فرش ماشینی

خرید و فروش فرش ماشینی

feature-buy-carpet.jpg

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن اینترنت عمر خرید و فروش فرش ماشینی در این بستر نیز بسیار رونق گرفته است افراد با استفاده از وب سایت ها میتوانند خرید های خود را به سادگی انجام بدهند و به سادگی درب منزل خود تحویل بگیرند. یکی از مهمترین دقدقه های خریداران قالی نزدیک بودن فروشگاه های فرش به خانه ی آنها است که این عمر در بیشتر مواقع امکان پذیر نمی باشد و مشتریان باید مسیر زیادی را طی کنند تا به فروشگاه برسند بهترین راهکار برای این افراد و تمامیه خریداران این است که به ویژگی خرید اینترنتی فرش از نظر قیمت و همچنین کیفیت و داشتن ضمانت بپردازند که این خود بهترین راه برای خرید کردن است اگر میخواهید بدانید چرا در ادامه همراه ما باشید.

 

1- قیمت های مناسب فرش

بیشتر فروشگاه های اینترنتی قالی به دلیل اینکه فرش را بدون واسطه از تولید کننده میخرند و هیچ واسطه ای در میان این خرید وجود ندارد بهترین و مناسب ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه میکنند دلیل دیگر این قیمت پایین این است که فروشگاه های آنلاین بر خلاف فروشگاه های دیگر هیچ گونه هزینه ای بابت اجراه ی مغازه و همینطور هزینه ی حمل نقل بار را ندارند و مستقیما بعد از سفارش مشتریان فرش را از کارخانه گرفته و به مشتری عرضه میکنند.

 

1-1- ارسال رایگان فرش به در منازل شما

برخلاف دیگر مغازه ها که هزینه ی ارسال بار را از شما می گیرند فروشگاه های اینترنتی این کار را رایگان انجام داده و محصول را به دست مشتری خود میرسانند بعضی از مغازه های فروش قالی بار های ارسالی را به باربری ها ارسال میکنند که این خود برای خریدار مشکل بزرگی است به دلیل اینکه شاید باربری از خانه و مکان سکونت بسیار دور باشد که این خود  مشکل بزرگی برای خریدار است و یا بار ارسالی گم شده در این مواقع نه باربری پاسخ گو است و نه فروشنده اما فروشگاه های آنلاین این ضمانت را به شما میدهند که محصول سالم را برای شما ارسال کرده اند و همینطور شما میتوانید فرش را درب منزل تحویل بگیرید و هیچ هزینه ای را پرداخت نکنید.

درباره ارسال رایگان فرش بیشتر بدانید : ارسال رایگان فرش به سراسر کشور

 

2- تنوع محصولات در محصولات اینترنتی

اقلب مغازه ها فرش به دیل کوچک بودن تمام محصولات را نمیتوانند به شما نمایش بدهند اما شما میتوانید با خرید اینترنتی فرش تمام محصولات از جمله گلیم ، فانتری ، قالی ماشینی و دیگر محصولات این فروشگاه ها را ببینید و هرکدار که دوست دارید را به همراه ضمانت آن خریدرای کنید.

 

2-1- ضمانت نامه های خرید فرش

این نکته به مشتریان دلگرمی میدهد که محصولی که خریداری میکنند دارای ضمانت نامه معتبر است برای همین خاطر است که فروشگاه های اینترنتی فرش برای خرید شما ضمانت نامه ی ده ساله و یا بیشتر قرار میدهند تا در هنگام خرید شما هم از اصل بودن کالا مطمئن شوید و هم از کیفیت بالای قالی که خریداری کرده اید. تنها نکته ای که شما درباره ی این فروش گاه ها باید بدانید این است که هنگام خرید حتما باید از فروشگاهی خرید کنید که دارای دو نماد اعتماد الکترونیک وهم نملد ساماندهی هستند نماد اعتماد الکترونیک به مشتریان این اعتماد را میدهد که از فروشگاه معتبر خرید میکنند که طبق قوانین جمهوری اسلامی عمل میکند و همینطور مجوز فروش کالای خود را گرفته است. این مطالب گوشه ای از ویژگی های خرید اینترنتی فرش بود که برای شما مشتریان محترم گفته شد

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش چهره
درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه
عرقیات گیاهی - قسمت چهارم
پهن کردن فرش ماشینی با توجه به مکان
استفاده های درمانی گلاب
ادامه
clear-bug-div