فرش ماشینی

چاپ روی فرش چگونه است

print-carpet-model.jpg

افرادی که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارند هفته ای نیست که خبر جدیدی در خصوص تولید و طراحی و فروش و صادرات یا هر مطلبی در این زمینه دریافت نکنند . شاید جدیدترین خبری که در زمینه فرش ماشینی شنیده شده ، چاپ تصویر روی فرش باشد . خوبست بدانید که عملیت چاپ تصویر شخصی یا هر عکسی که دلخوته مشتری است به دو صورت تهیه می شود .

- در اولین روش ، تصویر مورد نظر مشتری مانند سایر نقشه ها توسط طراحان فرش بصورت کامپیوتری و قابل استفاده در ماشین بافندگی تبدیل می شود و در نهایت این نقشه مانند سایر نقشه های سایز اصلی قالی ( 6 ، 9 یا 12 متری ) توسط ماشین بافته می شود و همه موارد بافت و تکمیل و ریشه و آهار روی آن انجام می شود . در ادامه این متن میخواهیم به موضوع ویژگی فرش ماشینی چاپی چیست را برای شما باز گو کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این مقاله خرید های خوبی داشته باشید .

 

- روش چاپ روی زمینه سفید

در روش بعدی ، رول خام که معمولا سفید یا کرم بافته می شود در سایزهای مختلف به شرکت تولید کننده تحویل داده شده و عملیات بعدی چاپ که تصویر دلخواه روی فرش است ، در شرکت انجام می گیرد . به عبارت دیگر ادامه عملیات ، فقط چاپ می باشد که سریعتر و با کیفیت تر از روش قبلی انجام میگیرد . دوستانی که در زمینه چاپ روی فرش فعالیت دارند در بهترین حالت رول خام 1000 شانه با ترکم 3600 و با زمینه سفید برفی بدون پرز و با کیفیت سطحی و رنگ پذیری عمقی با عرضهای دلخواه جهت چاپ از شرکت بافنده تحویل می گیرند .

تراکم بالاتر نسبت به نمونه های مشابه مانع از بهم ریختگی رنگ و تصویر می شود . جنس مورد استفاده معمولا پلی استر می باشد که بدون پرز بوده ، لذا سطح کار براق می شود و رنگها بهتر خودنمایی می کنند و به مرور زمان مات نمی شوند . سفید بودن رنگ مصرفی به زنده بودن و واقعی شدن رنگها کمک کرده و به اصطلاح تصویر شادابی خودش را حفظ می کند . رنگ کرم نمونه های دیگر معمولا باعث ترکیب رنگی شده و رنگها بصورت واقعیشان چاپ نمی شوند . بهترین ویژگی این مدل رولها ، تولید آنها در عرضهای دلخواه می باشد . و لطافت و نرمی سطح کار ویژگی دیگر این کار می باشد .

 

+ نکته پایانی درباره چاپ روی فرش

 

با توجه به استقبال مصرف کننده از چاپ چهره نسبت به بافت آن بر روی محصولات فرش ماشینی ، مطمنا نظر به مزایای این ممحصول ، رضایت و توجه مشتری به تداوم کار و معرفی دوستانشان به این امر ، بیش از پیش خواهد بود . در کنار این صنعت ، دوستانی که د زمینه انوع قاب عکس فعالیت دارند ، می توانند محصولات خود را به فروش برسانند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
جایگاه فرش ماشینی در آینده
مزیت های خرید فرش ماشینی
بهترین عرقیات گیاهی برای درمان قند خون
پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی کاشان
خرید فرش فروشگاه اینترنتی بارنلی
ادامه
clear-bug-div