فرش ماشینی

مزیت های خرید فرش ماشینی

advantages-carpet-purchase.jpg

برای تهیه فرش مورد نیاز منزلتان شما می توانید از قالی های دستبافت استفاده کنید و یا از قالی های ماشینی که در این مقاله نکاتی را بیان می کنیم که چرا باید به خرید فرش ماشینی اهمیت داد . قالی جزوی از کالا های پرهزینه محسوب می شود. که باید حتما در خرید آن دقت کنید. در بازار امروزه قالی های دستبافت دارای قیمت بسیار بالای می باشند و به همین دلیل اکثر افراد توانایی خرید آن را ندارند. از ویژگی های بارز قالی دستباف می توان به طرح های آن، کیفیت عالی و .. اشاره نمود. اما ما در ادامه این مقاله مزیت های قالی ماشینی را بیان می کنیم و سعی می کنیم که علت خرید قالی ماشینی را به طور کامل برای شما قرار بدهیم.

 

1- طرح های جدید و امروزی پسند فرش

سلیفه های مرد م امروزی با سلقه ی افراد در سال های قبل تفاوت زیادی کرد است. در نتیجه سلیقه را می توان جزو مقوله های قرار داد که تغییر پذیر می باشند. امروزه فرش ماشینی مورد پسند می باشد که رنگ و طرح زیادی داشته باشد و همچنین دارای نقشه مدرن و امروزی نیز باشد. از طرح های که امروزه در بازار یافت می شود می توان طرح سه بعدی، طرح فانتزی، طرح ساده و عروسکی را نام برد. و قالی های که دارای طرح فانتزی می باشند با نام فرش فانتزی شناحته شده و معروف هستند. در نتیجه اولین مزیت خرید فرش ماشینی این شد که شما با طرح های جدید رو برو هستید. 

 

2- قیمت مناسب فرش و هزینه کمتر

همانطور که در ابتداد گفته شد به دلیل قیمت بسیار بالای قالی دستباف امکان خرید آن برای عامه ی مردم وجو ندارد و اگر به تعداد زیادی از قالی نیاز داشته باشیم این نوع قالی هزینه ی سنگینی خواهد داشت. اما فرش ماشینی دارای هزینه کمتری به دلیل تولید بسیار زیادشان داراند. و همپنین به خاطر استفاده از الیاف با قیمت پایین و جنس اکریلیک نخ که جزو الیاف مصنوعی اما با کیفیت محصوب می شود قیمت مناسب تری دارند. 

 

3- طرح های دلپذیر قالی

یکی از نکات مهمی که می توانیم در خرید فرش ماشینی بیان کنیم طرح ها ی زیبا و متنوع آن ها می باشد. انواع طرح های زیبا و شاد که با سلیفه ی مردم منطبق می باشد بافته می شود و به بازار عرضه می گردد. حتی می توانید طرح خاص خودتون رو سفارش بدین مثلا می تواتید عکس چهره و منظرای که میپسندید را به بافنده ها بدهید تا آن طرح را برای شما روی یک تابلو فرش ببافند و شما می توانید آن را هدیه بدهید.

 

4- می توانید در مدت زمان کمتری فرش را عوض کنید

فرش ماشینی به دلیل داشتن قیمت مناسب و هرینه پایینشان می باشد که علاوه بر این که می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید میتوانید در مدت زمان کوتاهی نیز آن ها را تعویض کنید. منظور از مدت زمان کوتاه یک دوره 10 ساله یا بیشتر می باشد به دلیل داشتن قیمت پایین آن ها نست به دستباف افراد در این زمینه دستشان باز تر است و دیگر نگرانی  برای هزینه های آنها نخواهند داشت.

 

5- تولید در هر ابعاد و اندزاه که نیاز دارید

به دلیل این که فرش توسط دستگاه ها بافته می شود می تواند دارای انواع ابعاد و اندازه های متفاوتی باشد. پس می توان متناسب با نیاز مشتری و این که برای چه مکانی  با چه ابعادی قالی نیاز دارد آن را بافت. در این نوع در ابعاد و اندازه قالی دست شما باز می باشد و شما هر ابعا و اندازه ای که سفارش دهید می توانید آن را تحویل بگیرید.

شما می توانید برای خرید انواع فرش از طریق فروشگاه بارنلی اقدام نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'ویژگی خرید فرش ماشینی' , 'ویژگی خرید تابلو فرش' , 'مزیت خرید فرش فانتزی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش عرقیات گیاهی کاشان
سلامت پوست و مو با استفاده از عرقیات گیاهی
عرقیات گیاهی پرمصرف
همه چیز در مورد عرق گیاهی نعنا
انواع گلاب و عرقیات گیاهی
ادامه
clear-bug-div