فرش ماشینی

فرش درجه یک کاشان

first-class-carpet-of-kashan.jpg

شهرستان کاشان ، از شهرهایی است که عرضه کننده فرش ماشینی درجه یک است . فرش ماشینی درجه یک ، هیچ نقص یا عیبی ندارد و دارای خصوصیاتی هستند که در اینجا به ذکرر این خصوصیات میپردازیم تا شما سروران در هنگام خرید فرش ماشینی یک کارشناس خبره باشید .


خصوصیات فرش درجه یک
فرش درجه یک ، باید از جنس آکریلیک باشد . فرش آکریلیک نرم تر و لطیف تر و دارای عمر بیشتر و مقاومت تر است . فرش آکریلیک بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهد و رنگ های فرش آکریلیک بسیار شاداب و سرزنده هستند .

از دیگر خصوصیات فرش درجه یک ، این است که فرش دارای شانه و تراکم بالا باشد . هرچه شانه و تراکم قالی بالاتر رود ، فرش ریز بافت تر و فشرده تر و در نتیجه مستحکم تر می شود . پس می توان گفت فرش 1200 شانه ماشینی ، جز فرش درجه یک است .

از دیگر ویژگی های فرش درجه یک این است که جای هیچ گونه تیغ خوردگی ، پارگی ، وصله برروی فرش و در زیر فرش جای قلاب خوردگی وجود نداشته باشد . وقتی شیرینگ یا پرداخت فرش درست صورت نگرفته باشد ، فرش راه راه به نظر می رسد و فرش را بی کیفیت جلوه می دهد . وقتی در زمان بافت فرش ، نخ خاب پاره شود ، و مسوول دستگاه متوجه نشود و به کار خود ادامه دهد ، در آن قسمت فرش ، جای خالی دیده می شود . پس فرش درجه یک باید هیچ جای خالی نداشته باشد .


فرش درجه یک کاشان
فروشگاه آنلاین بارنلی ، عرضه کننده فرش درجه یک کاشان است که تمامی خصوصیات و ویژگی های فرش درجه یک را دارد . تمامی فرش ها از نخ هیت ست بافته شده است و ضد حساسیت و ضد پرزدهی است و ضد آلرژی است . شما با مراجعه به فروشگاه آنلاین ، می توانید از خصوصیات تمامی فرش های ماشینی موجود در سایت اطلاع حاصل کنید . یکی از اهداف بارنلی ، فروش اینترنتی فرش است که برای آسایش و رفاه هموطنان انجام می دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
پخش عمده عرق نعناع
درمان سنگ کلیه با داروهای گیاهی
گلاب کاشان
بهترین فرش ماشینی کدام است ؟
عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده
ادامه
clear-bug-div