فرش ماشینی

فرش اصل کاشان

original-carpet-machine-kashan.jpg

تاریخچه ی فرش در کاشان
دوره ی صفویه ، یکی از دوره های شکوفایی هنر قالی کاشان است . از نظر محققان ، قدمت قالی کاشان ، به دوره سیلک بر می گردد . قالی دستبافت کاشان از گذشته تا به امروز شهرت جهانی دارد . ولی به خاطر قیمت بالای قالی دستبافت ، تقاضا برای فرش ماشینی بسیار زیاد شده است .

فرش کاشان
یکی از مهمترین و ضروری ترین اسباب منزل هر خانه ایرانی فرش است . شهرستان کاشان ، یکی از قطب های مهم تولید فرش ماشینی در ایران است . شهرستان کاشان ، بیشتر از 1000 ، واحد تولیدی فرش را به خود اختصاص داده است و عرضه کننده فرش ماشینی در انواع شانه و تراکم  و طرح های مختلف با نقشه های بسیار زیبا و با کیفیت عالی و بالا است و همچنین این شهرستان داراری کارخانجاتی است که فرش دستبافت گونه را عرضه می کنند . فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش طرح 700 شانه از محصولات کارخانجات کاشان است . در گذشته تنوع رنگ در فرش کاشان کمتر بود و بیشتر فرش لاکی عرضه می شد ولی امروزه ، رنگ فرش بیسار متنوع شده است . در برخی از قالی ماشینی کاشان ، از ابریشم استفاده می شود . و انتخاب این نوع فرش به سلیقه افراد بستگی دارد .

خرید اینترنتی فرش کاشان
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، برای تمام هموطنان در تمام نقاط ایران ، این امکان را فراهم آورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن ، فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند و در زمان و مکان معین شده تحویل بگیرند . با مراجعه به سایت فرش کاشان ، شما عزیزان میتوانید تمام طرح ها و رنگ ها را ببینید و با هم مقایسه کنید و حتی می توانید برای پرسیدن هر نوع سوال با واحد پشتیبانی تماس بگیرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
همه چیز در مورد عرق زنیان
بهترین فرش ماشینی کدام است ؟
چاپ روی فرش چگونه است
فرش درجه یک کاشان
موثرترین عرقیات گیاهی برای کبد چرب
ادامه
clear-bug-div