جستجوی فرش بر اساس رنگ
جستجوی عرقیات بر اساس خواص
فرش ماشینی

پهن کردن فرش ماشینی با توجه به مکان

carpet-spread-out.jpg

در این مقاله می خواهیم مطالبی را درباره پهن کردن فرش ماشینی با توجه به مکان خدمت شما همراه نکاتی که نمی دانید ارائه دهیم که امیدواریم مفید باشد و بتوانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . در این مقاله مواردی همچون روانشناسی رنگ فرش ، مواردی درباره طرح های قالی مناسب برای محیط و غیره از قالیها صحبت کنیم . یک فرش مهم ترین اجزای هر خانه ایرانی است که می تواند به عنوان یک جز اصلی خریده شود و در ظاهر و باطن خانه نیز تاثیر خواهد گذاشت . قالی دستبافت و قالی ماشینی دو نوع فرش ارزشمند هستند که در ایران با کیفیت بسیار بالا و درجه یک تولید می شوند . بنابر این شما باید در انتخاب قالی خود ایرانی بودن آن را در نظر بگیرید . مورد اولی که برای مقدمه خرید فرش مناسب برای محیط شما است این است که ابتدا محیط خود را اندازه گیری کنید . قالی که خریدید باید از محیط مد نظر شما کوچکتر باشد تا فرش آسیب نبیند و دوام بیشتری داشته باشد . مورد بعدی این است که باید موانع محیط را در نظر بگیرید . موانعی مثل وجود ستون و راه پله را باید در نظربگیرید تا بعدا مشکلی برای پهن کردن فرش نداشته باشید . سومین موضوع دکوراسیون منزل است که می تواند دو حالت برای شما بوجود بیاورد . یک حالت این است که می توانید طبق دکوراسیون منزلتان فرش بخرید و خانه تان زیبا شود . حالت دوم این است که می توانید فرش را نا مطابق با دکوراسیون انتخاب کنید و خانه ای نا هماهنگ و درهم داشته باشید و رنگ ها و طرح قالی ها در روان شما تاثیر نامناسب داشته باشد .
انتخاب رنگ فرش ماشینی می تواند به نوع هر مکانی که زندگی می کنید داشته باشد . مثلا رنگ قالی ماشینی که انتخاب می کنید ممکن است بسته به اقتصاد خانواده شما ، سلیقه شما ، آب و هوای منطقتان ، فرهنگ ، اخلاق ، نوع زندگی و محیطی که قرار است فرش در آن پهن شود متفاوت است . در قدیم بیشتر مردم رنگ لاکی را برای منازل خود استفاده می کردند چون طرح رنگ آن شاد بوده است و نور محیط را چند برابر می کرده است . بنا بر این می توان گفت انتخاب رنگ فرش می تواند در نور یک محیط نیز تاثیر داشته باشد . در مناطق اروپا و شمال آسیا بیشتر از رنگ های کم رنگ و بی رنگ استفاده می کنند . عربهای ایران و غیر ایران نیز از رنگ های شاد بیشتر استفاده می کنند مثل رنگ های لاکی . بسته به زمان انتخاب هر فرش ممکن است رنگ متفاوتی انتخاب کنید . در ادامه توضیحات کامل مربوط به پهن کردن فرش ماشینی را می توانید مطالعه کنید .
فرش مناسب برای فضا هایی که می خواهید بزرگتر نشان دهند :
اگر می خواهید فضایی که در ان فرش را پهن می کنید بزرگتر نمایش داده شود توصیه می کنیم از قالی ماشینی استفاده کنید که دارای طرح های ساده باشد . قالی مناسب برای این مکان ها و این موقعیت ها فرش های افشان است که دارای لچک و ترنج نیستند .
فرش مناسب برای فضاهایی که می خواهید کوچکتر نشان دهد :
اگر برعکس مورد قبل می خواهید فرش برای مکانی که زیاد بزرگ است بخرید توصیه می کنیم از فرش هایی استفاده کنید که دارای طرح های پیچیده است . توصیه ما این است که از قالی های دارای لچک و ترنج استفاده کنید و آن را در آن مکان ها پهن کنید .
فرش مناسب برای فضای شاد مثل اتاق کودکان :
اگر می خواهید قالی برای کودکانتان تهیه کنید آنها نیاز به محیطی شاد و سرزنده دارند که توصیه می کنیم از قالی هایی با رنگ روشن و شاد و براق استفاده کنید . فرش فانتزی عموما این ویژگی ها را دارا است و عموما این فرش ها را برای اتاق کودکان و نوجوانان خود می پسندند .
فرش مناسب برای محیط استراحت :
ما توصیه می کنیم در اتاقی که می خواهید استراحت کنید از فرشی استفاده کنید که نور محیط را کاهش دهد . چون نیاز به تاریکی دارید تا بتوانید استراحت راحتی داشته باشید . توصیه ما این است که از فرش های دارای رنگ تیره استفاده کنید .
فرش مناسب برای شب نشینی :
توصیه ما این است که چون بیشتر رفت و آمد شما مربوط به این محیط هاست از فرش های با رنگ روشن استفاده کنید تا در روحیه تان تاثیر مثبت داشته باشد . برخی ها رنگ لاکی را پیشنهاد می کنند . اما با این که این فرش دارای رنگ شاد است اما در شب می تواند چشم شما را اذیت کند .

کلمات کلیدی مرتبط :
' پهن کردن فرش ماشینی ' , ' فرش ماشینی ' , ' خرید فرش دستبافت ' , ' فرش فانتزی ' , ' قالی دستبافت ' , ' قالی ماشینی ' , فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چاپ روی فرش چگونه است
پهن کردن فرش ماشینی با توجه به مکان
مزیت های خرید فرش ماشینی
طرح های پرفروش تابلو فرش ماشینی
همه چیز در مورد عرق زنیان
ادامه
clear-bug-div