فرش ماشینی

پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی کاشان

best-carpet-kashan.jpg

با پیشرفت صنعت قالیبافی و بافندگی همیشه بسیاری از طرح و نقش فرش و تابلو فرش به بازار عرضه میشود . هرکدام از این نوع فرشها دارای ویژگی ها و زیبایی های خاصی هستند . که اکثر افراد در خرید فرش به پرفروش ترین و زیبا ترین طرح ها میروند . هرساله طرح و نقش بعضی از فرشهای ماشینی رکورد دار و پرفروش میشود سلیقه ی افراد و اشخاص در خرید قالی بیشتر شبیه به هم می باشد و افراد کمی هستند که در انتخاب فرش ماشینی و خرید آن با اکثریت انها همخوانی ندارد و متفاوت است د راین پنج سال اخیر فرش مدرن و به روز و بسیار زیبایی به بازار فرش آمده است که بیشترین تنوع طرح و نقش فرش ماشینی را دارد .در ادامه میخواهیم چند طرح پرفروش فرش ماشینی کاشان را برای شما نام ببریم تا بتوانید آنها را برای منازل خود انتخاب کنید و از ب.ودن در مکانی زیبا لذت ببرید .

 

1- پرفروش ترین فرش سال

زیبا و جدید ترین های فرش ماشینی که خریداران زیادی را به خود جذب کرده شامل :
فرشهای ماشینی طرح افشان ، کهکشان، طرح اهورا، ریز ماهی ، شمس ، طرح سلطان ، سیمرغ ، چیچک ، طرح پانیز ، طرح گلستان ، پرهام ، که هرکدام از این طرح ها در انواع رنگ و نقشه و قیمت خود هستند .طرح های پرفروش ، به سه دسته تقسیم میشوند طرح و نقشه های دستباف که معمولا طرفداران دکوراسیون سنتی به آنها علاقه دارند .

طرح مدرن که برای دکوراسیون های خاص و اسپرت است . و تلفیقی بین سنتی و مدرن که از طرح نقشه دستباف و سنتی مدرن ایرانی است و بارنگ بندی های متفاوت و جذب کننده است که یکی از آنها طرح حوض نقره میباشد و طرفداران زیادی دارد و این به دلیل رنگ بندی زیاد و متنوع است البته این طرح فرش ینی حوض نقره دوباره به چند دسته تقسیم میشوند ، حوض نقره بژ،فیلی ،بادامی، سرمه ای، آبی فیروزه ای ، کرم .

 

2- پنج طرح پر فروش

در ادامه قصد داریم به انواع فرش ماشینی پرفروش جهان و ایران بپردازیم که می توانید آن ها را بشناسید .

 

2-1- طرح فرش کاشان نقشه پارادایس

 در رنگ های کرم – گردویی – سرمه ای – که بیشترین فروش را دارند .

 

2-2- فرش کاشان طرح ابتین

 در چهار رنگ کرم، گردویی ،سرمه ای، آبی فیروزه ای

 

2-3- فرش کاشان نقشه اریکا

 طرحی که شامل مدرن می باشد این نقشه تفاوت چشمگیری با طرح های دیگر دارد و در آن اوج خلاقیت وجود دارد .

 

2-4- فرش کاشان طرح فاخر

که از ادغام دو فرش پارادایس و آبتین میباشد . این طرح از فرشهای زیبای ماشینی میباشد .

 

2-5- فرش ارکیده

 این فرش ماشینی با رنگ بندی عالی خود در رده جدید ترین فرشهای سال میباشد .

 

3- پرفروش ترین نقشه ها و تابلو فرش ها

در این چند سال اخیر خرید تابلو فرش در بازار فرش بسیار زیاد شده و رواج پیدا کرده است و در بیشتر خانه ها اثری از این تابلو فرشها دیده میشود تابلو فرش ماشینی یا دست باف جلوه زیبا و خاصی به دکوراسیون خانه میدهد و باعث میشد جذابیت بیشتری را نصیب خانه کند

 

4- تابلو فرش های ماشینی و دستباف

تابلو فرشها در انواع مختلفی موجود میباشند که شامل : تابلوفرش چهره ، منظره ، شخصیت ، آیه قرانی ، وان یکاد ، حیوانات ،گلدان گل ،و تابلو فرشها سفارشی (برای تبدیل عکس به تابلو فرش ) ، که میتوان به تابلو فرشهای وان یکاد و منظره به عنوان پرفروش ترین آنها اشاره کرد . که بیشترین این طرح ها و تابلو ها در خانه ها استفاده میشود که زیبایی خاصی را به منزل میدهد .

 

5- تاریخچه بهترین فرش ها

در روستاهای اطراف کاشان مثل نطنز که انواع فرش بزرگ را بافته و تولید میکنند که در ابعاد 3*2 تا 4*3.5 و بیشتر هستند .علاوه بر روستاهای اطراف کاشان و شهرستان نطنز شامل دومنطقه دیگر که از لحاظ اداری به کاشان وابسته است را میتوان به آران و بیدگل و منطقه کوهپایه ابیانه اشاره کرد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید گلاب قمصر
نگهداری از فرش در انبار
چه عرقیات گیاهی در لاغری موثر است؟
مشخصات بهترین فرش ماشینی
درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
clear-bug-div