فرش ماشینی

فرش ماشینی کاشان

یکی از هنرهای اصلی کاشان ، قالیبافی بوده است . بافت قالی دستبافت در گذشته ، رنگ پررنگ تری داشته است ولی امروزه به دلایلی ، قالی دستبافت جای خود را به قالی ماشینی داده است .

فرش ماشینی کاشان
زادگاه فرش ماشینی در ایران ، کاشان است که کارخانجات بسیاری در خود جای داده است و دارای مشهورترین برندها است . اسم فرش کاشان دربردارنده کیفیت ، تنوع و دوام و ضمانت است . یکی از دلایل موفقیت تولید کاشان ، این است که از به روزترین دستگاه بافت ، استفاده می کند . مثلا فرشی که طرح های تکراری در نقشه آن باشد نشان دهنده این است که دستگاه بافنده بسیار قدیمی است به دلیل اینکه سیلندر چندین بار میچرخد و نقشه وطرح تکرار می شود . از بهترین نخ و الیاف در بافت انواع فرش ماشینی کاشان  استفاده می شود . خریداران باید بدانند که بهترین فرش ماشینی از نخ هیت ست بافته می شود که از ویژگی آن این است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و پرزدهی کمی دارد . تولیدکنندگان قالی کاشان ، بیشتر از نخ هیت ست استفاده می کنند . در هنگام خرید فرش ، فقط به این توجه نکنید که چون فرش کاشان است ، بهترین فرش است . فرش خوب ویژگی هایی دارد که شما قبل از خرید ، باید بدانید .

ویژگی فرش خوب
ویژگی های فرش درجه به این صورت است :
•    ابعاد قالی باید به صورت استاندارد باشد ، به جز اینکه مشتری ابعادی را به بافنده سفارش دهد .
•    اگر پرداخت یا شیرینگ به درستی صورت نگیرد ، فرش راه راه به نظر می رسد وپرزها کوتاه وبلند به نظر می رسد .
•    اگر هنگام بافت ، پارگی ایجاد شود و بافنده متوجه نشود ، جای خالی روی فرش ایجاد می شود .
•    پشت قالی ، باید یکدست باشد و جای قلاب خوردگی نباید باشد .
•    فرش آکریلیک ، ضدپرز و ضد حساسیت و بهترین الیاف است .
•    فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالا هستند ، بادوام تر و در برابر آسیب ها مقاومت تر هستند .
•    در پشت فرش ، چرم دوزی دور قالی حتما باشد . چون قالی هایی که چرم دوزی نداشته باشند ، روی سرامیک یا گرانیک قالی سر می خورد .
•    شناسنامه کامل فرش ، در پشت آن درج شده باشد .

تمامی محصولات بارنلی ، ویژگی فرش خوب را دارد و خریدار برای اینکه از خرید خود مطمئن باشد ، فروشگاه بارنلی ضمانت بعداز فروش را ، جز وظایف خود به کار گذاشته است . شما می توانید به سایت بارنلی مراجعه کنید و با طرح ها ونقش های به روز آشنا شودید . ارسال سریع فرش و تحویل درب منزل از اهداف بارنلی است .َ فروشگاه بارنلی ، انواع فرش ماشینی کاشان را در نمایشگاه آنلاین خود به نمایش گذاشته است .

برای دیدن سایت کلیک نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چاپ روی فرش چگونه است
انواع عرقیات گیاهی با طبع گرم
خرید اینترنتی گلاب اصل کاشان
مرغوب ترین عرق نعناء
گلاب اصل
ادامه
clear-bug-div