فرش ماشینی

طرح های فرش ماشینی 1200 شانه

designs-carpet-1200-reeds-kashan.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره طرح های فرش ماشینی 1200 شانه کاشان 8 رنگ به همراه مهمترین نکات برای انواع قالی توضیحاتی را ارائه کنیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . هر کس بسته به سلیقه و نوع محیطی که دارد دوست دارید فرشی بخرد که هم مناسب باشد و هم دارای قیمت و کیفیت خوبی باشد . قالی هایی تحت عنوان فرش دستبافت گونه اکنون در بازار موجود هستند ( که می توانید نمونه های ان را در فروشگاه اینترنتی بارنلی مشاهده کنید ) که زیبایی چشم نوازی دارند و طرح های مشابه قالی دستبافت در آن ها به کار گرفته می شود . این نوع قالی ها در واقع به علت تراکم بالا و داشتن ریزبافتی توانستند این طرح ها را به خود بپذیرند . این قالی ها شامل فرش ماشینی 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه هستند . اگر شما واقعا قصدتان خرید قالی برای دوام بیشتر و نشستن روی آن است توصیه می کنیم که قالی 700 شانه را انتخاب کنید . اما برای کسانی که بیشتر روی مبل می نشینند و زیاد عادت ندارند روی زمیین بنشینند توصیه می کنیم که فرش 1200 شانه استفاده کنند و از زیبایی و طرح های آن لذت ببرند . در ادامه طرح های زیبای قالی ماشینی در رده 1200 را برایتان نام خواهیم برد تا بتوانید قدرت تصمیم گیری خود را بالا ببرید .

درباره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره کاشان

فرش ماشینی طرح حوض نقره یکی از بی نظیر ترین و زیبا ترین طرح های قالیبافی است که تاکنون نقشه آن کشیده شده است . این طرح دارای 1200 شانه یا به عبارتی دارای تراکم عرضی 1200 است . تراکم اغلب قالی های 1200 شانه 3600 است که می توان به آن تراکم طولی نیز گفت . نخ خاب طرح حوض نقره از الیاف تمام اکریلیک ترک بافته شده است . نخ تار و پود فرش ماشینی طرح حوض نقره از پنبه و پلی استر است . این مورد را نیز باید گفت که طرح حوض نقره دارای ترنج زیبایی است که به زیبایی آن افزوده است . طرح های خشتی که در طرح حوض نقره دیده می شود هرکدام دارای طرح های جداگانه و زیبایی هستند . این طرح در 8 رنگ بافته می شود . بوم رنگ و زمینه قالی ماشینی 1200 شانه حوض نقره در رنگ های آبی ، سرمه ای ، گردویی ، کرم و طلایی است و هم چنین در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری نیز بافته می شود . توصیه می کنیم اگر دارای مبل های شاهانه هستید از این فرش ماشینی استفاده کنید چرا که فضای سنگینی را برای چشم ایجاد می کند و بیننده را جذب طرح های خود می کند .

درباره فرش ماشینی 1200 شانه طرح لادن کاشان

دیگر طرحی که می خواهیم از فرش 1200 شانه تراکم 3600 بگوییم طرح لادن است که طرحی زیبا و مناسب برای خانه های اریایی است . قالی طرح لادن دارای 1200 شانه و تراکم عرضی است . به عبارت دیگر این طرح دارای تراکم عرضی 1200 در یک متر از عرض قالی است .  قالی ماشینی 1200 شانه طرح لادن دارای تراکم طولی 3600 است که در واقع تراکم مورد استفاده در اکثر قالی های 1200 شانه است . جنس نخ خاب این نوع قالی از الیاف مصنوعی 100 اکریلیک هیت ست شده و تمام ترک است . جنس نخ تار آن از الیاف مصنوعی پلی استر است که به ابریشم مصنوعی نیز معروف هستند . نخ پود این قالی نیز از پنبه است . فرش ماشینی 1200 شانه طرح لادن دارای 8 رنگ است و در تک زمینه کرم فقط بافته و تولید می شود . این طرح دارای ترنج است که در وسط فرش قرار گرفته است و تقریبا شبیه یک دایره است .  در لچک آن نیز از طرح های گل های پیچیده و ریز نقش استفاده شده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شرایط برای خرید عمده فرش ماشینی کاشان
عرقیات گیاهی برای لاغری
خرید اینترنتی عرق کاسنی درجه یک بصورت عمده
عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده
خواص درمانی و ویژگی های آویشن
ادامه
clear-bug-div