فرش ماشینی

پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی کاشان

best-carpet-kashan.jpg

با پیشرفت صنعت قالیبافی و بافندگی همیشه بسیاری از طرح و نقش فرش و تابلو فرش به بازار عرضه میشود . هرکدام از این نوع فرشها دارای ویژگی ها و زیبایی های خاصی هستند . که اکثر افراد در خرید فرش به پرفروش ترین و زیبا ترین طرح ها میروند . هرساله طرح و نقش بعضی از فرشهای ماشینی رکورد دار و پرفروش میشود سلیقه ی افراد و اشخاص در خرید قالی بیشتر شبیه به هم می باشد و افراد کمی هستند که در انتخاب فرش ماشینی و خرید آن با اکثریت انها همخوانی ندارد و متفاوت است د راین پنج سال اخیر فرش مدرن و به روز و بسیار زیبایی به بازار فرش آمده است که بیشترین تنوع طرح و نقش فرش ماشینی را دارد .در ادامه میخواهیم چند طرح پرفروش فرش ماشینی کاشان را برای شما نام ببریم تا بتوانید آنها را برای منازل خود انتخاب کنید و از ب.ودن در مکانی زیبا لذت ببرید .

 

1- پرفروش ترین فرش سال

زیبا و جدید ترین های فرش ماشینی که خریداران زیادی را به خود جذب کرده شامل :
فرشهای ماشینی طرح افشان ، کهکشان، طرح اهورا، ریز ماهی ، شمس ، طرح سلطان ، سیمرغ ، چیچک ، طرح پانیز ، طرح گلستان ، پرهام ، که هرکدام از این طرح ها در انواع رنگ و نقشه و قیمت خود هستند .طرح های پرفروش ، به سه دسته تقسیم میشوند طرح و نقشه های دستباف که معمولا طرفداران دکوراسیون سنتی به آنها علاقه دارند .

طرح مدرن که برای دکوراسیون های خاص و اسپرت است . و تلفیقی بین سنتی و مدرن که از طرح نقشه دستباف و سنتی مدرن ایرانی است و بارنگ بندی های متفاوت و جذب کننده است که یکی از آنها طرح حوض نقره میباشد و طرفداران زیادی دارد و این به دلیل رنگ بندی زیاد و متنوع است البته این طرح فرش ینی حوض نقره دوباره به چند دسته تقسیم میشوند ، حوض نقره بژ،فیلی ،بادامی، سرمه ای، آبی فیروزه ای ، کرم .

 

2- پنج طرح پر فروش

در ادامه قصد داریم به انواع فرش ماشینی پرفروش جهان و ایران بپردازیم که می توانید آن ها را بشناسید .

 

2-1- طرح فرش کاشان نقشه پارادایس

 در رنگ های کرم – گردویی – سرمه ای – که بیشترین فروش را دارند .

 

2-2- فرش کاشان طرح ابتین

 در چهار رنگ کرم، گردویی ،سرمه ای، آبی فیروزه ای

 

2-3- فرش کاشان نقشه اریکا

 طرحی که شامل مدرن می باشد این نقشه تفاوت چشمگیری با طرح های دیگر دارد و در آن اوج خلاقیت وجود دارد .

 

2-4- فرش کاشان طرح فاخر

که از ادغام دو فرش پارادایس و آبتین میباشد . این طرح از فرشهای زیبای ماشینی میباشد .

 

2-5- فرش ارکیده

 این فرش ماشینی با رنگ بندی عالی خود در رده جدید ترین فرشهای سال میباشد .

 

3- پرفروش ترین نقشه ها و تابلو فرش ها

در این چند سال اخیر خرید تابلو فرش در بازار فرش بسیار زیاد شده و رواج پیدا کرده است و در بیشتر خانه ها اثری از این تابلو فرشها دیده میشود تابلو فرش ماشینی یا دست باف جلوه زیبا و خاصی به دکوراسیون خانه میدهد و باعث میشد جذابیت بیشتری را نصیب خانه کند

 

4- تابلو فرش های ماشینی و دستباف

تابلو فرشها در انواع مختلفی موجود میباشند که شامل : تابلوفرش چهره ، منظره ، شخصیت ، آیه قرانی ، وان یکاد ، حیوانات ،گلدان گل ،و تابلو فرشها سفارشی (برای تبدیل عکس به تابلو فرش ) ، که میتوان به تابلو فرشهای وان یکاد و منظره به عنوان پرفروش ترین آنها اشاره کرد . که بیشترین این طرح ها و تابلو ها در خانه ها استفاده میشود که زیبایی خاصی را به منزل میدهد .

 

5- تاریخچه بهترین فرش ها

در روستاهای اطراف کاشان مثل نطنز که انواع فرش بزرگ را بافته و تولید میکنند که در ابعاد 3*2 تا 4*3.5 و بیشتر هستند .علاوه بر روستاهای اطراف کاشان و شهرستان نطنز شامل دومنطقه دیگر که از لحاظ اداری به کاشان وابسته است را میتوان به آران و بیدگل و منطقه کوهپایه ابیانه اشاره کرد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی های فرش کاشان
فرش شگی یا پرز بلند
ویژگی عرقیات گیاهی - قسمت سوم
فرش 700 شانه 8 رنگ
عرق گیاهی بیدمشک
ادامه
clear-bug-div