فرش ماشینی

دلایل خرید انواع فرش برای منازل

reason-buy-carpet-for-flooring.jpg

ما انواع مختلف کفپوش داریم که می توان برای نمای خانه استفاده کرد و همچنین حتی برخی با وجود کفپوش های جدید بازهم از فرش دستبافت یا ماشینی برای پوشش خانه استفاده می کنند . حال به این سوال که  دلیل خرید فرش دستبافت یا ماشینی برای کفپوش چیست میپردازیم .

 

1- دلایل خرید انواع فرش برای منازل

قالی ها بخصوص فرش ماشینی در حال حاضر از تنوع رنگ و سبک مختلفی برخوردار است ، در نتیجه می تواند هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد. با توجه به قیمت آن در برابر پارکت ها و... مورد مناسب تر و زیباتر واصیل تری به نظر میاید و این یکی از دلایل خرید انواع فرش برای منزل است .

 

1-1- پاکسازی آسان و عایق گرما و سرما

ویژگی عایق گونه بخصوص در فرش دستبافت باعث شده در فصل های سرد ، گرما اضافی را جمع می کند و زیر کمر شما قرار می گیرد . و این مزیت خود می تواند باعث شود تا هزینه های مربوط به گرمایش بخصوص برای فصول سرد کاهش پیدا کند.این محصولات در صورت لکه دار شدن ، آلوده شدن و..به راحتی می توان آن را تمیز و نگهداری نمود.

 

1-2- احساس راحتی و سلامت بیشتر شخص

فرش احساس خوب ، نرم و آسان بودن را به پای شما هنگام حرکت می دهد که باعث شده احساس راحتی بیشتری از خانه داشته باشیم واین به علت خاصیت انعطاف پذیری آن است . در حالی که بر روی دیگر کفپوش ها بعد از زمانی بدن شما در می گیرد. این محصولات به خصوص فرش دستبافت گرد و غبار و سایر آلودگی ها را در خود نگهداری می کنند که این باعث سلامتی بیشتر شخص می شود .

 

1-3- قابلیت بازیافت و پاکسازی آسان فرش ها

اگر فرش ها به حالت بازیافت درآیند تا حد زیادی قابلیت استفاده مجدد را دارند بنابراین باعث می شود تا آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود . تحقیقات نشان داده که برای تمیز کردن سایر کفپوش ها حدودا 5/2 برابر قالی وقت نیاز دارد و مواد تمیز کننده آنها قیمتی بالاتر از قیمت مواد تمیزکننده فرش نیاز دارد .

 

1-4- حفاظت از کودکان و سالمندان در برابر افتادن و همچنین تنوع در فیبر های مختلف

فرش همچنین می تواند به عنوان یک محافظ نیز استفاده شود بخصوص برای محیط های که افراد سالمند و یا کودک داریم و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند یا در پله ها واتاق خواب ، تا در صورت ضربه خوردن به فرد آسیب کمتری به بدنش وارد شود . همچنین ما در فرش فیبرهای مختلفی داریم که با توجه به مورد استفاده ی شما می توانید انتخاب کنید که در ادامه آنهارا ذکر کرده ایم مثلا فیبر نایلون : به علت استحکام مناسب ، مقاوم در برابر لکه و برای افرادی که فرزند خردسال یا حیوان خانگی دارند مناسب است . ویا فیبریپلی استر : برای داشتن ظاهری لوکس و جلوه خاص رنگ ها در نهایت باتوجه به نکاتی که گفته شد میتوان گفت فرش ماشینی یا دستبافت ، بهترین انتخاب برای خانه شما باشد تا علاوه بر زیبایی و اصالت ، قیمت مناسبی نیز داشته باشد این ها پخشی از دلایل خرید فرش ماشینی و دستبافت برای منازل هستند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
آهار و چرم دوزی و ریشه فرش ماشینی
خصوصیات فرش ماشینی الیاف آکریلیک
درباره گلاب کاشان و قمصر
درمان فوری تب
لیست قیمت گلاب و عرقیات کاشان
ادامه
clear-bug-div