فرش ماشینی

فرش اصل کاشان

original-carpet-machine-kashan.jpg

تاریخچه ی فرش در کاشان
دوره ی صفویه ، یکی از دوره های شکوفایی هنر قالی کاشان است . از نظر محققان ، قدمت قالی کاشان ، به دوره سیلک بر می گردد . قالی دستبافت کاشان از گذشته تا به امروز شهرت جهانی دارد . ولی به خاطر قیمت بالای قالی دستبافت ، تقاضا برای فرش ماشینی بسیار زیاد شده است .

فرش کاشان
یکی از مهمترین و ضروری ترین اسباب منزل هر خانه ایرانی فرش است . شهرستان کاشان ، یکی از قطب های مهم تولید فرش ماشینی در ایران است . شهرستان کاشان ، بیشتر از 1000 ، واحد تولیدی فرش را به خود اختصاص داده است و عرضه کننده فرش ماشینی در انواع شانه و تراکم  و طرح های مختلف با نقشه های بسیار زیبا و با کیفیت عالی و بالا است و همچنین این شهرستان داراری کارخانجاتی است که فرش دستبافت گونه را عرضه می کنند . فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش طرح 700 شانه از محصولات کارخانجات کاشان است . در گذشته تنوع رنگ در فرش کاشان کمتر بود و بیشتر فرش لاکی عرضه می شد ولی امروزه ، رنگ فرش بیسار متنوع شده است . در برخی از قالی ماشینی کاشان ، از ابریشم استفاده می شود . و انتخاب این نوع فرش به سلیقه افراد بستگی دارد .

خرید اینترنتی فرش کاشان
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، برای تمام هموطنان در تمام نقاط ایران ، این امکان را فراهم آورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن ، فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند و در زمان و مکان معین شده تحویل بگیرند . با مراجعه به سایت فرش کاشان ، شما عزیزان میتوانید تمام طرح ها و رنگ ها را ببینید و با هم مقایسه کنید و حتی می توانید برای پرسیدن هر نوع سوال با واحد پشتیبانی تماس بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
همه چیز در مورد عرق گیاهی نعنا
خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی
انواع عرقیات گیاهی با طبع گرم
خرید عمده گلیم فرش ماشینی
فروش عمده عرق نعنا فلفلی
ادامه
clear-bug-div