فرش ماشینی

فرش ماشینی مناسب سنین مختلف

different-ages-color-carpet.jpg

قالی اجزای مهم هر منزلی است و متغییر های مختلفی بر روی انتخاب شما تاثیر می گذارد از جمله قیمت ، اندازه ، رنگ ، سن و غیره که در ادامه ما قصد داریم به طرح و رنگ مناسب فرش ماشینی برای سنین مختلف بپردازیم که می تواند این مقاله در انتخاب یک فرش مناسب ، بسیار عالی باشد .

 

1- فرش ماشینی مناسب سنین مختلف

در ادامه ما قصد داریم به طرح و رنگ مناسب فرش برای سنین مختلف بپردازیم که می توانید آن را مطالعه کنید و بخوانید . شما شاید در منزل خود کودکی داشته باشید که نیاز به فضای کودکانه دارد ، یا دارای دختری هستید که نیاز به اتاقی دخترانه دارد و شاید هم نوجوانی دارید که نیاز به اتاقی دارد که بتواند در ان هم استراحت کند و هم درس بخواند ، برای پی بردن به قوانین پهن کردن فرش در این اتاق ها می توانید از این مقاله استفاده کنید . 

 

1-1- فرش ماشینی کودک

در ابتدا تولد و تزئین وسایل کودک مطمئنا علاقه دارید اتاق به بهترین شکل آراسته باشد در ابتدا سعی کنید فرشی با رنگ ملایم و چشم نواز داشته باشید اما پس از این باید توجه کنید که الیاف مضری نباید داشته باشد و به راحتی قابلیت تمیز شدن را داشته باشد یعنی مواد غذایی و آلودگی های دیگر در آن مستتر نشده باشد .
سپس که فرزند شما نوپا می شود باید از فرش ماشینی استفاده کنید که طرح و شکل داشته باشد که برای کودک جذاب باشد . حتی آن تصاویر خود می تواند نوعی وسیله ی بازی برایش باشد . در ضمن نباید کثیفی را نشان دهد و نرم باشد تا پای کودک آسیبی نبیند .

 

1-2- فرش ماشینی خردسالان

سپس ما وارد دوران خردسالی می شویم حس استقلال پیدا می کند و علاقمند به بازی است . بنابراین شاید نظرخواهی از خود کودک راه مناسبی باشد . دقت کنید کودکان در این سن علاقه زیادی به جزئیات دارند ، پس می توانید از طرح های با جزئیات بیشتر یا شکل یک شخصی کارتونی استفاده کنید . همچنین به علت تحرک بالا در این سن و احتمال آلودگی بیشتر فرش ماشینی از نمونه ای استفاده کنید که کمتر کثیفی ها را نشان دهد و در برابر شستشو مقاوم باشد  .

 

1-3- فرش ماشینی جوان و نوجوان

در سنین نوجوانی و جوانی می توان گفت انتخاب کننده نهای خودشان هستند که عموما سعی می شود از فرشی مناسب اتاق و هماهنگ با سبک زندگی استفاده شود و انتخاب رنگ و اندازه مناسب برای اتاقمان است .


پس از گذراندن جوانی عموما از هیجان افراد کاسته می شود در نتیجه دیگر تمایلی به استفاده از فرش با رنگ های زیاد یا شلوغ ندارند. می توانید اگر به سبک کلاسیک علاقه دارید از فرشهای سنتی ایرانی استفاده کنید ولی اگر تمایل به سبک مدرن دارید از فرش فانتزی که رنگ های کمتر داشته باشد استفاده کنید تا آرامش بیشتری را به شما منتقل کند .


اما در نظر بگیرید هرچند که با توجه به سنین مختلف ، ویژگی های برای انتخاب قالی وجود دارد اما کودکی از اهمیت بیشتری برخوردار است و به علت عدم استقلال فکری نوزاد شما باید به سلامت او توجه کنید و از خرید قالی حساسیت زا خود داری کنید . و سعی کنید با توجه به نکات گفته شده خرید درستی داشته باشید .  همانطور که گفته شد شما برای خرید فرش سنین مختلف می توانید از این قوانین بهره ببرید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
سلامت پوست و مو با استفاده از عرقیات گیاهی
همه چیز درباره عرقیات کاشان
همه چیز در مورد عرق گیاهی نعنا
همه چیز در مورد عرق زنیان
فرش درجه یک کاشان
ادامه
clear-bug-div