن فرش را مشخص می کند .

نکته حائز اهیمت ان که فرش های طرح 700 شانه ، نوع بافت متفاوتی با فرش های 500 شانه دارند چراکه نقوش و نگاره های 700 شانه نیازمند ریز بافی و ظرافت بیشتری نسبت به نوع 500 شانه خواهند بود . در فرش های طرح 700 شانه از دستگاه های پیشرفته تر از بافت 500 شانه ساده استفاده می شود دستگاه هایی که در عین پیشرفت بیشتر همچنان دستگاه های بافت فرش 500 شانه محسوب می شوند . استفاده از سیستم کامپیوتری ، ارتقا بازدهی دستگاه ، امکان بافت نقشه های فرش 700 شانه و از همه مهم تر اماکن استفاده از تعداد رنگ های بیشتر در زمینه ( ارتقا 5 رنگ به 8 رنگ اصلی ) ویژگی های ماشین آلات بافت فرش های طرح 700 شانه است . 

تفاوت ظاهری بین فرش های طرح 700 شانه با فرش های 700 شانه واقعی
مهم ترین ویژگی که کاملا مشهود  می باشد ، داشتن تعداد ظرافت و ریز بافی در فرش های 700 شانه واقعی ست که تحقق این امر بخاطر داشتن تعداد گره بیشتر در محصولات واقعی است . تراکم و شانه بالا منجر به درهم تنیدگی ، استحکام و ریزبافی بیشتر محصول می شود . حتما شنیده اید که فرش های 700 شانه دارای تنوع رنگی مطلوب و ارتفاع نخ خاب مناسب هستند ، اگر از فرش ماشینی به جای مبلمان جهت شب نشینی های خانوادگی و دورهمی ها استفاده می کنید ، خرید فرش ماشینی 700 شانه در 8 رنگ علاوه بر زیبایی نرمی و راحتی را فراهم می آورد . ارتفاع نخ خاب در فرش طرح 700 شانه 8 رنگ نسبت به بافته های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بلند تر است . بر اساس استانداردهایی که تولید کنندگان ملزم به رعایت آن هستند ارتفاع نخ خاب در فرش 700 شانه 8 رنگ اصل باید 12.5 میلیمتر باشد . این ارتفاع در بافته های دیگر نهایتا به 10.5 میلیمتر می رسد .

یکی از روش های آگاهی از اصالت  فرش های 700 شانه 8 رنگ توجه به لوگوی شرکت در پایین فرش است . امکان حک شدن لوگوی شرکت در پایین و پشت فرش ماشینی ویژگی فنی ماشین آلات بافت فرش های 700 شانه است . ویژگی ای که مشتریان را در خرید محصول اصل هدایت نموده و دست سودجویان و متقلبین را از بازار کوتاه می کند .

شباهت های فرش 700 شانه 8 رنگ با فرش طرح 700 شانه  8 رنگ
جدای از تفاوت های مطرح شده شباهت هایی بین فرش ماشینی 700 شانه واقعی و فرش ماشینی طرح 700 شانه دیده می شود . مهم ترین این شباهت ها :
1-    رنگ و لعاب زیبای فرش های ماشینی 700 شانه به علت داشتن 8 رنگ اصلی در زمینه هم در محصولات واقعی و هم در محصولات طرح واقعی موجود است .
2-    استفاده از نخ اکرولیک هیت ست شده : هر دو نوع محصول با داشتن الیاف اکرولیک هیت ست شده در بهترین کیفیت و دوام تولید می شوند . الیاف اکرولیک هیت ست مزایایی از قبیل نرمی و لطافت ، درخشندگی ، مقاومت و ... به همراه دارد پس می توان ادعا کرد فرش های 700 شانه واقعی از نظر نرمی و لطافت ، مقاومت ، زیبایی رنگ ، درخشندگی و ... مشابه فرش های طرح 700 شانه می باشد اما در هم تنیدگی و استحکام فرش های واقعی بیشتر است .
3-    داشتن شباهت در طرح و نگاره : همان طور که اشاره شد داشتن شباهت و بهتر بگوییم داشتن یکسانی در نقشه فرش در بین فرش های واقعی و طرح واقعی مشخص است .
لازم است در مورد تعداد رنگ استفاده شده در فرش ها بدانیم هر دو محصول در تعداد 8 رنگ اصلی تولید می شوند اما فرش های طرح 700 شناه نهایتا در 8 رنگ تولید می شوند در حالی که فرش های واقعی توان تولید در 10 رنگ اصلی و حتی 12 رنگ اصلی را هم دارند .

دستگاه بافت فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
فرش 700 شانه 8 رنگ در تراکم های مختلفی قابلیت تولید و عرضه دارند اما تراکم 2550 رایج ترین و پرفروش ترین فرش ماشینی 700 شانه موجود در بازار است . ماشین الات hcp دستگاهی ست که در بهترین کارخانه جات ایران جهت تولید فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ مورد استقاده قرار می گیرد . دستگاه HCP ساخت کشورهای اروپایی بوده و بیشترین بازدهی در بافت محصولات 700 شانه را دارد ، محصولات بافت شده توسط دستگاه hcp با داشتن تراکم دقیق 2550 ، داشتن بافتی یکدست و صاف می توانند در فضای خانه دلربایی کنند .

گونه های مختلف 700 شانه 8 رنگ
 HCP توان تولید فرش های 700 شانه در انواع  8 رنگ  ، 700 شانه 10 رنگ و 700 شانه 12 رنگ را دارد . دستگاه HCP در کشور بلژیسک ساخته شده و جهت تولید بهترین محصولات به شهر کاشان صادر می شود . خرید مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات توسط کارخانه های معتبر و مهم تولید فرش کاشان مانند گروه تولیدی بارنلی منجر به کاهش هزینه تولید و در نهایت ارائه محصولی ارزان قیمت تر از سایر برند ها می شود .

کیفیت بافت ، تراکم و شانه دقیق ، بدون عیب بودن محصول ، بکارگیری تعداد رنگ بالا و ... ویژگی های دستگاه HCP بلژیک است . بین محصولات 700 شانه 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ بجز اختلاق تعداد و تنوع رنگی در رنگ زمینه اصلی مورد دیگر به چشم نمی خورد . اختلاف قیمت اندک موجود نیز به سبب همین اختلاف موجود در رنگ اصلی است .

تولید فرش و قالی نیازمند تخصص و مهارت بالا ست . انتخاب برند مناسب جهت خرید مهم ترین مورد در داشتن رضایت از خرید می باشد . ایجاد فروشگاه های اینترنتی در کنار مزایای بی شماری که دارد ، می تداند در جهت مقایسه قیمت ها و کیفیت ها به خریداران کمک کرده و در نهایت به انتخاب فروشگاه و برند مناسب منجر گردد . ما به عنوان کارشناسان بازار فرش و قالی خرید از فروشگاه اینترنتی گروه تولید فرش و قالی بارنلی را به شما پیشنهاد می دهیم . اطلاع از داشتن سابقه درخشان ، تعداد بالای مشتریان ، تولید انبوه ، استفاده از بهترین الیاف و زیباترین نقشه های کافی ست تا خرید از برند بارنلی را به سایر برند ها ترجیح دهیم .

کلمات کلیدی مرتبط :
فرش 700 شانه, فرش های 500 شانه, فرش های طرح 700 شانه, خرید فرش ماشینی 700 شانه, فرش 700 شانه 8 رنگ, فرش کاشان,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خواص باورنکردنی گلاب
نگهداری از فرش در انبار
فرش 1200 شانه 8 رنگ
همه چیز درباره فرش ماشینی کاشان
خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی
ادامه
clear-bug-div