فرش ماشینی

درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه

about-700-carpet-design-kashan.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه کاشان 8 رنگ به همراه نکات ضروری که باید بدانید ، در مورد توضیحاتی را ارائه دهیم که امیدواریم مفید باشد و بتوانید از آن استفاده کنید و بهره ببرید . دغدغه هر خریدار فرش این است که یک فرشی بخرد که هم کیفیت داشته باشد و هم داری زیبایی و طرح های متنوع و متفاوت باشد . اگر می خواهید انواع طرح های فرش 700 شانه را مشاهده کنید می توانید به فروشگاه اینترنتی بارنلی مراجعه کنید و انواع طرح ها را در بوم رنگ های مختلف مشاهده کنید . ما در ادامه انواعی از طرح های پرفروش و مشتری پسند را به شما معرفی خواهیم کرد و با ارئه توضیحاتی شما را برای خرید فرش هفتصد شانه اصل و مناسب هدایت و ارشاد خواهیم کرد . فرش 700 شانه دارای تراکم عرضی هفت صد با تعداد شانه 700 است . این فرش معمولا دارای تراکم عرضی بین 2000 تا 3000 است ولی رایج ترین آن می تواند تراکم طولی 2550 باشد . قالی 700 شانه دارای سه نوع است که شامل فرش 700 شانه واقعی ، قالی هفت صد شانه تبدیلی و قالی طرح هفتصد شانه از این نوع هستند . قالی هفتصد شانه واقعی دارای بهترین کیفیت واقعی ترین طرح هاست که در فرش هفت صد شانه می تواند استفاده شود .  فرش 700 شانه ماشینی از الیاف صد در صد آکریلیک بافته و تولید می شود و جنس نخ تار آن نیز از الیاف پلی استر با کیفیت و مرغوب است . برای خرید فرش 700 شانه حتما برچسب قالی را مطالعه کنید .

فرش ماشینی 700 شانه ساغر کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح ساغر بافته می شود و دارای رنگ و طرح های زیبایی است . این فرش ماشینی کاشان دارای تراکم عرضی یا تعداد شانه هفتصد است . تراکم طولی فرش ماشینی ساغر در واقع 2550 است و جز دسته فرش 700 شانه واقعی محسوب می شود . قالی ماشینی هفتصد شانه در 8 رنگ بافته می شود و دارای نخ خاب با ارتفاع متوسط است . ارتفاع نخ خواب فرش 700 شانه ساغر 11 میلی متر است . جنس نخ خاب فرش ساغر از اکرولیک 100 درصد و هیت ست شده است . این قالی ماشینی دارای ترنج و لچک و هم چنین حاشیه است . این طرح در دو رنگ سرمه ای و کرم بافته می شود . فرش ماشینی طرح ساغر در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری بافته می شود و برای فروش در بازار عرضه می شود .

فرش ماشینی 700 شانه افشان کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح افشان یکی از قالی های ماشینی محبوب و پرفروش در میان خانواده های ایرانی است و دارای رنگ و نقش زیبایی است که می توانید برای محیط های خود از آن استفاده کنید . فرش ماشینی هفتصد شانه طرح افشان کاشان دارای تعداد شانه یا تراکم عرضی 700 است و برای تراکم طولی نیز همان 2550 گره در یک متر از طول بافته شده است . جنس نخ خاب آن از تمام آکریلیک است و درواقع جز بهترین الیاف برای بافت است و بدون پرزدهی و حساسیت می باشد . ارتفاع نخ خاب آن را می توان متوسط دانست و حدودا مثل طرح ساغر که گفتیم 11 میلی متر است و برای استراحت و نشیمن مناسب است . فرش ماشینی طرح افشان در 8 رنگ مختلف بافته شده و به بازار برای خرید فرش ماشینی 700 شانه عرضه می شود . جنس نخ تار ان از پلی استر است که نخ مرغوب است و به ابریشم مصنوعی نیز معروف است . نخ پلی استر دارای ویژگی بدون حساسیت است . فرش افشان فقط دارای حاشیه است و در وسط آن از لچک و ترنج خبری نیست و باید گفت که این طرح می تواند برای مکان هایی که می خواهید بزرگتر دیده شوند بسیار مناسب است . در وسط به جای لچک و ترنج از طرح گل و شاخه های گل استفاده شده است . بوم رنگ فرش ماشینی طرح افشان کاشان آبی و گردویی است . شما می توانید برای پیدا کردن هر کدام از محصولات گفته شده میتوانید آن را از قسمت جست و جوی سایت جسنجو کرده و مشاهده نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه
خرید اینترنتی گلاب کاشان
طرح های فرش ماشینی 1200 شانه
ارسال رایگان فرش درب منزل
دلایل خرید فرش ماشینی
ادامه
clear-bug-div