فرش ماشینی

فرش 1200 شانه ماشینی - قسمت دوم

about-buy-1200-reeds-carpet-kashan.jpg

از نظر شانه و تراکم ، قالی ها به انواع مختلف تقسیم می شوند . در گذشته زیاد به شانه و تراکم قالی اهمیت داده نمیشد ولی امروزه یکی از ملاک های انتخاب قالی ، شانه و تراکم آن است و اولین سوالی که خریدار از فروشنده دارد این است که فرش مورد نظر دارای چه شانه و تراکمی است . فرش 1200 شانه جز قالی های با شانه و تراکم بالاست . در اینجا به ذکر خصوصیات آن می پردازیم .

 

1- خصوصیات فرش 1200 شانه ماشینی

یکی از فاکتورهای خیلی مهم در کیفیت فرش خوب ، بافت ریز و تراکم بالای فرش است . میزان ظرافت و ریز نقشی یک قالی به شانه و تراکم آن بستگی دارد . هراندازه شانه و تراکم قالی بالابرود ، فرش ظریف و زیباتر می شود . فرش 1200 شانه ، به علت تراکم و شانه بالا ، بسیار لوکس و فاخر است و چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند . بسیاری از افراد هستند که اولین ملاک آنها برای انتخاب قالی ، ظرافت و لوکس بودن و ریز نقش بودن آن است و قیمت فرش برایشان اهمیتی ندارد . به این افراد باید گفت که به سراغ فرش 1200 شانه بروند . گذشته از ویژگی لوکس بودن که قالی 1200 شانه دارد ، به خاطر تراکمی که بین ریشه ها یا گره های آن وجود دارد ، بسیار منسجم و فشرده است و به همین خاطر در برابر انواع آسیب ها مقاوم است و همین ویژگی هاست که محصولات فرش 1200 شانه را از دیگر قالی ها متمایز می کند ودر آخر باید گفت که نام دیگر این قالی ، فرش دستبافتگونه هم هست .

 

2- خرید فرش 1200 شانه کاشان

کاشان ، جز بهترین تولیدکنندگان است و فرش 1200 شانه کاشان ، جزء فرش های اصیل و باکیفیت است . فروشگاه بارنلی ، در بردارننده کلکسیونی از فرش های کاشان است . جنس تمامی قالی ها ، صدردصد آکریلیک می باشد و نخ پود آن پنبه است . فروشگاه آنلاین بارنلی در اندازه های 6 متری ، 9 متری ، 12 متری قالی عرضه می کند . طرح افشان ، حوض نقره ، درسا ، ریز ماهی از طرح های فرش 1200 شانه بارنلی است . شما می توانید برای دیدن انواع محصولات 1200 شانه ، به این سایت مراجعه کنید . فروش اینترنتی محصولات فرش ماشینی ، یکی از اهداف ما برای آسایش و رفاه مشتریان است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
عرقیات گیاهی پرمصرف
قیمت گلاب و عرقیات اصل کاشان
نگاهی گذرا بر شاتره
فروش عمده عرق نعنا فلفلی
فروش عمده گلاب و عرقیات گیاهی
ادامه
clear-bug-div