فرش ماشینی

درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه

about-700-carpet-design-kashan.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه کاشان 8 رنگ به همراه نکات ضروری که باید بدانید ، در مورد توضیحاتی را ارائه دهیم که امیدواریم مفید باشد و بتوانید از آن استفاده کنید و بهره ببرید . دغدغه هر خریدار فرش این است که یک فرشی بخرد که هم کیفیت داشته باشد و هم داری زیبایی و طرح های متنوع و متفاوت باشد . اگر می خواهید انواع طرح های فرش 700 شانه را مشاهده کنید می توانید به فروشگاه اینترنتی بارنلی مراجعه کنید و انواع طرح ها را در بوم رنگ های مختلف مشاهده کنید . ما در ادامه انواعی از طرح های پرفروش و مشتری پسند را به شما معرفی خواهیم کرد و با ارئه توضیحاتی شما را برای خرید فرش هفتصد شانه اصل و مناسب هدایت و ارشاد خواهیم کرد . فرش 700 شانه دارای تراکم عرضی هفت صد با تعداد شانه 700 است . این فرش معمولا دارای تراکم عرضی بین 2000 تا 3000 است ولی رایج ترین آن می تواند تراکم طولی 2550 باشد . قالی 700 شانه دارای سه نوع است که شامل فرش 700 شانه واقعی ، قالی هفت صد شانه تبدیلی و قالی طرح هفتصد شانه از این نوع هستند . قالی هفتصد شانه واقعی دارای بهترین کیفیت واقعی ترین طرح هاست که در فرش هفت صد شانه می تواند استفاده شود .  فرش 700 شانه ماشینی از الیاف صد در صد آکریلیک بافته و تولید می شود و جنس نخ تار آن نیز از الیاف پلی استر با کیفیت و مرغوب است . برای خرید فرش 700 شانه حتما برچسب قالی را مطالعه کنید .

فرش ماشینی 700 شانه ساغر کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح ساغر بافته می شود و دارای رنگ و طرح های زیبایی است . این فرش ماشینی کاشان دارای تراکم عرضی یا تعداد شانه هفتصد است . تراکم طولی فرش ماشینی ساغر در واقع 2550 است و جز دسته فرش 700 شانه واقعی محسوب می شود . قالی ماشینی هفتصد شانه در 8 رنگ بافته می شود و دارای نخ خاب با ارتفاع متوسط است . ارتفاع نخ خواب فرش 700 شانه ساغر 11 میلی متر است . جنس نخ خاب فرش ساغر از اکرولیک 100 درصد و هیت ست شده است . این قالی ماشینی دارای ترنج و لچک و هم چنین حاشیه است . این طرح در دو رنگ سرمه ای و کرم بافته می شود . فرش ماشینی طرح ساغر در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری بافته می شود و برای فروش در بازار عرضه می شود .

فرش ماشینی 700 شانه افشان کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح افشان یکی از قالی های ماشینی محبوب و پرفروش در میان خانواده های ایرانی است و دارای رنگ و نقش زیبایی است که می توانید برای محیط های خود از آن استفاده کنید . فرش ماشینی هفتصد شانه طرح افشان کاشان دارای تعداد شانه یا تراکم عرضی 700 است و برای تراکم طولی نیز همان 2550 گره در یک متر از طول بافته شده است . جنس نخ خاب آن از تمام آکریلیک است و درواقع جز بهترین الیاف برای بافت است و بدون پرزدهی و حساسیت می باشد . ارتفاع نخ خاب آن را می توان متوسط دانست و حدودا مثل طرح ساغر که گفتیم 11 میلی متر است و برای استراحت و نشیمن مناسب است . فرش ماشینی طرح افشان در 8 رنگ مختلف بافته شده و به بازار برای خرید فرش ماشینی 700 شانه عرضه می شود . جنس نخ تار ان از پلی استر است که نخ مرغوب است و به ابریشم مصنوعی نیز معروف است . نخ پلی استر دارای ویژگی بدون حساسیت است . فرش افشان فقط دارای حاشیه است و در وسط آن از لچک و ترنج خبری نیست و باید گفت که این طرح می تواند برای مکان هایی که می خواهید بزرگتر دیده شوند بسیار مناسب است . در وسط به جای لچک و ترنج از طرح گل و شاخه های گل استفاده شده است . بوم رنگ فرش ماشینی طرح افشان کاشان آبی و گردویی است . شما می توانید برای پیدا کردن هر کدام از محصولات گفته شده میتوانید آن را از قسمت جست و جوی سایت جسنجو کرده و مشاهده نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درمان فوری تب
ویژگی های فرش کاشان
فرش ماشینی آکریلیک هیت ست شده
انتخاب رنگ برای فرش های ماشینی
انواع فرش ماشینی و دستباف
ادامه
clear-bug-div