فرش ماشینی

سلامت پوست و مو با استفاده از عرقیات گیاهی

herbal-essences-useful-skin.jpg

برای همه انسان‌ها زیبایی و شادابی اهمیت داشته و موجب اعتماد به نفس و روحیه می شود . تمامی انسان ها دوست دارند پوستی جوان و شاداب داشته باشند چرا که پوست زیبا می تواند در بیننده و روحیه فرد تاثیر مثبت داشته باشد . تحقیقات و آزمایشات نشان داده است که مراقبت از پوست به روش‌های طبیعی و با استفاده از موادی که از دل طبیعت گرفته شده است بیشتر و بهتر از مواد شیمیایی بر زیبا ماندن پوست اثر خواهد داشت . علاوه بر زیبایی ، بسیاری از مشکلات به عنوان بیماری پوستی تلقی می شوند که نیاز به درمان دارد . در این موارد هم مواد طبیعیت از مواد شیمیایی بهتر عمل کرده و تاثیر بسزایی دارند .
از جمله مواد طبیعی موثر بر پوست که مورد توجه و مصرف همگان قرار گرفته است عرقیجات و عصاره گیاهان می باشد . استفاده موضعی و خوراکی عصاره گیاهان و عرقیجات بهترین و پر بازده ترین اثر را دارد . لازم است از پوست خود تا حد امکان مراقبت نمایید تا با حفظ زیبایی و پیشگیری از بیماری های پوستی سلامت خود را تضمین نماییم . توجه نمایید که استفاده از مواد گیاهی و عرقیجات در صورتی بازدهی خواهد داشت که از عرقیجات اصل و با کیفیت باشند .
مقاله حاضر با عنوان سلامت پوست و مو با استفاده از عرقیات گیاهی نوشته شده است و در ادامه مقاله با ارائه نکاتی در مورد تاثیرات انواع عرقیات بر پوست ، بر نحوه زیبا و سالم نگه داشتن پوست اشاره خواهد شد .
عرقیات گیاهی مفید برای پوست و مو
برای شاداب نگهداشتن پوست و مو و تداوم سال های جوانی استفاده از گیاهانی و عرقیاتی مانند حنا ، سیر ، گلاب، توصیه می گردد . عرقیات با کیفیت با داشتن عصاره و خواص مفید می توانند بیشترین تاثیر را بر پوست و مو داشته باشند .

تاثیر گلاب بر زیبایی پوست و مو
در بین عرقیات گیاهی ، گلاب معروف ترین ماده بر زیبا و جوان سازی پوست و مو است . استفاده طولانی مدت از گلاب می تواند تأثیراتی از جمله موارد زیر بر پوست و مو داشته باشد :
از بین بردن پف زیر چشم : آلرژی ، استرس ، خستگی و ... عواملی هستند که موجب جمع شدن مایعات در اطراف چشم و  ورم و پوف زیر چشم شده و گلاب عاملی است برای از بین بردن آن . از طرف دیگر نازک بودن پوست دور چشم تیرگی مشهودی را به بار می آورد که نیاز به آبرسانی داشته و مرطوب نمودن اطراف چشم با استفاده از گلاب ناب و با کیفیت رفع تیرگی خواهد نمود . ضد التهاب بودن ، رفع قرمزی ، و ... دیگر مواردی هستند که در اطراف چشم رخ داده و گلاب بهترین مایع برای رفع آن خواهد بود . در چنین مواردی از گلاب به عنوان اسپری استفاده کنید . برای این کار می توانید دو قطعه پنبه یا پارچه را به گلاب آغشته کرده و برای مدتی روی چشمان خود قرار دهید . گلاب با از بین برن تیرگی و چروک دور چشم پوست را جوان و شاداب می کند . برای استفاده دور چشم لازم است از گلاب خنک استفاده نمایید .
خرید عرقیات از فروشگاه بارنلی کیفیت و ناب بودن محصول را تضمین می کند .
مقاله مربوطه : فروش گلاب اصل کاشان

مورد دیگر استفاده از گلاب برای پاک کردن آرایش می باشد . پاک کردن مواد شیمیایی از روی صورت به کمک گلاب نابی که از فروشگاه اینترنتی بارنلی خریداری شود تا حد زیادی از مضرات لوازم آرایش کاسته و پوست را از چروک و افتادگی نجات می دهد . استفاده مستمر از گلاب بارنلی بعد از آرایش به عنوان پاک کننده ، پوست را شفاف ، شاداب و سرزنده نگه می دارد . عموما در پاک کننده های آرایش ، از گلاب به عنوان ماده اصلی استفاده شده است .
همچنین گلاب ناب با تنظیم PH پوست از اسیدی یا بازی شدن جلوگیری کرده و می تواند به عنوان آبرسان قوی از خشک و آسیب جدی به پوست خصوصا برای مناطق خشک کاربرد بسیاری داشته باشد . به علاوه گلاب ، مو را شفاف و درخشان نموده و از شکنندگی و آسیب پذیری موها خصوصا مو های رنگ شده جلوگیری می کند . رفع مو خوره وظیفه دیگری است که گلاب اصل کاشان بر عهده دارد .

تاثیر کاسنی بر زیبایی پوست و مو
عرق کاسنی پس از وارد شدن بر بدن مستقیما بر روی کلیه تاثیر می گذارد و به دفع سموم و مواد مضر کمک می کند . دفع سموم علاوه بر سلامت جسم زردی پوست را رفع نموده و به شفاف شدن و زیبا تر جلوه دادن پوست و مو کمک می کند . تاثیر دفع سم از طریق عرق کاسنی به حدی است که تب را به سرعت کاهش داده و در دسته گیاهان با طبع سرد رده بندی می شود . همچنین کمک به جذب ویتامین های موجود وظیفه دیگر کبد و زیبا ساختن پوست و مو است .  این عرق اگر از نوع با کیفیت باشد و از فروشگاه و برند های معتبر مانند فروشگاه بارنلی خریداری شود سرشار از ویتامین C و آهن و فسفر بوده و به رشد مو کمک می کند .
عرق کاسنی خریداری شده را به صورت نوشیدنی خنک مصرف کنید یا بصورت شربت میل کنید ، همچنین می توانید برای ماساژ پوست از آن استفاده کرده و برای درمان جوش هایی که از گرمی به وجود می آیند بسیار موثر است .
عرق کاسنی با تاثیر بر هورمون ها هم بر پوست و مو اثر گذاشته و جوش های ناشی از تغییرات هورمون را درمان می کند .
خرید اینترنتی عرق کاسنی کاشان
تاثیر عرق رازیانه بر زیبایی پوست و مو
عرق رازیانه در دسته عرقیجات موثر بر زیبایی پوست و مو می باشد . عرق رازیانه به علت داشتن استروژن طبعی گرم داشته و بر حالات مختلف پوست اثر دارد . از خواص مفید عرقیات رازیانه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- پاک کننده و ضد عفونی کننده قوی
2- خاصیت سفت سازی پوست و جوان سازی
3- آرامش بخش و ضد استرس که مستقیما بر چین و چروک پوست اثر دارد
4- از بین بردن کبودی و زردی پوست
5- مفید برای پوست های چرب
6- تعادل هورمون ها و رفع جوش های ناشی از بر هم خوردن هورمون
7- جوان سازی پوست
8- رشد و درخشان کردن مو
تاثیر عرق یونجه بر زیبایی پوست و مو
عرق یونجه دارای خاصیت چاق کنندگی است و برای افرادی که به علت کمبود وزن از افتادی پوست رنج می برند مفید می باشد . عرق یونجه صورت را پر نموده و زیبایی را به ارمغان دارد . داشتن پوست شاد و شفاف به کمک عرق یونجه از طریق پر شدن صورت و آبرسانی به پوست امکان پذیر است .
عموم افرادی که برای لاغری و کاهش وزن به متخصصین مراجعه می کنند خواستار آن هستند که در همزمان با کاهش وزن فرم صورت و چاق بودن آن حفظ شود حال آنکه عرق یونجه تهینه شده از فروشگاه بارنلی به علت کیفیت بالا می تواند راهی مطمئن جهت چاق شدن صورت در عین داشتن وزن نرمال باشد .

تاثیر عرق زیره بر زیبایی پوست و مو
عرق زیره ممکن است در برخی از افراد موجب حساسیت شود . قبل از استفاده موضعی از این عرق مفید اندکی از آن را روی چوست خود تست کرده و در صورت نبود آلرژی خواهید توانست از خواصی مانند :
رفع پوسته پوسته شدن پوست
جوانسازی و ضد عفونی کردن
رفع چین و چروک و سفت شدن
زیره در درمان ریزش موی سر مفید می باشد . توجه نمایید که روغن زیره باید هنگام استفاده با روغنی دیگر مخلوط شود چراکه غلیظ بودن این روغن سوزش  به همراه خواهد داشت .
در این میان عرق زیره برای درمان خارش موی سر از طریق تقویت ریشه و پوست سر موثر خواهد بود .
خواص گفته شده تماما به عرقیاتی مربوط می گردد که اصل ، با کیفیت و مرغوب هستند .
فروشگاه بارنلی ، فروشگاهی است مجازی که بنا بر داشتن سابقه درخشان و محصولات با کیفیتی که عرضه می نماید به شهرت و محبوبیت رسیده است . عرقیات عرضه شده در فروشگاه بارنلی در مسیر عرضه و بازار های سنتی قرار نگرفته و با ارائه مستقیم از تولید کننده به خریدار قیمتی ارزان و کیفیت بالایی دارد . محصولات خوراکی مانند عرقیات گیاهی که مستقیما با سلامت انسان ها در ارتباط هستند و عموما جهت درمان و خواص مفید مورد استفاده قرار می گیرند باید از فروشگاهی خریداری شوند که از نظر مرغوبیت و کیفیت مورد اعتماد باشند . خرید از فروشگاه بارنلی در کنار تضمین کیفیت و قیمت ارزان مزایای دیگری هم دارد . در این فروشگاه انواع و اقسام عرقیات گیاهی در بسته بندی های مختلف عرضه می شود . محصولاتی که از بارنلی خریداری می شود هیچ گونه اسانس و ماده شیمیایی نداشته و کاملا طبیعی هستند .
برای خرید انواع عرقیات گیاهی کاشان با شماره زیر تماس بگیرید :
مشاوره و سفارش : 03133337817
09138148010 - 09130312772

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین قیمت فرش ماشینی کاشان
قیمت گلاب و عرقیات اصل کاشان
انواع گلاب و عرقیات گیاهی
خرید عمده گلیم فرش ماشینی
فروش عمده عرق بیدمشک
ادامه
clear-bug-div