فرش ماشینی

فرش 1200 شانه ماشینی - قسمت دوم

about-buy-1200-reeds-carpet-kashan.jpg

از نظر شانه و تراکم ، قالی ها به انواع مختلف تقسیم می شوند . در گذشته زیاد به شانه و تراکم قالی اهمیت داده نمیشد ولی امروزه یکی از ملاک های انتخاب قالی ، شانه و تراکم آن است و اولین سوالی که خریدار از فروشنده دارد این است که فرش مورد نظر دارای چه شانه و تراکمی است . فرش 1200 شانه جز قالی های با شانه و تراکم بالاست . در اینجا به ذکر خصوصیات آن می پردازیم .

 

1- خصوصیات فرش 1200 شانه ماشینی

یکی از فاکتورهای خیلی مهم در کیفیت فرش خوب ، بافت ریز و تراکم بالای فرش است . میزان ظرافت و ریز نقشی یک قالی به شانه و تراکم آن بستگی دارد . هراندازه شانه و تراکم قالی بالابرود ، فرش ظریف و زیباتر می شود . فرش 1200 شانه ، به علت تراکم و شانه بالا ، بسیار لوکس و فاخر است و چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند . بسیاری از افراد هستند که اولین ملاک آنها برای انتخاب قالی ، ظرافت و لوکس بودن و ریز نقش بودن آن است و قیمت فرش برایشان اهمیتی ندارد . به این افراد باید گفت که به سراغ فرش 1200 شانه بروند . گذشته از ویژگی لوکس بودن که قالی 1200 شانه دارد ، به خاطر تراکمی که بین ریشه ها یا گره های آن وجود دارد ، بسیار منسجم و فشرده است و به همین خاطر در برابر انواع آسیب ها مقاوم است و همین ویژگی هاست که محصولات فرش 1200 شانه را از دیگر قالی ها متمایز می کند ودر آخر باید گفت که نام دیگر این قالی ، فرش دستبافتگونه هم هست .

 

2- خرید فرش 1200 شانه کاشان

کاشان ، جز بهترین تولیدکنندگان است و فرش 1200 شانه کاشان ، جزء فرش های اصیل و باکیفیت است . فروشگاه بارنلی ، در بردارننده کلکسیونی از فرش های کاشان است . جنس تمامی قالی ها ، صدردصد آکریلیک می باشد و نخ پود آن پنبه است . فروشگاه آنلاین بارنلی در اندازه های 6 متری ، 9 متری ، 12 متری قالی عرضه می کند . طرح افشان ، حوض نقره ، درسا ، ریز ماهی از طرح های فرش 1200 شانه بارنلی است . شما می توانید برای دیدن انواع محصولات 1200 شانه ، به این سایت مراجعه کنید . فروش اینترنتی محصولات فرش ماشینی ، یکی از اهداف ما برای آسایش و رفاه مشتریان است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش ماشینی کاشان
چند قانون برای خرید فرش ماشینی
خرید عمده گلیم فرش ماشینی
درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه
خرید آنلاین عرق گیاهی آویشن اصل
ادامه
clear-bug-div