فرش ماشینی

چاپ روی فرش چگونه است

print-carpet-model.jpg

افرادی که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارند هفته ای نیست که خبر جدیدی در خصوص تولید و طراحی و فروش و صادرات یا هر مطلبی در این زمینه دریافت نکنند . شاید جدیدترین خبری که در زمینه فرش ماشینی شنیده شده ، چاپ تصویر روی فرش باشد . خوبست بدانید که عملیت چاپ تصویر شخصی یا هر عکسی که دلخوته مشتری است به دو صورت تهیه می شود .

- در اولین روش ، تصویر مورد نظر مشتری مانند سایر نقشه ها توسط طراحان فرش بصورت کامپیوتری و قابل استفاده در ماشین بافندگی تبدیل می شود و در نهایت این نقشه مانند سایر نقشه های سایز اصلی قالی ( 6 ، 9 یا 12 متری ) توسط ماشین بافته می شود و همه موارد بافت و تکمیل و ریشه و آهار روی آن انجام می شود . در ادامه این متن میخواهیم به موضوع ویژگی فرش ماشینی چاپی چیست را برای شما باز گو کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این مقاله خرید های خوبی داشته باشید .

 

- روش چاپ روی زمینه سفید

در روش بعدی ، رول خام که معمولا سفید یا کرم بافته می شود در سایزهای مختلف به شرکت تولید کننده تحویل داده شده و عملیات بعدی چاپ که تصویر دلخواه روی فرش است ، در شرکت انجام می گیرد . به عبارت دیگر ادامه عملیات ، فقط چاپ می باشد که سریعتر و با کیفیت تر از روش قبلی انجام میگیرد . دوستانی که در زمینه چاپ روی فرش فعالیت دارند در بهترین حالت رول خام 1000 شانه با ترکم 3600 و با زمینه سفید برفی بدون پرز و با کیفیت سطحی و رنگ پذیری عمقی با عرضهای دلخواه جهت چاپ از شرکت بافنده تحویل می گیرند .

تراکم بالاتر نسبت به نمونه های مشابه مانع از بهم ریختگی رنگ و تصویر می شود . جنس مورد استفاده معمولا پلی استر می باشد که بدون پرز بوده ، لذا سطح کار براق می شود و رنگها بهتر خودنمایی می کنند و به مرور زمان مات نمی شوند . سفید بودن رنگ مصرفی به زنده بودن و واقعی شدن رنگها کمک کرده و به اصطلاح تصویر شادابی خودش را حفظ می کند . رنگ کرم نمونه های دیگر معمولا باعث ترکیب رنگی شده و رنگها بصورت واقعیشان چاپ نمی شوند . بهترین ویژگی این مدل رولها ، تولید آنها در عرضهای دلخواه می باشد . و لطافت و نرمی سطح کار ویژگی دیگر این کار می باشد .

 

+ نکته پایانی درباره چاپ روی فرش

 

با توجه به استقبال مصرف کننده از چاپ چهره نسبت به بافت آن بر روی محصولات فرش ماشینی ، مطمنا نظر به مزایای این ممحصول ، رضایت و توجه مشتری به تداوم کار و معرفی دوستانشان به این امر ، بیش از پیش خواهد بود . در کنار این صنعت ، دوستانی که د زمینه انوع قاب عکس فعالیت دارند ، می توانند محصولات خود را به فروش برسانند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
مشخصات فنی فرش
انواع فرش ماشینی و دستباف
فروش عمده عرق بیدمشک
عرقیات گیاهی پرمصرف
خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی
ادامه
clear-bug-div