فرش ماشینی

طرح های فرش ماشینی 1200 شانه

designs-carpet-1200-reeds-kashan.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره طرح های فرش ماشینی 1200 شانه کاشان 8 رنگ به همراه مهمترین نکات برای انواع قالی توضیحاتی را ارائه کنیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . هر کس بسته به سلیقه و نوع محیطی که دارد دوست دارید فرشی بخرد که هم مناسب باشد و هم دارای قیمت و کیفیت خوبی باشد . قالی هایی تحت عنوان فرش دستبافت گونه اکنون در بازار موجود هستند ( که می توانید نمونه های ان را در فروشگاه اینترنتی بارنلی مشاهده کنید ) که زیبایی چشم نوازی دارند و طرح های مشابه قالی دستبافت در آن ها به کار گرفته می شود . این نوع قالی ها در واقع به علت تراکم بالا و داشتن ریزبافتی توانستند این طرح ها را به خود بپذیرند . این قالی ها شامل فرش ماشینی 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه هستند . اگر شما واقعا قصدتان خرید قالی برای دوام بیشتر و نشستن روی آن است توصیه می کنیم که قالی 700 شانه را انتخاب کنید . اما برای کسانی که بیشتر روی مبل می نشینند و زیاد عادت ندارند روی زمیین بنشینند توصیه می کنیم که فرش 1200 شانه استفاده کنند و از زیبایی و طرح های آن لذت ببرند . در ادامه طرح های زیبای قالی ماشینی در رده 1200 را برایتان نام خواهیم برد تا بتوانید قدرت تصمیم گیری خود را بالا ببرید .

درباره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره کاشان

فرش ماشینی طرح حوض نقره یکی از بی نظیر ترین و زیبا ترین طرح های قالیبافی است که تاکنون نقشه آن کشیده شده است . این طرح دارای 1200 شانه یا به عبارتی دارای تراکم عرضی 1200 است . تراکم اغلب قالی های 1200 شانه 3600 است که می توان به آن تراکم طولی نیز گفت . نخ خاب طرح حوض نقره از الیاف تمام اکریلیک ترک بافته شده است . نخ تار و پود فرش ماشینی طرح حوض نقره از پنبه و پلی استر است . این مورد را نیز باید گفت که طرح حوض نقره دارای ترنج زیبایی است که به زیبایی آن افزوده است . طرح های خشتی که در طرح حوض نقره دیده می شود هرکدام دارای طرح های جداگانه و زیبایی هستند . این طرح در 8 رنگ بافته می شود . بوم رنگ و زمینه قالی ماشینی 1200 شانه حوض نقره در رنگ های آبی ، سرمه ای ، گردویی ، کرم و طلایی است و هم چنین در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری نیز بافته می شود . توصیه می کنیم اگر دارای مبل های شاهانه هستید از این فرش ماشینی استفاده کنید چرا که فضای سنگینی را برای چشم ایجاد می کند و بیننده را جذب طرح های خود می کند .

درباره فرش ماشینی 1200 شانه طرح لادن کاشان

دیگر طرحی که می خواهیم از فرش 1200 شانه تراکم 3600 بگوییم طرح لادن است که طرحی زیبا و مناسب برای خانه های اریایی است . قالی طرح لادن دارای 1200 شانه و تراکم عرضی است . به عبارت دیگر این طرح دارای تراکم عرضی 1200 در یک متر از عرض قالی است .  قالی ماشینی 1200 شانه طرح لادن دارای تراکم طولی 3600 است که در واقع تراکم مورد استفاده در اکثر قالی های 1200 شانه است . جنس نخ خاب این نوع قالی از الیاف مصنوعی 100 اکریلیک هیت ست شده و تمام ترک است . جنس نخ تار آن از الیاف مصنوعی پلی استر است که به ابریشم مصنوعی نیز معروف هستند . نخ پود این قالی نیز از پنبه است . فرش ماشینی 1200 شانه طرح لادن دارای 8 رنگ است و در تک زمینه کرم فقط بافته و تولید می شود . این طرح دارای ترنج است که در وسط فرش قرار گرفته است و تقریبا شبیه یک دایره است .  در لچک آن نیز از طرح های گل های پیچیده و ریز نقش استفاده شده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نگهداری از فرش ماشینی در منزل
زردی فرش ماشینی پس از شستشو
شرایط برای خرید عمده فرش ماشینی کاشان
فروش عمده عرق بیدمشک
آنچه از فرش باید بدانید
ادامه
clear-bug-div